• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • naftos gavybos sistemos ir įrengimai

Rezultatai

Naftos gavybos sistemos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. VIBTIS L.T.D

  Albanija

  Įmonė VIBTIS L.T.D, – tai Grossista, veikianti Saugumo kontrolė pramonės įmonėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Automation and instrumentation, building materials industry trade associations, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, bei automated hydraulic equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tirana, Albanija.

 2. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Turkija

  Įmonė MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI, – tai Grossista, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Chemicals, Chocolate pots, plots drilled, bei Machined parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. OPM BV - PRECISION MANUFACTURING

  Nyderlandai

  Įmonė OPM BV - PRECISION MANUFACTURING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stainless steel precision tubes, CNC finishing, bei Supply chain execution pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bakel, Nyderlandai.

 4. GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS

  Turkija

  Įmonė GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS, – tai Grossista, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ground coffee, bei tanks for liquid petroleum products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. MANGIAROTTI SPA

  Italija

  Įmonė MANGIAROTTI SPA, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skystų naftos dųjų pramoniniai įrengimai, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, systems, machinery and equipment for the chemicals industry, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, Skystų naftos dųjų pramoniniai įrengimai, bei Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sedegliano, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Xi'an, Kinija.

 2. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  Švedija

  Įmonė NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Centrifuginiai siurbliai, bei Centrifuginiai siurbliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gothenburg, Švedija.

 3. MCCLAIN OIL TOOLS

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė MCCLAIN OIL TOOLS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia supplies for the petroleum, coal and natural gas industries, machinery and equipment for drilling, bei oil extraction drilling systems and equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Longview, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 4. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukraina

  Įmonė FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nafta - gavyba, Petroleum Tanks, bei Nafta - gavyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odessa, Ukraina.

 5. BSG TRADING CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė BSG TRADING CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Beijing, Kinija.

 1. TOS

  Tunisas

  Įmonė TOS, – tai Distributore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tunis, Tunisas.

 2. YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wenzhou, Kinija.

 1. ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE

  Rumunija

  Įmonė ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atsarginės dalys lengviesiems automobiliams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralų ir rūdos gavybos mašinos ir įrengimai, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, Mineralų ir rūdos gavybos mašinos ir įrengimai, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, bei Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iasi, Rumunija.

 2. MATFOR

  Prancūzija

  Įmonė MATFOR, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga, Vamzdžiai, plieno, Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga, bei Vamzdžiai, plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi LONS, Prancūzija.

 3. SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dongying, Kinija.

 4. SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jinzhou ,Shijiazhuang, Kinija.

 5. DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

  Kinija

  Įmonė DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dongying, Kinija.

 6. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  Italija

  Įmonė KURVERS PIPING ITALY S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Koksavimas - įrengimai ir mašinos, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, bei Koksavimas - įrengimai ir mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergamo, Italija.

 7. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  Italija

  Įmonė GEPA SYSTEMS S.R.L., veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Koksavimas - įrengimai ir mašinos, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, bei Koksavimas - įrengimai ir mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pessano Con Bornago, Italija.

 8. FORSEV S.A.

  Rumunija

  Įmonė FORSEV S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalvystė, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Kalvystė, bei Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Drobeta Turnu Severin, Rumunija.

 1. SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD

  Kinija

  Įmonė SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Donying, Kinija.

 2. TECNOSID S.R.L.

  Italija

  Įmonė TECNOSID S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Koksavimas - įrengimai ir mašinos, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, bei Koksavimas - įrengimai ir mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 3. ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY)

  Belgija

  Įmonė ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY), – tai Grossista, veikianti Dujų gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, bei pharmaceutical packaging pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chaineux, Belgija.

 4. BVI OMOXI GROUP LIMITED

  Kinija

  Įmonė BVI OMOXI GROUP LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia check valve pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Shenzhen, Kinija.

 5. PNNPLUS GMBH

  Austrija

  Įmonė PNNPLUS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Klingenbach, Austrija.

 6. TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD

  Kinija

  Įmonė TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tangshan, Kinija.

 7. SER S.P.A.

  Italija

  Įmonė SER S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, bei Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santena, Italija.

 8. ATEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė ATEC S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Koksavimas - įrengimai ir mašinos, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, bei Koksavimas - įrengimai ir mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 9. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  Italija

  Įmonė COMBER PROCESS TECHNOLOGY, – tai Distributore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, Koksavimas - įrengimai ir mašinos, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, bei Koksavimas - įrengimai ir mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carugate, Italija.

 10. GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė GREAT WALL DEILLING TOOLS CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia well drilling, bei Oil well plugging pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mudanjiang, Kinija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Naftos gavybos sistemos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

333 Įmonės