• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • padėklai ir didlėkštės iš aliuminio

Rezultatai

Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio - Importas–eksportas

 1. MONDO CARTA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė MONDO CARTA, – tai Distributore, veikianti Kartonas, vienkartiniai indai ir stalo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastikinė pakuotė, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Plastikinė pakuotė, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villabate, Italija.

 2. EMBALLAGE ALUMINIUM

  Marokas

  Įmonė EMBALLAGE ALUMINIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminio folija įpakavimui, Pakavimo įrengimai ir reikmenys, Aliuminio folija įpakavimui, bei Pakavimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi CASABLANCA, Marokas.

 3. STUDIOPACK

  Ukraina

  Įmonė STUDIOPACK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cooking containers, containers for food use, aluminium containers, bei food containers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 4. EMBUNIC

  Prancūzija

  Įmonė EMBUNIC, – tai Distributore, veikianti Plastikinė pakuotė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kartonas, vienkartiniai indai ir stalo reikmenys, Viešojo maitinimo įranga, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Kartonas, vienkartiniai indai ir stalo reikmenys, Viešojo maitinimo įranga, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei paper tableware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bourgoin-Jallieu, Prancūzija.

 5. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Turkija

  Įmonė SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminio folija įpakavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Aliuminio lydiniai, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Aliuminio lydiniai, bei Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi ISTANBUL, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN

  Vokietija

  Įmonė LEICHT & APPEL GMBH ALUMINIUMSPEZIALVERPACKUNGEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Gandersheim, Vokietija.

 2. ZENITH ALLUMINIO SRL

  Italija

  Įmonė ZENITH ALLUMINIO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto pakuotė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, industrial packing, food containers, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei aluminium cans pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manerbio, Italija.

 3. FOLRES

  Lenkija

  Įmonė FOLRES, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bags, self-adhesive tapes, bei gloves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi RZESZOW, Lenkija.

 4. ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI

  Turkija

  Įmonė ALUFOIL METAL LIMITED SIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, tin-foil, aluminium sheeting, Heating foils, flexible, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. QUADRI GRUPI AS

  Estija

  Įmonė QUADRI GRUPI AS, – tai Grossista, veikianti Mediena - pakavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pakuotės iš stiklo, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, Ipakavimo juostos, metalinės, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Pakuotės iš stiklo, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, Ipakavimo juostos, metalinės, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 1. BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş

  Turkija

  Įmonė BATI MAKINA KALIP VE AMBALAJ SAN. TIC. A.Ş, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium sheeting, bei Aluminium Products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi istanbul, Turkija.

 2. PAPETERIES DE NAMUR

  Belgija

  Įmonė PAPETERIES DE NAMUR, veikianti Vienkartiniai kartoniniai ir plastikiniai indai ir stalo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pakavimas, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Plastmasės - pakavimas, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Namur, Belgija.

 1. FOSHAN NANHAI ZHONGBO ALUMINUM FOIL PRODUCTS FACTORY

  Kinija

  Įmonė FOSHAN NANHAI ZHONGBO ALUMINUM FOIL PRODUCTS FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Foshan, Kinija.

 2. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugalija

  Įmonė CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, Buteliai, metaliniai, Ipakavimo juostos, metalinės, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vale Fetal, Portugalija.

 3. ALMEIDA & FREITAS, LDA.

  Portugalija

  Įmonė ALMEIDA & FREITAS, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, Dėžės ir kanistrai, metaliniai, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, bei Dėžės ir kanistrai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vale De Cambra, Portugalija.

 4. CUKI COFRESCO SPA

  Italija

  Įmonė CUKI COFRESCO SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plastic containers for the food industry, bei containers for food use pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Volpiano, Italija.

 5. ALFATEC SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė ALFATEC SP. Z O.O., – tai Grossista, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Suchy Las, Lenkija.

 6. CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė CONSTANTIA TEICH POLAND SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Plastmasės - pakavimas, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Plastmasės - pakavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kleszczow, Lenkija.

 7. SARL LA CREQUOISE

  Prancūzija

  Įmonė SARL LA CREQUOISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fruges, Prancūzija.

 8. ALMATEC AG

  Šveicarija

  Įmonė ALMATEC AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schupfheim, Šveicarija.

 1. ALLBECON MÜNCHEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė ALLBECON MÜNCHEN GMBH, – tai Grossista, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 2. TEICH AKTIENGESELLSCHAFT

  Austrija

  Įmonė TEICH AKTIENGESELLSCHAFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminio folija įpakavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weinburg, Austrija.

 3. LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Vokietija

  Įmonė LINHARDT & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hambrücken, Vokietija.

 4. SEIDEL GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė SEIDEL GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marburg, Vokietija.

 5. BARQUETTE ALUMINIUM

  Marokas

  Įmonė BARQUETTE ALUMINIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium moulding, bei aluminium pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Agadir, Marokas.

 6. ALUPLUS AMBALAJ SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI

  Turkija

  Įmonė ALUPLUS AMBALAJ SANAYI TICARET ANONIM SIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tekirdag, Turkija.

 7. STAVANGER INVESTERING AS

  Norvegija

  Įmonė STAVANGER INVESTERING AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminio folija įpakavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stavanger, Norvegija.

 8. DECORHAAT

  Indija

  Įmonė DECORHAAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Moradabad, Indija.

 9. GAZI METAL

  Turkija

  Įmonė GAZI METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gaziantep, Turkija.

 10. KOP PRODUKTIONS AG

  Šveicarija

  Įmonė KOP PRODUKTIONS AG, veikianti Dėžės ir kanistrai, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frauenfeld, Šveicarija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai