• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • odos apdorojimo pramoniniai įrengimai

Rezultatai

Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai - Importas–eksportas

 1. EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė EXPERT SYSTEMTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cutters for plastics, automatic cutters, Foam cutting machines, bei Water jet cutting - machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bielefeld, Vokietija.

 2. PACO BAZÁN

  Ispanija

  Įmonė PACO BAZÁN, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gobelenai ir dekoratyvūs audiniai, Rūbų siuvimas - mašinos ir įrengimai, Susegimas, įrišimas ir apdaila, sewing machines, Gobelenai ir dekoratyvūs audiniai, Rūbų siuvimas - mašinos ir įrengimai, bei Susegimas, įrišimas ir apdaila pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ubrique-Cádiz, Ispanija.

 3. BARNINI S.R.L.

  Italija

  Įmonė BARNINI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Leatherwork - industrial machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelfranco Di Sotto, Italija.

 4. COS.T.A. SRL

  Italija

  Įmonė COS.T.A. SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montebello Vicentino, Italija.

 5. MACHINERY AUTOMATION SRL

  Italija

  Įmonė MACHINERY AUTOMATION SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sole workshop machines and apparatus, bei heel counter bevelling machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Legnano, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LE RELAIS DU CUIR

  Prancūzija

  Įmonė LE RELAIS DU CUIR, – tai Fornitore servizi, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi La Roque D'anthéron, Prancūzija.

 2. HELION SARL

  Prancūzija

  Įmonė HELION SARL, – tai Distributore, veikianti Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Plonos odos gaminių pramoniniai įrengimai, Siuvimo mašinos, buitinės, Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Plonos odos gaminių pramoniniai įrengimai, Siuvimo mašinos, buitinės, bei Sewing machines for leather pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sainte Magnance, Prancūzija.

 3. GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė GÖGGEL HÄUTEHANDEL GMBH, – tai Grossista, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda ir kailiai, Smulki odinė galanterija, Krepšiai, portfeliai ir rankinės, Kelioniniai reikmenys, Oda ir kailiai, Smulki odinė galanterija, Krepšiai, portfeliai ir rankinės, bei Kelioniniai reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gammertingen, Vokietija.

 4. SCHUH SCHELL

  Vokietija

  Įmonė SCHUH SCHELL, – tai Grossista, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Importas - eksportas, mechanika, Avalynė, Batai sportui ir laisvalaikiui, Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Importas - eksportas, mechanika, Avalynė, bei Batai sportui ir laisvalaikiui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bisingen, Vokietija.

 5. KABAKLIOGLU DERI KOSELE

  Turkija

  Įmonė KABAKLIOGLU DERI KOSELE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda ir kailiai, Shoe leather, Oda ir kailiai, bei manufacturing of leather for shoes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 1. REGOR CREATIONS

  Prancūzija

  Įmonė REGOR CREATIONS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Andrezé, Prancūzija.

 2. MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL

  Austrija

  Įmonė MAG. PETRA PIRNBACHER - LICHTENEGGER LEDERHANDEL, – tai Grossista, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda ir kailiai, Oda, chromuota, Oda drabužių pramonei, Avalynė, Oda ir kailiai, Oda, chromuota, Oda drabužių pramonei, bei Avalynė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Innsbruck, Austrija.

 1. IVEAPROD-COM

  Moldavija

  Įmonė IVEAPROD-COM, – tai Grossista, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ox leather, beef slaughter, bei Cow hides pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chisinau, Moldavija.

 2. MARTIMAR -M

  Moldavija

  Įmonė MARTIMAR -M, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia leather, bei leather and skins export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ungheni, Moldavija.

 3. RKK MASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė RKK MASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, mechanika, Avalynė, Batai sportui ir laisvalaikiui, Oda ir batai - priedai ir reikmenys, Importas - eksportas, mechanika, Avalynė, Batai sportui ir laisvalaikiui, bei Oda ir batai - priedai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pirmasens, Vokietija.

 4. L&L STUDIO

  Turkija

  Įmonė L&L STUDIO, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Krepšiai, portfeliai ir rankinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, bei Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. KADIC

  Belgija

  Įmonė KADIC, – tai Fornitore servizi, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plonos odos gaminių pramoniniai įrengimai, Plonos odos gaminių pramoniniai įrengimai, bei supplies for leather goods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antwerpen, Belgija.

 6. INTRASKINS

  Belgija

  Įmonė INTRASKINS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Oda ir kailiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, bei deposit pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 7. SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH

  Vokietija

  Įmonė SUS SALIMEX SCHAFSTALL LEDERBERATUNGS- U. HANDELS GMBH, – tai Grossista, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda ir kailiai, Smulki odinė galanterija, Krepšiai, portfeliai ir rankinės, Kelioniniai reikmenys, Oda ir kailiai, Smulki odinė galanterija, Krepšiai, portfeliai ir rankinės, bei Kelioniniai reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mülheim, Vokietija.

 8. INTERCOM S.R.L.

  Italija

  Įmonė INTERCOM S.R.L., veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Klijai, lipnios medžiagos ir klijavimo įrankiai, Oda ir batai - priedai ir reikmenys, Klijai, lipnios medžiagos ir klijavimo įrankiai, bei Oda ir batai - priedai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montespertoli, Italija.

 1. EUROTEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė EUROTEC S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odų raugyklos įrengimai, Kailiniai - mašinos ir įranga, Odų raugyklos įrengimai, bei Kailiniai - mašinos ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montebello Vicentino, Italija.

 2. TURINI MACCHINE PER CONCERIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė TURINI MACCHINE PER CONCERIA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odų raugyklos įrengimai, Kailiniai - mašinos ir įranga, Odų raugyklos įrengimai, bei Kailiniai - mašinos ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Croce Sull'arno, Italija.

 3. FORNI VARESE

  Italija

  Įmonė FORNI VARESE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odų raugyklos įrengimai, Kailiniai - mašinos ir įranga, Odų raugyklos įrengimai, bei Kailiniai - mašinos ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ispra, Italija.

 4. CANTINI LORANO S.R.L.

  Italija

  Įmonė CANTINI LORANO S.R.L., – tai Grossista, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda ir batai - priedai ir reikmenys, Techninė tekstilė, Oda ir batai - priedai ir reikmenys, bei Techninė tekstilė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi FIRENZE, Italija.

 5. R.A.M. S.R.L.

  Italija

  Įmonė R.A.M. S.R.L., – tai Grossista, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Oda ir batai - priedai ir reikmenys, Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, bei Oda ir batai - priedai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Calvisano, Italija.

 6. OMG ACCESSOIRES S.R.L.

  Italija

  Įmonė OMG ACCESSOIRES S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Oda ir batai - priedai ir reikmenys, Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, bei Oda ir batai - priedai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montegiorgio, Italija.

 7. BIGNAMI MICHELE

  Italija

  Įmonė BIGNAMI MICHELE, – tai Subfornitore, veikianti Oda ir batai - priedai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Plonos odos gaminių pramoniniai įrengimai, Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, bei Plonos odos gaminių pramoniniai įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vigevano, Italija.

 8. FUSTELLIFICIO MG

  Italija

  Įmonė FUSTELLIFICIO MG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smulki odinė galanterija, Avalynė, Smulki odinė galanterija, bei Avalynė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Certaldo, Italija.

 9. BMS

  Italija

  Įmonė BMS, – tai Grossista, veikianti Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odų raugyklos įrengimai, Kailiniai - mašinos ir įranga, Odų raugyklos įrengimai, bei Kailiniai - mašinos ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Turbigo, Italija.

 10. MERCURI MODA S.R.L.

  Italija

  Įmonė MERCURI MODA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Oda ir batai - priedai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, Aprangos priedai, Odos apdorojimo pramoniniai įrengimai, bei Aprangos priedai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Porto Sant'elpidio, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai