• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • paštetai

Rezultatai

Paštetai - Importas–eksportas

 1. DETRY

  Belgija

  Verified by europages badge

  Since 1963 we have offered a selection of tasty cooked and cured meats, famed for their matchless taste and the expertise of our master butchers. From hams to boudin, including pâtés and raw products, we offer 9 broad product families that provide a wealth of tasty selection for every occasion! Would you like to sell our AUBEL brand? Buy our cooked and cured meats or have them packaged under your own brand? Contact us for a chat about your plans.

 2. FERME DE LA ROUSSE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė FERME DE LA ROUSSE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Biologija - maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alus, Organinė žemdirbystė, Paštetai, Alus, Organinė žemdirbystė, bei Paštetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Fouillade, Prancūzija.

 3. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgarija

  Įmonė GOUT DE CANARD LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Šunys - maistas, Konservai, Paštetai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Šunys - maistas, bei Konservai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rakovski, Bulgarija.

 4. MAUN DIS TIC. LTD. STI

  Turkija

  Įmonė MAUN DIS TIC. LTD. STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Paštetai, bei wholesale markets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 5. CAVIAR BLANC

  Portugalija

  Įmonė CAVIAR BLANC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paštetai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia caviar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olhão, Portugalija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ALTUNTAS BACKWAREN

  Turkija

  Įmonė ALTUNTAS BACKWAREN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, wholesale bakery products, frozen desserts, bei Paštetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sakarya, Turkija.

 2. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Krievija

  Įmonė KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Konservuoti mėsos gaminiai, Mėsa skardinėse, Maisto produktai - importas-eksportas, Paštetai, Konservuoti mėsos gaminiai, Mėsa skardinėse, bei Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Krievija.

 3. MAISON MILHAU

  Prancūzija

  Įmonė MAISON MILHAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, deli meats, Paštetai, bei food ingredients for salted meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lacaune, Prancūzija.

 4. SALAISONS LABORIE FILS

  Prancūzija

  Įmonė SALAISONS LABORIE FILS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kumpis, Dešros ir dešrelės, Paštetai, dressed pork products, Kumpis, Dešros ir dešrelės, bei Paštetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Parlan, Prancūzija.

 5. VANDROMME VLEESWAREN

  Belgija

  Įmonė VANDROMME VLEESWAREN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kumpis, Paštetai, Kumpis, bei Paštetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ieper, Belgija.

 1. TER BEKE

  Belgija

  Įmonė TER BEKE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, ham, Paštetai, precooked cotechini, bei sausages pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wommelgem, Belgija.

 2. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Lenkija

  Įmonė ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kumpis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dešros ir dešrelės, Paštetai, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Dešros ir dešrelės, Paštetai, Rūkyta ir sūdyta mėsa, bei poultry cold meats and salami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aleksandria, Lenkija.

 1. CREATIVE SPREADS

  Belgija

  Įmonė CREATIVE SPREADS, – tai Multi-Category, veikianti Paštetai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oostduinkerke, Belgija.

 2. GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE

  Prancūzija

  Įmonė GAILHOU ET DURDOS ENTREPRISE ARTISANALE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paštetai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Žąsies kepenėlės, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Žąsies kepenėlės, Whole block duck foie gras, bei suppliers of pre-cooked meals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tournay, Prancūzija.

 3. SALAISONS G. BLAISE

  Belgija

  Įmonė SALAISONS G. BLAISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Paštetai, bei local specialty produce pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Florenville, Belgija.

 4. STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE

  Prancūzija

  Įmonė STE D'EXPL CHARCUTERIE ANTOINE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, deli meats, preserved foodstuffs, bei Paštetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castres, Prancūzija.

 5. CHARCUTERIE ROUCH

  Prancūzija

  Įmonė CHARCUTERIE ROUCH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dešros ir dešrelės, Paštetai, Žąsies kepenėlės, Dešros ir dešrelės, Paštetai, bei Žąsies kepenėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foix, Prancūzija.

 6. SA SEIGNEURIE & FILS

  Prancūzija

  Įmonė SA SEIGNEURIE & FILS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, wholesale of dressed pork products, Paštetai, bei fresh butchered products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fonsorbes, Prancūzija.

 7. BRUNET SA

  Prancūzija

  Įmonė BRUNET SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konservuoti mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Paštetai, bei suppliers of terrines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi RABASTENS DE BIGORRE, Prancūzija.

 8. MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė MECKLENBURGER FLEISCHWAREN GMBH, – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dešros ir dešrelės, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Kumpis, Paštetai, Dešros ir dešrelės, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Kumpis, bei Paštetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wismar, Vokietija.

 1. CANTAL SALAISONS TEIL

  Prancūzija

  Įmonė CANTAL SALAISONS TEIL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kumpis, Paštetai, Dešros ir dešrelės, Kumpis, Paštetai, Dešros ir dešrelės, bei ham export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aurillac Cedex, Prancūzija.

 2. ARO PRODUCTS

  Belgija

  Įmonė ARO PRODUCTS, – tai Grossista, veikianti Sūriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Paštetai, Mėsa, virta ir konservuota, Paštetai, packaged salads, bei sauces pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zemst, Belgija.

 3. FABRIKKEN LEPO A/S

  Danija

  Įmonė FABRIKKEN LEPO A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dešros ir dešrelės, Mėsa, virta ir konservuota, Kumpis, Paštetai, Dešros ir dešrelės, Mėsa, virta ir konservuota, Kumpis, bei Paštetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hedehusene, Danija.

 4. SAS MICOULEAU

  Prancūzija

  Įmonė SAS MICOULEAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Žąsies kepenėlės, Paštetai, Žąsies kepenėlės, bei suppliers of cassoulet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beaumont De Lomagne, Prancūzija.

 5. MAS SA

  Prancūzija

  Įmonė MAS SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Dešros ir dešrelės, dressed pork products, ham factories, Paštetai, bei Dešros ir dešrelės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Rouget, Prancūzija.

 6. DELITRADE

  Belgija

  Įmonė DELITRADE, veikianti Paštetai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia suppliers of pâtés, bei ham pate' pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zolder, Belgija.

 7. LE COMPTOIR DU PÉRIGORD

  Belgija

  Įmonė LE COMPTOIR DU PÉRIGORD, – tai Multi-Category, veikianti Verslo dovanos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žąsies kepenėlės, Paštetai, Vynai, Žąsies kepenėlės, Paštetai, Vynai, bei champagne pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Embourg, Belgija.

 8. DE SPIEGELEIRE

  Belgija

  Įmonė DE SPIEGELEIRE, – tai Grossista, veikianti Paštetai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Mėsa, virta ir konservuota, bei chicken fillets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bocholt, Belgija.

 9. NAUTA

  Belgija

  Įmonė NAUTA, veikianti Paštetai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Maisto produktai, Mėsa, virta ir konservuota, bei Maisto produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mollem-Asse, Belgija.

 10. VINCENT TRAITEUR

  Prancūzija

  Įmonė VINCENT TRAITEUR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kumpis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Dešros ir dešrelės, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Paštetai, Dešros ir dešrelės, bei Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Colmar, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai