• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • pašto dėžutės

Rezultatai

Pašto dėžutės - Importas–eksportas

 1. GLORI IR KO, UAB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  UAB “Glori” ir Ko - gamybinė įmonė, kurios specializacija: įvairių gaminių iš lakštinio plieno gamyba, metalo paviršių padengimas milteliniais dažais. UAB “Glori” ir Ko veiklą pradėjo 1993 metais nuomojamose patalpose. Per savo veiklos laikotarpį įmonė sukaupė platų universalių ir specialių šiuolaikinių įrenginių parką, kuris leidžia gaminti labai aukštos kokybės ir įvairaus asortimento produkciją iš lakštinio plieno. 1998 metais įmonė įsigijo patalpas Ilgakiemyje, Kauno rajone. Gamybinės patalpos sudaro 2500 kvadratinių metrų. Šiuo metu gaminame: • individualias pašto dėžutes; • sublokuotas pašto dėžutes; • revizines dureles; • metalines ventiliacijos groteles; • kolektorines spinteles; • vėjarodžius; • laikiklius gėlėms; • raktų dėžutes; • šašlykines. Taip pat pagal užsakymus vykdome vienetinę ir smulkiaserijinę gamybą. Savo produkciją tiekiame vidaus rinkai, bei eksportuojame į Europos Sąjungą, Norvegiją, Rusiją, Baltarusiją.

 2. MORELLI STYLE

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė MORELLI STYLE, – tai Distributore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lentos ir iškabos, control panels, video intercom panels, Lentos ir iškabos, brass button panels, aluminium button panels, garden furniture, outdoor furnishings, bei cast iron fountains pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zola Predosa, Italija.

 3. EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EXPERT-SECURITY GMBH & CO.KG, – tai Distributore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Augsburg, Vokietija.

 4. BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BAUER SYSTEMTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Au, Vokietija.

 5. ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ULRICH LIPPERT GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ALMACENES AGRUPADOS, S.L.

  Ispanija

  Įmonė ALMACENES AGRUPADOS, S.L., – tai Distributore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia urban furnishings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riba-Roja del Turía (Valencia), Ispanija.

 2. BRUCH PATRICK

  Belgija

  Įmonė BRUCH PATRICK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašto dėžutės, Laiptai, akmeniniai, Akmenys, stogo dangos, Pašto dėžutės, Laiptai, akmeniniai, Akmenys, stogo dangos, bei decorative stones pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Welkenraedt, Belgija.

 3. HUMER & PARTNER KG

  Austrija

  Įmonė HUMER & PARTNER KG, – tai Grossista, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Micheldorf, Austrija.

 4. SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė SAFETEC TIMO DURCHDEWALD SICHERUNGSTECHNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Friedberg, Vokietija.

 5. BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER

  Vokietija

  Įmonė BRIEFKASTENERSATZTEILSHOP SVEN KÜNSTLER, – tai Grossista, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saugos spintos, Užrakinimo ir uždarymo sistemos (automatinės), Seifai ir nedegiosios (saugos) spintos, torsion springs, Saugos spintos, Užrakinimo ir uždarymo sistemos (automatinės), bei Seifai ir nedegiosios (saugos) spintos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wendisch Rietz, Vokietija.

 1. RAUM-BLICK GMBH

  Vokietija

  Įmonė RAUM-BLICK GMBH, – tai Distributore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Murr, Vokietija.

 2. S&Z ZÄUNE OG

  Austrija

  Įmonė S&Z ZÄUNE OG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pöchlarn, Austrija.

 1. SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHLÜSSELDIENST MILDEBRATH GMBH, – tai Distributore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neubrandenburg, Vokietija.

 2. BRIEFKASTENDIREKT.CH

  Šveicarija

  Įmonė BRIEFKASTENDIREKT.CH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Triesen, Šveicarija.

 3. LOY GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė LOY GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Distributore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 4. OLIVEIRA & SAMPAIO LDA

  Portugalija

  Įmonė OLIVEIRA & SAMPAIO LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dėžės, kartoninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašto dėžutės, pizza boxes, bei Pašto dėžutės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guimarães, Portugalija.

 5. VARBOX S.R.L.

  Italija

  Įmonė VARBOX S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia postal pigeon-hole boxes for buildings, bei safety locker pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dresano, Italija.

 6. HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė HA-WA SICHERHEITSTECHNIK GMBH, – tai Grossista, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Freital, Vokietija.

 7. EPC SIGN

  Belgija

  Įmonė EPC SIGN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lentos ir iškabos, ashtrays, rubbish bins, Signing/signalling, bei Lentos ir iškabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 8. BÖSCH MASCHINENBAU

  Šveicarija

  Įmonė BÖSCH MASCHINENBAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašto dėžutės, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Plieno ir metalų perdirbimas, wood treatment machines, Pašto dėžutės, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, bei Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zuzwil, Šveicarija.

 1. VANIERSCHOT

  Belgija

  Įmonė VANIERSCHOT, – tai Multi-Category, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašto dėžutės, ceramic floor tiles, ceramics for floors and coatings, bei Pašto dėžutės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beringen, Belgija.

 2. VAN EYCK LEUVEN

  Belgija

  Įmonė VAN EYCK LEUVEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašto dėžutės, Nerūdijantis plienas, Pašto dėžutės, Nerūdijantis plienas, latches, bei hardware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leuven, Belgija.

 3. BOVEN YVO

  Belgija

  Įmonė BOVEN YVO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdailos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langai, aliuminio, Pašto dėžutės, Aliuminio statinių gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklas - pertvaros ir durys, Langai, aliuminio, Pašto dėžutės, Aliuminio statinių gamybos mašinos ir įrengimai, bei Stiklas - pertvaros ir durys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beveren-Waas, Belgija.

 4. ETS DECAYEUX

  Prancūzija

  Įmonė ETS DECAYEUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spynos, fire doors, metal locksmithing, bei Spynos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Feuquières En Vimeu, Prancūzija.

 5. CUSTAFER

  Belgija

  Įmonė CUSTAFER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Priekabos, turistinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laiptai, metaliniai, Pašto dėžutės, main gates, carport, Laiptai, metaliniai, bei Pašto dėžutės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maasmechelen, Belgija.

 6. ESAFE

  Belgija

  Įmonė ESAFE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kruisem, Belgija.

 7. MAX KNOBLOCH NACHF. GMBH

  Vokietija

  Įmonė MAX KNOBLOCH NACHF. GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Döbeln, Vokietija.

 8. METEORIC POTENTIAL LDA

  Portugalija

  Įmonė METEORIC POTENTIAL LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašto dėžutės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia undulated cardboard boxes, bei cardboard boxes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marinha Grande, Portugalija.

 9. INOXCENTER

  Belgija

  Įmonė INOXCENTER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laiptai ir turėklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Turėklai ir porankiai, Pašto dėžutės, Nerūdijantis plienas, Turėklai ir porankiai, Pašto dėžutės, Nerūdijantis plienas, bei bell plaques pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilvoorde, Belgija.

 10. MR GROUP

  Portugalija

  Įmonė MR GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašto dėžutės, bei Pašto dėžutės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Águeda, Portugalija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai