• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • peiliai- buitiniai

Rezultatai

Peiliai- buitiniai - Importas–eksportas

 1. SARL REFICO

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  REFICO, a company based in Neuilly-sur-Seine near to Paris, specialises in the import-export of cookware and bakeware. We have been wholesalers since 2001. We work around the world. We deliver all over France and to many countries of Europe. Our business is changing all the time, helping us to satisfy a large number of clients in many different business sectors.Our products are tailored to match your needs and are of very good quality, with a 5-year guarantee under the BLAUPUNKT brand name. Our experience has led many hundreds of clients to trust us, working with us extremely closely. Have you found a product in our catalogue (documents section) that you like the look of, and do you want to know if it is still in stock? You can find all our products in our catalogue. Feel free to contact us for more details!

 2. HERBERT MAIR GES.M.B.H

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė HERBERT MAIR GES.M.B.H, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Telfes Im Stubai, Austrija.

 3. YOURKITCHEN.EU

  Belgija

  Įmonė YOURKITCHEN.EU, – tai Distributore, veikianti Keraminiai indai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, pots, Expresso machines for cafés, Peiliai, buitiniai, bei kitchen accessories for decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erembodegem, Belgija.

 4. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Turkija

  Įmonė SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, pressure cooker, Box makers, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tekirdag, Turkija.

 5. WILHELM EICKER E.K.

  Vokietija

  Įmonė WILHELM EICKER E.K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EMIL SCHMIDT GMBH

  Vokietija

  Įmonė EMIL SCHMIDT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 2. COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND

  Prancūzija

  Įmonė COUTELLERIE DE LAGUIOLE HONORÉ DURAND, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stalo reikmenys, Stalo reikmenys, corkscrews, bei flick-knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laguiole, Prancūzija.

 3. GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C.

  Italija

  Įmonė GIANOLA GIULIO SNC DI GIANOLA ANTONIO & C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, bei Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Premana, Italija.

 4. MARTÍNEZ ALBAINOX

  Ispanija

  Įmonė MARTÍNEZ ALBAINOX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Knives, penknives, Peiliai, buitiniai, bei hunting knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi ALBACETE, Ispanija.

 5. CUTAL EXPORT LDA

  Portugalija

  Įmonė CUTAL EXPORT LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caldas Das Taipas, Portugalija.

 1. WOODART

  Tunisas

  Įmonė WOODART, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cutting boards, bowls, bei Kitchenware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sfax, Tunisas.

 2. CHEF & KNIFE

  Belgija

  Įmonė CHEF & KNIFE, – tai Grossista, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia knife restoration, kitchen knives, bei kitchen accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brakel, Belgija.

 1. LUSINI.DE

  Vokietija

  Įmonė LUSINI.DE, – tai Grossista, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 2. LECOM PROJECTS

  Ispanija

  Įmonė LECOM PROJECTS, – tai Distributore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 3. WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG

  Vokietija

  Įmonė WMF WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai elektros prietaisai (smulkūs) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kavos virimo aparatai, profesionalūs, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Peiliai, buitiniai, Metaliniai stalo įrankiai, Kavos virimo aparatai, profesionalūs, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Peiliai, buitiniai, bei Metaliniai stalo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geislingen/steige, Vokietija.

 4. SARL COUTELLERIE JEAN NERON

  Prancūzija

  Įmonė SARL COUTELLERIE JEAN NERON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Peiliai, buitiniai, bei hunting knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chabreloche, Prancūzija.

 5. SUER KOZMETIK

  Turkija

  Įmonė SUER KOZMETIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Serdivan, Turkija.

 6. MASTRAD

  Prancūzija

  Įmonė MASTRAD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Peiliai, buitiniai, Kitchenware, mussels, bei kitchen knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 7. COUTELLERIE DU ROI

  Belgija

  Įmonė COUTELLERIE DU ROI, – tai Venditore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, wide-blade knives, sports knives, bei knife restoration pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brussel, Belgija.

 8. NESMUK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė NESMUK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia knives, professional knives, bei Utensils, kitchen - knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 1. FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT

  Lenkija

  Įmonė FIRMA HANDLOWA TADAR DARIUSZ TAUCHERT, – tai Multi-Category, veikianti Rezervuarai, plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, Peiliai, buitiniai, pots, chopping-boards, bei carafes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jasin, Lenkija.

 2. ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ

  Belgija

  Įmonė ANEDRO MESSEN & SLIJPERIJ, – tai Fornitore servizi, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen knives, bei meat knives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merksem, Belgija.

 3. COZZIO HANDELS GMBH

  Šveicarija

  Įmonė COZZIO HANDELS GMBH, – tai Distributore, veikianti Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, bei Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Winterthur, Šveicarija.

 4. BUDDEL BINI

  Vokietija

  Įmonė BUDDEL BINI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hidroelektrinių sistemos ir įrengimai, Apdailos darbai, Dažymas - rangovai, Apšvietimas, gatvių, pramoninis ir komercinis, Hidroelektrinių sistemos ir įrengimai, Apdailos darbai, Dažymas - rangovai, bei Apšvietimas, gatvių, pramoninis ir komercinis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 5. BERND KUFELD SCHLEIFSERVICE

  Vokietija

  Įmonė BERND KUFELD SCHLEIFSERVICE, – tai Distributore, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, bei Peiliai, buitiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eichstetten, Vokietija.

 6. KOCHMESSER.DE IMPORT GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė KOCHMESSER.DE IMPORT GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, bei Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wildau, Vokietija.

 7. DEUTSCHMANN

  Vokietija

  Įmonė DEUTSCHMANN, – tai Distributore, veikianti Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Įrankiai manikiūrui, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, bei Įrankiai manikiūrui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 8. ANDRE SCHULZ

  Vokietija

  Įmonė ANDRE SCHULZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kaufbeuren, Vokietija.

 9. FRANZ SIMM METALL UND DRUCKGUßWAREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė FRANZ SIMM METALL UND DRUCKGUßWAREN GMBH, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai, buitiniai, bei Peiliai, buitiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kaufbeuren, Vokietija.

 10. DIETER WEIßBACH MEDIZINTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė DIETER WEIßBACH MEDIZINTECHNIK, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mažmeninė prekyba, Peiliai, buitiniai, Mažmeninė prekyba, bei Peiliai, buitiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Murnau a. Staffelsee, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai