• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams

Rezultatai

Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams - Importas–eksportas

 1. ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Mineralai, livestock supplements products, vitamin mineral salt blocks, molasses licking tubs buckets, animal feed additives, limestones for animal feed, Licking Block, bei Mineral Block pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 2. VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD.

  Turkija

  Įmonė VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gaziantep, Turkija.

 3. MCEPHARMA S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė MCEPHARMA S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto papildai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminių gyvūnų maistas, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Muitinės pakavimas, Naminių gyvūnų maistas, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei Muitinės pakavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bílovec, Čekijos Respublika.

 4. PIENSOS ORTIN

  Ispanija

  Įmonė PIENSOS ORTIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bird food, bei Sale of cat food pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alquerías-Murcia, Ispanija.

 5. PLANTAMURA CARLO SRL

  Italija

  Įmonė PLANTAMURA CARLO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bovine feed, ovine feed, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei zootechnical feed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Altamura, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AGROPIENSO

  Ispanija

  Įmonė AGROPIENSO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Pašarai gyvulių auginimui, animal feed, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Binéfar-Huesca, Ispanija.

 2. SPC GLOBUS LTD

  Ukraina

  Įmonė SPC GLOBUS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kharkov, Ukraina.

 3. UKRAINSKE ZERNO

  Ukraina

  Įmonė UKRAINSKE ZERNO, – tai Grossista, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Premixes for pigs, bei supplementary feeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poltava, Ukraina.

 4. ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI

  Turkija

  Įmonė ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarų platinimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Transfer of complete production lines, bei Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 5. FEEDLANCE B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė FEEDLANCE B.V., – tai Distributore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - importas-eksportas, Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai, Biologically active feed additives, bei zootechnical feed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Veldhoven, Nyderlandai.

 1. PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, animal feed, whole grain wheat, bei Sweet corn pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Radziejow, Lenkija.

 2. CLAESEN GRANEN

  Belgija

  Įmonė CLAESEN GRANEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvų miltai galvijams ir paukščiams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grūdai galvijams ir paukščiams, Pašarai gyvulių auginimui, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Grūdai galvijams ir paukščiams, Pašarai gyvulių auginimui, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei cereals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zutendaal, Belgija.

 1. TECHNOMASHSTROY

  Ukraina

  Įmonė TECHNOMASHSTROY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atsinaujinantys energijos šaltiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Kuras, kietas, wood briquette machines, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei Kuras, kietas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cherkasy, Ukraina.

 2. AGRIFOOD

  Lenkija

  Įmonė AGRIFOOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bojanowo, Lenkija.

 3. SPECIALMIX MIGLIONICO S.R.L.

  Italija

  Įmonė SPECIALMIX MIGLIONICO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Javai ir grūdai, dog food, Javai ir grūdai, Feeds for layer, bei zootechnical feed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Altamura, Italija.

 4. STEMAR

  Ukraina

  Įmonė STEMAR, – tai Distributore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Gyvulinės kilmės produktai, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Gyvulinės kilmės produktai, agricultural products for zootechnical foods, bei pharmaceutical products for veterinary use pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lviv, Ukraina.

 5. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Lenkija

  Įmonė ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS, – tai Multi-Category, veikianti Sėklos vejai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio paslaugos, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Žemės ūkio paslaugos, herbaceous plant, fruit salads, bei Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Załom, Lenkija.

 6. LEIEVOEDERS

  Belgija

  Įmonė LEIEVOEDERS, – tai Multi-Category, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia feeds for pigs, bovine feed, Livestock and poultry - feed, bei feeds for birds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Eloois-Vijve, Belgija.

 7. THEEUWSE MOONEN

  Belgija

  Įmonė THEEUWSE MOONEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, cattle feed, Feed fodder for cows, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei food for rodents pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baarle-Hertog, Belgija.

 8. DE POORTERE JEAN

  Belgija

  Įmonė DE POORTERE JEAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvų miltai galvijams ir paukščiams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grūdai galvijams ir paukščiams, Pašarai gyvulių auginimui, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Grūdai galvijams ir paukščiams, Pašarai gyvulių auginimui, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Blaugies, Belgija.

 1. BEPRO

  Belgija

  Įmonė BEPRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Feeds for ducks, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Feed fodder for calves, bei plant and equipment for the preparation of animal feeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geel, Belgija.

 2. SC ELUNOS SRL

  Rumunija

  Įmonė SC ELUNOS SRL, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio paslaugos, Cheminės trašos, Pašaras ir šiaudai, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Žemės ūkio paslaugos, Cheminės trašos, Pašaras ir šiaudai, bei Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaesti, Rumunija.

 3. TECNOVIT

  Ispanija

  Įmonė TECNOVIT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia vitamins pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tarragona, Ispanija.

 4. FARMA BLOCK

  Graikija

  Įmonė FARMA BLOCK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Liti, Thessaloniki, Graikija.

 5. ANGERMUND GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė ANGERMUND GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Pašaras ir šiaudai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, bei Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

 6. VOEDERS D'AUSSY

  Belgija

  Įmonė VOEDERS D'AUSSY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grūdai galvijams ir paukščiams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Feed fodder for cattle, Feeds for chickens, bei Feed fodder for cows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torhout, Belgija.

 7. BAERT MENGVOEDERS

  Belgija

  Įmonė BAERT MENGVOEDERS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grūdai galvijams ir paukščiams, Grūdai galvijams ir paukščiams, bei natural fertilizers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zele, Belgija.

 8. ETHIFENOL S.R.L.

  Italija

  Įmonė ETHIFENOL S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bergamo, Italija.

 9. CADUCEUS

  Ukraina

  Įmonė CADUCEUS, – tai Grossista, veikianti Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, preserved foodstuffs, frozen meats, bei Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odessa, Ukraina.

 10. ALQUIMIA S.A.

  Paragvajus

  Įmonė ALQUIMIA S.A., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia animal breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paraguay, Paragvajus.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

799 Įmonės