• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei

Rezultatai

Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei - Importas–eksportas

 1. AGROS GRAIN GROUP

  Bulgarija

  Įmonė AGROS GRAIN GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei sunflower seed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Varna, Bulgarija.

 2. INICIATIVA

  Ukraina

  Įmonė INICIATIVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia medical herbs, flours for zootechnical foods, bei herb flours pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnepropetrovsk, Ukraina.

 3. PALOMA

  Belgija

  Įmonė PALOMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šunys ir katės - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waasmunster, Belgija.

 4. DM COMMODITIES SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė DM COMMODITIES SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai gyvulių auginimui, sunflower oil, soybean oils, bei Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 5. EUROESTE, S.A.

  Portugalija

  Įmonė EUROESTE, S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ribeira De São João, Portugalija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AJINOMOTO FOODS EUROPE SAS - USINE DE NESLE

  Prancūzija

  Įmonė AJINOMOTO FOODS EUROPE SAS - USINE DE NESLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistas ir gėrimai - ingredientai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, amino-acids, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mesnil-Saint-Nicaise, Prancūzija.

 2. VITA

  Ukraina

  Įmonė VITA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, animal feed, animal feed additives, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Obukhiv, Ukraina.

 3. DIETAXION

  Prancūzija

  Įmonė DIETAXION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Le Loroux Bottereau, Prancūzija.

 4. NUTRI SERVICE SARL

  Prancūzija

  Įmonė NUTRI SERVICE SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, animal food, bei feeds for pigs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Savignac, Prancūzija.

 5. BELLA COSA RESTAURANT

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BELLA COSA RESTAURANT, – tai Fornitore servizi, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 1. HANDEL TOWARAMI MASOWYMI PAWEŁ BIELAWSKI

  Lenkija

  Įmonė HANDEL TOWARAMI MASOWYMI PAWEŁ BIELAWSKI, – tai Multi-Category, veikianti Prekyba juodosios metalurgijos produktais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, inert material dealing, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei carbon fuel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Szreńsk, Lenkija.

 2. BISCA

  Vokietija

  Įmonė BISCA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiauliena - mėsos gaminiai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, sunflower oil, Kiauliena - mėsos gaminiai, Šviežia vištiena ir viščiukai, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stege, Vokietija.

 1. BIAGRAL

  Belgija

  Įmonė BIAGRAL, – tai Grossista, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Maisto priedai, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bird food supplements, Maisto priedai, bei phytosanitary product pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villers-Le-Bouillet, Belgija.

 2. BIFEEDOO

  Ispanija

  Įmonė BIFEEDOO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia biological feeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Híjar, Ispanija.

 3. DE POORTERE HENDRIK

  Belgija

  Įmonė DE POORTERE HENDRIK, – tai Grossista, veikianti Naminių gyvūnų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Gyvulių šėrimo įrengimai, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Gyvulių šėrimo įrengimai, Feeds for chickens, bei gardening articles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wasmes, Belgija.

 4. DRYXIA

  Prancūzija

  Įmonė DRYXIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai gyvulių auginimui, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Pašarai gyvulių auginimui, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei cattle food supplements pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Pever, Prancūzija.

 5. LACTO

  Prancūzija

  Įmonė LACTO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montauban De Bretagne, Prancūzija.

 6. NEOLAIT SAS

  Prancūzija

  Įmonė NEOLAIT SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tregueux, Prancūzija.

 7. COOPERATIVA DEL CAMPO NUESTRA SEÑORA DE LA PAZ

  Ispanija

  Įmonė COOPERATIVA DEL CAMPO NUESTRA SEÑORA DE LA PAZ, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei animal food pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Puebla Nueva-Toledo, Ispanija.

 8. BEPPC

  Tunisas

  Įmonė BEPPC, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia painting, bei calcium carbonate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sfax, Tunisas.

 1. ZOOFEED SRL

  Italija

  Įmonė ZOOFEED SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pieve San Giacomo, Italija.

 2. RIPTIDE INTERNATIONAL

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė RIPTIDE INTERNATIONAL, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Graham, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 3. SARL HUYS FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė SARL HUYS FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Michel, Prancūzija.

 4. GMMI MILLING & INDUSTRY

  Turkija

  Įmonė GMMI MILLING & INDUSTRY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Miltų malimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, cereal semolinas, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 5. CMS TRADING SRL

  Italija

  Įmonė CMS TRADING SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cella Dati, Italija.

 6. PIENSOS UNAMUNO

  Ispanija

  Įmonė PIENSOS UNAMUNO, – tai Venditore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alsasua, Ispanija.

 7. LES GRANDS MOULINS DU SUD

  Tunisas

  Įmonė LES GRANDS MOULINS DU SUD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Miltai ir manų kruopos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi El Boustene Riadh, Tunisas.

 8. TERRES D'AZUR SAS

  Prancūzija

  Įmonė TERRES D'AZUR SAS, – tai Distributore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi cagnes sur mer, Prancūzija.

 9. STE DES SERVICES AGRICOLES AL MOSTAKBAL

  Tunisas

  Įmonė STE DES SERVICES AGRICOLES AL MOSTAKBAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, bei Vaisiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merkez Seghar Riadh, Tunisas.

 10. LES GRANDS MOULINS DU GOLFE

  Tunisas

  Įmonė LES GRANDS MOULINS DU GOLFE, – tai Distributore, veikianti Miltai ir manų kruopos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gabes Port Riadh, Tunisas.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai