• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos

Rezultatai

Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos - Importas–eksportas

 1. PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PETROLEUM DEVELOPMENT CONSULTANTS, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia expert assistance, bei lng pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 2. IKPALAND ENTERPRISES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė IKPALAND ENTERPRISES, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 3. PROTOIL TANK FARM

  Antigva ir Barbuda

  Įmonė PROTOIL TANK FARM, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St. John's, Antigva ir Barbuda.

 4. JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė JOHNLEE TRADECORP UK LIMITED, – tai Distributore, veikianti Grūdai kieti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, Tarptautinės prekybos konsultantai, Prekių biržos, Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, Tarptautinės prekybos konsultantai, Prekių biržos, bei Diesel fuel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 5. IBERGASÓLEOS S.L

  Ispanija

  Įmonė IBERGASÓLEOS S.L, – tai Distributore, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Badajoz, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. T.A.H TRADING LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė T.A.H TRADING LIMITED, – tai Distributore, veikianti Darbo saugos įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, bei Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reading, Jungtinė Karalystė.

 2. ADVENT SERVICES

  Vokietija

  Įmonė ADVENT SERVICES, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dissen A.tw, Vokietija.

 3. LINE X LEVANTE

  Ispanija

  Įmonė LINE X LEVANTE, – tai Distributore, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fire protection measures, bei Erosion protection systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcora, Ispanija.

 4. ES "HIL NYSHANY"

  Turkmėnija

  Įmonė ES "HIL NYSHANY", – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chamber of commerce and administrative services for trading businesses, manpower, bei renewable energy sources pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ashgabat, Turkmėnija.

 5. FLUID CONTROL OOD

  Bulgarija

  Įmonė FLUID CONTROL OOD, – tai Distributore, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Matavimo ir reguliavimo įranga ir prietaisai - išeiga ir pratekėjimas, bei Matavimo ir reguliavimo įranga ir prietaisai - išeiga ir pratekėjimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 1. ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ACCORD ENERGY SOLUTIONS LTD, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Aberdeen, Jungtinė Karalystė.

 2. PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Vengrija

  Įmonė PWENT KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT., – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gesintuvai, bei Gesintuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Csongrád, Vengrija.

 1. SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD

  Indija

  Įmonė SLEDGEHAMMER OIL TOOLS PVT. LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Faridabad, Indija.

 2. JEBENS PETROLEUM ENGINEERING

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė JEBENS PETROLEUM ENGINEERING, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Minot, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 3. GOLD MARK EST

  Jemenas

  Įmonė GOLD MARK EST, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia water treatment plants with magnetic fields pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sanaa, Jemenas.

 4. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Įmonė PETRO GLOBE OIL SERVICES, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Chemical and thermal surface treatment - machinery and equipment, Oil - distribution of petroleum fuels, bei Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Birkirkara, Malta.

 5. SAND MONITORING SERVICES LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SAND MONITORING SERVICES LTD, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Aberdeen, Jungtinė Karalystė.

 6. FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL

  Vokietija

  Įmonė FAYENCIT ÖLBINDEMITTEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos produktai - pakartotinas panaudojimas ir perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, floating oil absorbers, agglomerators, bei Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Porta Westfalica, Vokietija.

 7. SWEDPARTS HAMBURG

  Vokietija

  Įmonė SWEDPARTS HAMBURG, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Dujos ir nafta - gavyba, Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, bei Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 8. THE ARTUNIS GROUP

  Kanada

  Įmonė THE ARTUNIS GROUP, – tai Fornitore servizi, veikianti Įmonių konsultavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, International market entry, Professional advisory services, Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, bei company organisation consulting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ottawa, Kanada.

 1. CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD.

  Indija

  Įmonė CRIMSON OIL TOOLS PVT. LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oil well casing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Faridabad, Indija.

 2. LUXPIPETECH

  Liuksemburgas

  Įmonė LUXPIPETECH, – tai Fornitore servizi, veikianti Pramoniniai vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, Pipelines, oil and gas - installations, Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, bei Metal work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Esch Sur Alzette, Liuksemburgas.

 3. LLC VIP DIESEL

  Kanada

  Įmonė LLC VIP DIESEL, – tai Distributore, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia agricultural diesel fuel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Novgorod, Kanada.

 4. VERMILION REP SAS

  Prancūzija

  Įmonė VERMILION REP SAS, – tai Grossista, veikianti Naftos kuras ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, Oil - distribution of petroleum fuels, petrochemical products, bei Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Parentis En Born, Prancūzija.

 5. IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV

  Meksika

  Įmonė IME CONTROL DE FLUIDOS, SA DE CV, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Villahermosa, Tabasco, Meksika.

 6. AIR ENERGI

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė AIR ENERGI, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia recruitment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Jungtinė Karalystė.

 7. PSI

  Tunisas

  Įmonė PSI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sfax, Tunisas.

 8. PBG SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė PBG SP. Z O.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia geophones, bei Geology - studies and research pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 9. TERMAGAS

  Ispanija

  Įmonė TERMAGAS, veikianti Šildymo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, Butanas, Propanas, Dujos ir nafta - gavyba, Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos, Butanas, bei Propanas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi ZARAGOZA, Ispanija.

 10. INGEGNERE

  Italija

  Įmonė INGEGNERE, – tai Distributore, veikianti Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia soundproofed booths, prefabricated dormers, bei water bed lowering for reclamation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foggia, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Naftos ir dųjų tyrinėjimų paslaugos - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

202 Įmonės