• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • naminiai paukščiai- triušiai ir žvėreliai - auginimas

Rezultatai

Naminiai paukščiai- triušiai ir žvėreliai - auginimas - Importas–eksportas

 1. COQ DES PRES

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė COQ DES PRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Organinė žemdirbystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šviežia vištiena ir viščiukai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaušiniai, chicken pate, organic chickens, vol au vent, chicken roasts, bei Rillettes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fernelmont, Belgija.

 2. FRANCO SRL

  Italija

  Įmonė FRANCO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cervasca, Italija.

 3. CIRIGLIANO ALFREDO DI ANTONIO E CARLO CIRIGLIANO SNC.

  Italija

  Įmonė CIRIGLIANO ALFREDO DI ANTONIO E CARLO CIRIGLIANO SNC., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia turkey, guinea fowl, ducks, bei capons pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olevano Sul Tusciano, Italija.

 4. COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L.

  Italija

  Įmonė COOP. AGRICOLA MEDITERRANEA A R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pheasant, bei quails pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Acquafondata, Italija.

 5. PUNTO AGRI

  Italija

  Įmonė PUNTO AGRI, – tai Multi-Category, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grybai, Girdyklos, diy items, Grybai, Girdyklos, bei Poultry incubators and brooders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Siano, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MURAT-LAMM GMBH

  Vokietija

  Įmonė MURAT-LAMM GMBH, – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Horb, Vokietija.

 2. ALTANERÍA

  Ispanija

  Įmonė ALTANERÍA, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pedigree puppies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paracuellos-Madrid, Ispanija.

 3. BOKMOLENHOEVE

  Belgija

  Įmonė BOKMOLENHOEVE, – tai Fornitore servizi, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Viešbučiai ir restoranai, Viešbučiai ir restoranai, chickens for gastronomy, bei plants and equipment for slaughtering poultry and birds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Loker, Belgija.

 4. BELKI

  Belgija

  Įmonė BELKI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštininkystės mašinos ir įrengimai, chicken fillets, butchery, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, bei Paukštininkystės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aalst, Belgija.

 5. CHICKEN MASTERS OF BELGIUM

  Belgija

  Įmonė CHICKEN MASTERS OF BELGIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, biological butchering, fresh butchered products, bei butcher's shop pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Deinze, Belgija.

 1. BELGABROED

  Belgija

  Įmonė BELGABROED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plants and equipment for slaughtering poultry and birds, bei pet breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merksplas, Belgija.

 2. SELECT GAME BIRD

  Graikija

  Įmonė SELECT GAME BIRD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Grevena, Graikija.

 1. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, – tai Venditore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lohfelden, Vokietija.

 2. HERDICO

  Belgija

  Įmonė HERDICO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, wholesale meats, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hoogstraten, Belgija.

 3. BUVENS

  Belgija

  Įmonė BUVENS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Mėsa ir mėsos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Diest, Belgija.

 4. LIEBEN GEVOGELTE & WILD

  Belgija

  Įmonė LIEBEN GEVOGELTE & WILD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, butter manufacturers, small eggs, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genk, Belgija.

 5. COMPTOIRS ALBERT

  Belgija

  Įmonė COMPTOIRS ALBERT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pheasant meat, rabbit meat, deer meat, bei wild boar meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vlierzele, Belgija.

 6. PINKI

  Belgija

  Įmonė PINKI, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, wholesale meats, frozen meats, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aalter, Belgija.

 7. TYCOON SERVICES LTD

  Bulgarija

  Įmonė TYCOON SERVICES LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ėdžios ir šėryklos, Galutiniai metalo gaminiai, Ėdžios ir šėryklos, bei Galutiniai metalo gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Troyan, Bulgarija.

 8. RENA IMPEX

  Turkija

  Įmonė RENA IMPEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marble blocks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tepebasi, Turkija.

 1. TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Jautiena - mėsos gaminiai, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, Gastronomija - firminiai patiekalai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Jautiena - mėsos gaminiai, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, bei Gastronomija - firminiai patiekalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 2. HYPHARM

  Prancūzija

  Įmonė HYPHARM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Roussay, Prancūzija.

 3. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belgija

  Įmonė WILDHANDEL VERMEERSCH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos pjaustymas, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos pjaustymas, ready-to-cook game, bei dressed game products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torhout, Belgija.

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vokietija

  Įmonė ZOOFACHMARKT - MARCHE, – tai Distributore, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heinsberg, Vokietija.

 5. AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ

  Turkija

  Įmonė AYDOĞDUKAZ VE ÖRDEK CENNETİ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šviežia antiena, bei Šviežia antiena pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adana, Turkija.

 6. GERALD MÜLLER

  Austrija

  Įmonė GERALD MÜLLER, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaušiniai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Žuvys, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaušiniai, bei Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villach, Austrija.

 7. ADANA

  Turkija

  Įmonė ADANA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia individual entries, ferrets, rabbit meat, bei hare meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adana, Turkija.

 8. ÖSTERREICHISCHE FRISCHEIER ERZEUGERGEMEINSCHAFT VERTRIEBS GMBH

  Austrija

  Įmonė ÖSTERREICHISCHE FRISCHEIER ERZEUGERGEMEINSCHAFT VERTRIEBS GMBH, – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaušiniai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Pieno produktai, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Kiaušiniai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Pieno produktai, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 9. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Austrija

  Įmonė GEBRÜDER TEUFL GMBH, – tai Distributore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oberndorf An Der Melk, Austrija.

 10. TRUPRO AG

  Šveicarija

  Įmonė TRUPRO AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaušiniai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Maistinis aliejus ir riebalai, Kiaušiniai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, bei Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mörschwil, Šveicarija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai