• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • peiliai- buitiniai

Rezultatai

Peiliai- buitiniai - Importas–eksportas

 1. SARL REFICO

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  REFICO, a company based in Neuilly-sur-Seine near to Paris, specialises in the import-export of cookware and bakeware. We have been wholesalers since 2001. We work around the world. We deliver all over France and to many countries of Europe. Our business is changing all the time, helping us to satisfy a large number of clients in many different business sectors.Our products are tailored to match your needs and are of very good quality, with a 5-year guarantee under the BLAUPUNKT brand name. Our experience has led many hundreds of clients to trust us, working with us extremely closely. Have you found a product in our catalogue (documents section) that you like the look of, and do you want to know if it is still in stock? You can find all our products in our catalogue. Feel free to contact us for more details!

 2. HERBERT MAIR GES.M.B.H

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė HERBERT MAIR GES.M.B.H, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Telfes Im Stubai, Austrija.

 3. YOURKITCHEN.EU

  Belgija

  Įmonė YOURKITCHEN.EU, – tai Distributore, veikianti Keraminiai indai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, pots, Expresso machines for cafés, Peiliai, buitiniai, bei kitchen accessories for decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erembodegem, Belgija.

 4. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Turkija

  Įmonė SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, pressure cooker, Box makers, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tekirdag, Turkija.

 5. WILHELM EICKER E.K.

  Vokietija

  Įmonė WILHELM EICKER E.K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EMIL SCHMIDT GMBH

  Vokietija

  Įmonė EMIL SCHMIDT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 2. COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND

  Prancūzija

  Įmonė COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stalo reikmenys, Stalo reikmenys, corkscrews, bei flick-knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laguiole, Prancūzija.

 3. CUTAL EXPORT LDA

  Portugalija

  Įmonė CUTAL EXPORT LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caldas Das Taipas, Portugalija.

 4. MARTÍNEZ ALBAINOX

  Ispanija

  Įmonė MARTÍNEZ ALBAINOX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Knives, penknives, Peiliai, buitiniai, bei hunting knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi ALBACETE, Ispanija.

 5. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  Italija

  Įmonė GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, bei Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Premana, Italija.

 1. CHEF & KNIFE

  Belgija

  Įmonė CHEF & KNIFE, – tai Grossista, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia knife restoration, kitchen knives, bei kitchen accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brakel, Belgija.

 2. WOODART

  Tunisas

  Įmonė WOODART, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cutting boards, bowls, bei Kitchenware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sfax, Tunisas.

 1. LUSINI.DE

  Vokietija

  Įmonė LUSINI.DE, – tai Grossista, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 2. SARL COUTELLERIE JEAN NERON

  Prancūzija

  Įmonė SARL COUTELLERIE JEAN NERON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Peiliai, buitiniai, bei hunting knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chabreloche, Prancūzija.

 3. LAYANA COMPANY

  Taivanas

  Įmonė LAYANA COMPANY, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai stalo įrankiai, cutlery, carving fork, Metaliniai stalo įrankiai, bei tableware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi CHANGHUA, Taivanas.

 4. FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT

  Lenkija

  Įmonė FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT, – tai Multi-Category, veikianti Rezervuarai, plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Peiliai, buitiniai, pots, chopping-boards, bei carafes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jasin, Lenkija.

 5. COUTELLERIE DU ROI

  Belgija

  Įmonė COUTELLERIE DU ROI, – tai Venditore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, wide-blade knives, sports knives, bei knife restoration pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brussel, Belgija.

 6. WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG

  Vokietija

  Įmonė WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai elektros prietaisai (smulkūs) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kavos virimo aparatai, profesionalūs, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Peiliai, buitiniai, Metaliniai stalo įrankiai, Kavos virimo aparatai, profesionalūs, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Peiliai, buitiniai, bei Metaliniai stalo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geislingen/steige, Vokietija.

 7. ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ

  Belgija

  Įmonė ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ, – tai Fornitore servizi, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen knives, bei meat knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merksem, Belgija.

 8. NESMUK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė NESMUK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia knives, professional knives, bei Utensils, kitchen - knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 1. SUER KOZMETIK

  Turkija

  Įmonė SUER KOZMETIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Serdivan, Turkija.

 2. LECOM PROJECTS

  Ispanija

  Įmonė LECOM PROJECTS, – tai Distributore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 3. MASTRAD

  Prancūzija

  Įmonė MASTRAD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Peiliai, buitiniai, Kitchenware, mussels, bei kitchen knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 4. SCHARFE KÜCHE

  Vokietija

  Įmonė SCHARFE KÜCHE, – tai Venditore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen knives, bei kitchen accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiel, Vokietija.

 5. BERND KUFELD SCHLEIFSERVICE

  Vokietija

  Įmonė BERND KUFELD SCHLEIFSERVICE, – tai Distributore, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, bei Peiliai, buitiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eichstetten, Vokietija.

 6. KARL ZITTGMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė KARL ZITTGMBH & CO. KG, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Plastmasės - pramoniniai produktai, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 7. INGE KUNATH INH. ANDREAS KUNATH E.U.

  Austrija

  Įmonė INGE KUNATH INH. ANDREAS KUNATH E.U., – tai Grossista, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, bei Peiliai, buitiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 8. MESSERJOKER.DE

  Vokietija

  Įmonė MESSERJOKER.DE, – tai Grossista, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, bei Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frankfurt, Vokietija.

 9. GEBR. WAASNER ELEKTROTECHNISCHE FABRIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė GEBR. WAASNER ELEKTROTECHNISCHE FABRIK GMBH, veikianti Kabeliai ir laidai, elektros ir telefoniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apšvietimas, gatvių, pramoninis ir komercinis, Peiliai, buitiniai, Elektros tiekimas, Ypatingos konstrukcijos transporto priemonės ir įrengimai, Apšvietimas, gatvių, pramoninis ir komercinis, Peiliai, buitiniai, Elektros tiekimas, bei Ypatingos konstrukcijos transporto priemonės ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Forchheim, Vokietija.

 10. MATTHIAS HERLITZIUS

  Vokietija

  Įmonė MATTHIAS HERLITZIUS, – tai Grossista, veikianti Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, bei Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Salzuflen, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Peiliai- buitiniai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

269 Įmonės