• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui

Rezultatai

Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui - Importas–eksportas

 1. U-W-T STUMPFOLL GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė U-W-T STUMPFOLL GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wels, Austrija.

 2. CUCHILLERÍA JOKER

  Ispanija

  Įmonė CUCHILLERÍA JOKER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, sports knives, flick-knives, Sportiniai šautuvai, bei defence weapons pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Albacete, Ispanija.

 3. FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė FRIEDR. DICK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Verslo dovanos, knife sharpeners, gift items, bei Verslo dovanos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Deizisau, Vokietija.

 4. FRATELLI RIZZI SNC

  Italija

  Įmonė FRATELLI RIZZI SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Premana, Italija.

 5. VAUZY-CHASSANGUE

  Prancūzija

  Įmonė VAUZY-CHASSANGUE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen knives, stainless steel knives, stainless steel kitchen knife, bei meat knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thiers, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MARTÍNEZ ALBAINOX

  Ispanija

  Įmonė MARTÍNEZ ALBAINOX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Knives, penknives, Peiliai, buitiniai, bei hunting knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi ALBACETE, Ispanija.

 2. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  Italija

  Įmonė GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, bei Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Premana, Italija.

 3. JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė JOHANNES GIESSER MESSERFABRIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia penknives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Winnenden, Vokietija.

 4. COLTELLERIE MASERIN SNC

  Italija

  Įmonė COLTELLERIE MASERIN SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sports knives, cutlery, hunting knives, bei kitchen accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maniago, Italija.

 5. CAPDECO

  Prancūzija

  Įmonė CAPDECO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Thiers, Prancūzija.

 1. VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA

  Portugalija

  Įmonė VCI-VASCO COMÉRCIO INTERNACIONAL, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia knives, bei penknives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Relvas, Portugalija.

 2. SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI)

  Prancūzija

  Įmonė SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Knives, stainless steel knives, bei industrial knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thiers, Prancūzija.

 1. CUCHILLOSYMENAJE

  Ispanija

  Įmonė CUCHILLOSYMENAJE, – tai Venditore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen knives, bei professional knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cartagena ( Murcia ), Ispanija.

 2. ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT

  Vokietija

  Įmonė ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stalo reikmenys, Šaukštai, šakutės ir peiliai, Stalo reikmenys, stainless steel knives, Šaukštai, šakutės ir peiliai, bei manicure scissors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 3. SNL ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė SNL ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia milling, small precision parts in metal, bei CNC turned parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Memmingen, Vokietija.

 4. CUCHILLERÍA COMERCIAL RODRÍGUEZ

  Ispanija

  Įmonė CUCHILLERÍA COMERCIAL RODRÍGUEZ, – tai Fornitore servizi, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 5. GEMEA

  Lenkija

  Įmonė GEMEA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen knives, stainless steel general purpose knives, vegetable knives for institutions, bei serrated bread knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Krasocin, Lenkija.

 6. MARTOR KG

  Vokietija

  Įmonė MARTOR KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, bei Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 7. ROUSSELON DUMAS SABATIER

  Prancūzija

  Įmonė ROUSSELON DUMAS SABATIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, bei knife sharpening pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thiers Cedex, Prancūzija.

 8. NOGENT 3 ETOILES

  Prancūzija

  Įmonė NOGENT 3 ETOILES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skardinių atidarytuvai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Skardinių atidarytuvai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, cutlery, bei non-powered hand cutters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Biesles, Prancūzija.

 1. C-URT GMBH

  Vokietija

  Įmonė C-URT GMBH, – tai Venditore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cutters, bei Industrial blades pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 2. SARL BASTIDE

  Prancūzija

  Įmonė SARL BASTIDE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Mechanized welding, knife sharpening, bei stainless steel knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Roman-De-Tousque, Prancūzija.

 3. ETS TARRERIAS BONJEAN SAS

  Prancūzija

  Įmonė ETS TARRERIAS BONJEAN SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cutlery, stainless steel general purpose knives, knives for institutions, bei knife restoration pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Celles-Sur-Durolle, Prancūzija.

 4. CUDEMAN SA

  Ispanija

  Įmonė CUDEMAN SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia penknives, bei Knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Albacete, Ispanija.

 5. HORECASHOP - JACOBY

  Belgija

  Įmonė HORECASHOP - JACOBY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Restoranų įranga, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Restoranų įranga, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, bei Buitiniai reikmenys, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Liège, Belgija.

 6. CUCHILLERIA BARCELONA

  Ispanija

  Įmonė CUCHILLERIA BARCELONA, – tai Distributore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 7. ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN

  Turkija

  Įmonė ATASAN BIÇAK - MUHITTIN AYDURAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia garden shears, butcher cleavers, bei cleavers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 8. LORENZIMILANO

  Italija

  Įmonė LORENZIMILANO, – tai Venditore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 9. CUCHILLERÍA SÁEZ

  Ispanija

  Įmonė CUCHILLERÍA SÁEZ, – tai Venditore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen knives, knife sharpening, penknives, bei stainless steel table knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Minglanilla, Ispanija.

 10. COUTELLERIE GLANDIERES

  Prancūzija

  Įmonė COUTELLERIE GLANDIERES, – tai Grossista, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Knives, table ornaments, bei knife sharpening pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laguiole, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

621 Įmonės