• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • paslaugos krante ir jūroje

Rezultatai

Paslaugos krante ir jūroje - Importas–eksportas

 1. BASEKIM KIMYASAL URUNLER IC BE DIS TIC LT

  Turkija

  Įmonė BASEKIM KIMYASAL URUNLER IC BE DIS TIC LT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Garso izoliacinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paslaugos krante ir jūroje, Business Plan Writing, Paslaugos krante ir jūroje, cellulose, bei tar and bitumen solvents pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 2. KONPLAN SYSTEMHAUS AG

  Šveicarija

  Įmonė KONPLAN SYSTEMHAUS AG, – tai Fornitore servizi, veikianti Paslaugos krante ir jūroje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rotkreuz, Šveicarija.

 3. SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE

  Turkija

  Įmonė SETRA TEKNIK SONDAJ VE PROJE, – tai Multi-Category, veikianti Paslaugos krante ir jūroje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia geological surveys, geological surveys, plots drilled, bei Geotechnical solutions for ground surfaces pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. EXSIF OCS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė EXSIF OCS LTD, – tai Fornitore servizi, veikianti Sandėliavimo talpos ir dėžės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paslaugos krante ir jūroje, Horizontal storage tanks, bei Paslaugos krante ir jūroje pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aberdeen, Jungtinė Karalystė.

 5. EUROSKYPARK GMBH

  Vokietija

  Įmonė EUROSKYPARK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Palydovinė televizija - medžiagos ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paslaugos krante ir jūroje, Paslaugos krante ir jūroje, bei b2b services pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saarbrücken, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GN SOLIDS CONTROL UK

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GN SOLIDS CONTROL UK, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Paslaugos krante ir jūroje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Siurbliai, bei Siurbliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chatham, Jungtinė Karalystė.

 2. JENZ PEOPLE

  Nyderlandai

  Įmonė JENZ PEOPLE, – tai Fornitore servizi, veikianti Žmogiškieji resursai - išorinis valdymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laikino darbo paieška visame pasaulyje, Paslaugos krante ir jūroje, human resource optimisation, offshore works, Laikino darbo paieška visame pasaulyje, bei Paslaugos krante ir jūroje pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geleen, Nyderlandai.

 3. OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA

  Portugalija

  Įmonė OCEANO INDISPENSÁVEL UNIPESSOAL LDA, – tai Fornitore servizi, veikianti Paslaugos krante ir jūroje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Toksiškumo bandymai, Toksiškumo bandymai, bei boat maintenance pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leiria, Portugalija.

 4. FIDUSUISSE OFFSHORE

  Šveicarija

  Įmonė FIDUSUISSE OFFSHORE, – tai Fornitore servizi, veikianti Paslaugos krante ir jūroje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Advice on establishing a business pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geneve, Šveicarija.

 5. KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė KOLLER MASCHINEN- UND ANLAGENBAU GMBH, – tai Grossista, veikianti Paslaugos krante ir jūroje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga, bei Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Celle, Vokietija.

 1. JADE-DIENST GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JADE-DIENST GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Uostai ir uostų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Paslaugos jūroje, Disposal of ship-generated waste, Harbour construction, Harbour operations, Port technology, Harbour transhipment facilities, Cargo handling services in port, bei Logistics for disposal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wilhelmshaven, Vokietija.