• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • paukštiena ir žveriena- šaldyta ir sušaldyta

Rezultatai

Paukštiena ir žveriena- šaldyta ir sušaldyta - Importas–eksportas

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisas

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 2. AVIMOSA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė AVIMOSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chicken meat, chicken meat, cutting room, abattoirs, frozen poultry, frozen meat export, bei fresh meat export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moraleja De Enmedio-Madrid, Ispanija.

 3. HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH

  Vokietija

  Įmonė HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Penzberg, Vokietija.

 4. OLLAS SP Z O O

  Lenkija

  Įmonė OLLAS SP Z O O, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gryźliny, Lenkija.

 5. FEOGA VENTURES LLC

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė FEOGA VENTURES LLC, – tai Grossista, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia beef cold cuts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ellicott City, Jungtinės Amerikos Valstijos.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FCV S.A.S

  Prancūzija

  Įmonė FCV S.A.S, – tai Fornitore servizi, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen foodstuffs export, chicken, turkey, bei french meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Berthevin, Prancūzija.

 2. CAF EXOTIC MEAT GMBH

  Vokietija

  Įmonė CAF EXOTIC MEAT GMBH, – tai Distributore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wild game, bei pigeons pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kehl, Vokietija.

 3. CTO FOOD

  Belgija

  Įmonė CTO FOOD, – tai Grossista, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chicken, turkey meat, bei pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schoten, Belgija.

 4. AQUITAINE SELECTION

  Prancūzija

  Įmonė AQUITAINE SELECTION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia poultry, bei poultry meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bazas, Prancūzija.

 5. PINKI

  Belgija

  Įmonė PINKI, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, wholesale meats, frozen meats, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aalter, Belgija.

 1. GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O.

  Slovakija

  Įmonė GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rozhanovce, Slovakija.

 2. LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA

  Ispanija

  Įmonė LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, finished poultry products, chicken meat, turkey meat, bei Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pontevedra, Ispanija.

 1. FOOD NAVIGATOR LTD.

  Vengrija

  Įmonė FOOD NAVIGATOR LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Whole block duck foie gras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Budapest, Vengrija.

 2. EURO WILD

  Prancūzija

  Įmonė EURO WILD, – tai Grossista, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wild game pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bordeaux, Prancūzija.

 3. PREMIERE POULTRY LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PREMIERE POULTRY LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Downpatrick, Jungtinė Karalystė.

 4. GALADARI EDAM INTERNATIONAL FOODS

  Jungtiniai Arabų Emyratai

  Įmonė GALADARI EDAM INTERNATIONAL FOODS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia delicatessens pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai.

 5. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  Šveicarija

  Įmonė MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, – tai Grossista, veikianti Vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šviežios, Daržovės, šaldytos ir sušaldytos, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, Picos, šaldytos, Daržovės, šviežios, Daržovės, šaldytos ir sušaldytos, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, bei Picos, šaldytos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gals, Šveicarija.

 6. INTER-NATURAL

  Lenkija

  Įmonė INTER-NATURAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia meat import export, frozen poultry, bei chicken meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Świnna, Lenkija.

 7. MOERMAN BVBA.

  Belgija

  Įmonė MOERMAN BVBA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia poultry for slaughter, bei poultry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kluisbergen, Belgija.

 8. AGROPROD CRASNA

  Rumunija

  Įmonė AGROPROD CRASNA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia finished poultry products, frozen poultry, poultry cold meats and salami, bei poultry meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Supuru De Jos, Satu Mare, Rumunija.

 1. TILLINGBOURNE FOODS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TILLINGBOURNE FOODS LTD, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, frozen meat export, frozen fish, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, bei frozen seafood pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reigate, Jungtinė Karalystė.

 2. SEARA FROZEN FOODS

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė SEARA FROZEN FOODS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia beef, frozen pork, bei lamb and mutton pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Washington Dc, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 3. SARA FOOD GROUP SAL

  Libanas

  Įmonė SARA FOOD GROUP SAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, food / beverages - wholesale and retail, Canned foods and of vegetables, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, bei frozen pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kahlde, Libanas.

 4. BRASIL FOODS SA

  Brazilija

  Įmonė BRASIL FOODS SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fresh and frozen chicken pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Itajaí, Brazilija.

 5. VADEBO

  Belgija

  Įmonė VADEBO, – tai Venditore, veikianti Pusfabrikačiai, šaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Herentals, Belgija.

 6. LIVESTOCK EXPORT PTY LTD

  Australija

  Įmonė LIVESTOCK EXPORT PTY LTD, – tai Grossista, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen poultry, frozen beef, bei class a eggs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hervey Bay, Australija.

 7. FROZEN FAST FOOD LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FROZEN FAST FOOD LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia deep-frozen ready meals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leyton, Jungtinė Karalystė.

 8. FOULON KIP SERVICE

  Belgija

  Įmonė FOULON KIP SERVICE, – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, bei chicken pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moorslede, Belgija.

 9. DEUTSCHES WILDBRET VERTRIEBSGES. BITBURG LTD & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė DEUTSCHES WILDBRET VERTRIEBSGES. BITBURG LTD & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, bei Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bitburg, Vokietija.

 10. GALFINO GMBH

  Vokietija

  Įmonė GALFINO GMBH, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, meat import export, wholesale frozen meats, Paukštiena ir žveriena, šaldyta ir sušaldyta, bei seafood product sales pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Paukštiena ir žveriena- šaldyta ir sušaldyta - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

157 Įmonės