• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei

Rezultatai

Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei - Importas–eksportas

 1. TIME FOR LIME- GRANULATED LIME FERTILIZERS

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Time for Lime is a leader in agricultural innovation, merging traditional methods with sustainable practices to improve soil health. Our diverse product range, including lime, Calcium carbonate, and a variety of specialized fertilizers, is designed to meet the specific needs of tree-growers, market gardeners, and larger agricultural operations. We emphasize sustainability, offering solid and natural fertilizers that promote soil health for future generations. Notably, our Black Chalk Fertilizer and Granulated Black Chalk, along with Granulated Magnesium Lime & Magnesium Oxide, provide targeted solutions for improving soil structure and addressing nutrient deficiencies, ensuring plants thrive. Driven by a commitment to natural solutions and environmental stewardship, Time for Lime’s products are the culmination of extensive research and development. We aim to empower the agricultural community with effective, eco-friendly tools for success, from soil preparation to harvest.

 2. AGROS GRAIN GROUP

  Bulgarija

  Įmonė AGROS GRAIN GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei sunflower seed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Varna, Bulgarija.

 3. INICIATIVA

  Ukraina

  Įmonė INICIATIVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia medical herbs, flours for zootechnical foods, bei herb flours pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnepropetrovsk, Ukraina.

 4. DIETAXION

  Prancūzija

  Įmonė DIETAXION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Le Loroux Bottereau, Prancūzija.

 5. VITA

  Ukraina

  Įmonė VITA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, animal feed, animal feed additives, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Obukhiv, Ukraina.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. NUTRI SERVICE SARL

  Prancūzija

  Įmonė NUTRI SERVICE SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, animal food, bei feeds for pigs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Savignac, Prancūzija.

 2. PALOMA

  Belgija

  Įmonė PALOMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šunys ir katės - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waasmunster, Belgija.

 3. EUROESTE, S.A.

  Portugalija

  Įmonė EUROESTE, S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ribeira De São João, Portugalija.

 4. AJINOMOTO FOODS EUROPE SAS - USINE DE NESLE

  Prancūzija

  Įmonė AJINOMOTO FOODS EUROPE SAS - USINE DE NESLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistas ir gėrimai - ingredientai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, amino-acids, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mesnil-Saint-Nicaise, Prancūzija.

 5. DM COMMODITIES SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė DM COMMODITIES SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai gyvulių auginimui, sunflower oil, soybean oils, bei Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 1. HANDEL TOWARAMI MASOWYMI PAWEŁ BIELAWSKI

  Lenkija

  Įmonė HANDEL TOWARAMI MASOWYMI PAWEŁ BIELAWSKI, – tai Multi-Category, veikianti Prekyba juodosios metalurgijos produktais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, inert material dealing, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei carbon fuel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Szreńsk, Lenkija.

 2. BELLA COSA RESTAURANT

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BELLA COSA RESTAURANT, – tai Fornitore servizi, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 1. BISCA

  Vokietija

  Įmonė BISCA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiauliena - mėsos gaminiai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, sunflower oil, Kiauliena - mėsos gaminiai, Šviežia vištiena ir viščiukai, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stege, Vokietija.

 2. DRYXIA

  Prancūzija

  Įmonė DRYXIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai gyvulių auginimui, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Pašarai gyvulių auginimui, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei cattle food supplements pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Pever, Prancūzija.

 3. LACTO

  Prancūzija

  Įmonė LACTO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montauban De Bretagne, Prancūzija.

 4. BIAGRAL

  Belgija

  Įmonė BIAGRAL, – tai Grossista, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Maisto priedai, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bird food supplements, Maisto priedai, bei phytosanitary product pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villers-Le-Bouillet, Belgija.

 5. DE POORTERE HENDRIK

  Belgija

  Įmonė DE POORTERE HENDRIK, – tai Grossista, veikianti Naminių gyvūnų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Gyvulių šėrimo įrengimai, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Gyvulių šėrimo įrengimai, Feeds for chickens, bei gardening articles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wasmes, Belgija.

 6. NEOLAIT SAS

  Prancūzija

  Įmonė NEOLAIT SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tregueux, Prancūzija.

 7. COOPERATIVA DEL CAMPO NUESTRA SEÑORA DE LA PAZ

  Ispanija

  Įmonė COOPERATIVA DEL CAMPO NUESTRA SEÑORA DE LA PAZ, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei animal food pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Puebla Nueva-Toledo, Ispanija.

 8. BIFEEDOO

  Ispanija

  Įmonė BIFEEDOO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia biological feeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Híjar, Ispanija.

 1. PIENSOS UNAMUNO

  Ispanija

  Įmonė PIENSOS UNAMUNO, – tai Venditore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alsasua, Ispanija.

 2. GMMI MILLING & INDUSTRY

  Turkija

  Įmonė GMMI MILLING & INDUSTRY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Miltų malimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, cereal semolinas, bei Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 3. INTEGRA AGRO 7 D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė INTEGRA AGRO 7 D.O.O., – tai Distributore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi OSIJEK, Kroatija.

 4. ZOOFEED SRL

  Italija

  Įmonė ZOOFEED SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pieve San Giacomo, Italija.

 5. SARL HUYS FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė SARL HUYS FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai, Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei, bei Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Michel, Prancūzija.

 6. CMS TRADING SRL

  Italija

  Įmonė CMS TRADING SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cella Dati, Italija.

 7. TERRES D'AZUR SAS

  Prancūzija

  Įmonė TERRES D'AZUR SAS, – tai Distributore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi cagnes sur mer, Prancūzija.

 8. PECRURIS

  Portugalija

  Įmonė PECRURIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia animal food, bei complete animal feeds for all breeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcoitao, Portugalija.

 9. AGROTECHNIKA LLC

  Ukraina

  Įmonė AGROTECHNIKA LLC, veikianti Pašarai galvijininkystei ir paukštininkystei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fish meal for zootechnical use pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lutsk, Ukraina.

 10. RESCO

  Belgija

  Verified by europages badge

  Resco is a manufacturer of boluses for cattle, sheep, and goats to prevent different mineral deficiencies, nutritional imbalances, and other problems: a calcium bolus to prevent milk fever, a garlic bolus to improve udder health, a mineral bolus etc. A cattle bolus is a complementary feed that is an easy and economical solution to enrich an animal’s diet. To easily supplement the drinking water of poultry we offer five effervescent tablets with minerals, vitamins, antioxidants, and electrolytes. Resco wants to do more than produce high-quality complementary feed for cattle and poultry. We want to focus on making the farmer's life easier as well. We know that farming is very rewarding, but also, that it can be very hard and stressful. Being a farmer isn't a nine-to-five job; it's early mornings and late nights, it's Monday to Sunday, it's January 1st to December 31st. But farming is also about living together with nature, seeing your animals and crops grow, about freedom, about tranquility... We kept innovating according to the vision that we want to deliver solutions to your problems. Next to the range of cattle boluses, we started to develop boluses for calves and sheep in 2012. Seven years later we established a new type of products. Next to producing boluses we also started manufacturing effervescent tablets for poultry. Contact us for more information !

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai