• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • plačialapiai medžiai ir krūmai

Rezultatai

Plačialapiai medžiai ir krūmai - Importas–eksportas

 1. IF PLANTS NURSERIES · PÉPINIÈRES · VIVAIOS

  Ispanija

  Įmonė IF PLANTS NURSERIES · PÉPINIÈRES · VIVAIOS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mataró (barcelona), Ispanija.

 2. ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S.

  Turkija

  Įmonė ADA PLANT FIDANLIK URETIM VE TICARET A. S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sakarya, Turkija.

 3. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Lenkija

  Įmonė KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE, – tai Multi-Category, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Parkai ir sodai - konsultantai, Sodo laistymo sistemos, Plačialapiai medžiai ir krūmai, Parkai ir sodai - konsultantai, Sodo laistymo sistemos, lawns, bei Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bełchatów, Lenkija.

 4. DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN

  Vokietija

  Įmonė DIETER BIERMANN & SOHN BAUMSCHULEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tangstedt, Vokietija.

 5. VIVAIO DI BERT

  Italija

  Įmonė VIVAIO DI BERT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia garden plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pasian Di Prato, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO

  Italija

  Įmonė AZ.AGR. FICCADENTI FRANCESCO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia oleanders, mediterranean plants, flowering shrubs, bei hedging pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Colli Del Tronto, Italija.

 2. CULTIVOS LA CERRADA SL

  Ispanija

  Įmonė CULTIVOS LA CERRADA SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zaragoza, Ispanija.

 3. NUSSBAUMSCHULE KLOCKS

  Vokietija

  Įmonė NUSSBAUMSCHULE KLOCKS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kaštonai ir valgomieji kaštonai, Nurseries, hazelnut trees, Kaštonai ir valgomieji kaštonai, bei walnut trees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 4. JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE

  Vokietija

  Įmonė JA. SCHULDT VERSANDBAUMSCHULE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ellerhoop, Vokietija.

 5. DIRT CHEAP PLANTS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DIRT CHEAP PLANTS, – tai Venditore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plačialapiai medžiai ir krūmai, palm trees, sub-tropical plants, Plačialapiai medžiai ir krūmai, bei palm nurseries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotherham, Jungtinė Karalystė.

 1. PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA

  Lenkija

  Įmonė PHP "ABC" T. ODZIOBA I J. DOBIES SPÓŁKA JAWNA, – tai Grossista, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mosty, Lenkija.

 2. VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA

  Italija

  Įmonė VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Miško augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plačialapiai medžiai ir krūmai, bei Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caltanissetta, Italija.

 1. PFLANZENVERSAND24

  Vokietija

  Įmonė PFLANZENVERSAND24, – tai Distributore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ellerhoop, Vokietija.

 2. VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA

  Ispanija

  Įmonė VIVERO ARGÁN ANDALUCÍA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Málaga, Ispanija.

 3. VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA

  Italija

  Įmonė VIVAI PIANTE PERUGINI NICOLA, – tai Grossista, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia nurseries, bei palm nurseries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castiglion Fiorentino, Italija.

 4. LEADERPLANT VIVAI

  Italija

  Įmonė LEADERPLANT VIVAI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medelyno augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plačialapiai medžiai ir krūmai, Žalialapiai augalai, Plačialapiai medžiai ir krūmai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Acquanegra Sul Chiese, Italija.

 5. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Belgija

  Įmonė BOOMKWEKERIJEN ARBOR, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plačialapiai medžiai ir krūmai, Spygliuočiai, Plačialapiai medžiai ir krūmai, bei Spygliuočiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Houtvenne, Belgija.

 6. MOONDIA LOGISTICS INDONESIA

  Indonezija

  Įmonė MOONDIA LOGISTICS INDONESIA, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bekasi, Indonezija.

 7. WHL FURNIRE SRL

  Rumunija

  Įmonė WHL FURNIRE SRL, – tai Grossista, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bacau, Rumunija.

 8. PLANTHISPANIA S.L.U.

  Ispanija

  Įmonė PLANTHISPANIA S.L.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia olive trees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crevillente / Elche, Ispanija.

 1. VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC

  Italija

  Įmonė VERDE AMBIENTE SOC.AGR.SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wholesale flowers and plants, bei outdoor ornamental plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 2. SAT Nº 362 CV PROVAL

  Ispanija

  Įmonė SAT Nº 362 CV PROVAL, – tai Grossista, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Algemesi (valencia), Ispanija.

 3. B R TREE SERVICES

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė B R TREE SERVICES, – tai Fornitore servizi, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Harrisville, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 4. GOSPODARSTWO DUDEK - JABŁKO, GRUSZKA CZY PIETRUSZKA

  Lenkija

  Įmonė GOSPODARSTWO DUDEK - JABŁKO, GRUSZKA CZY PIETRUSZKA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Marcyporęba, Lenkija.

 5. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE)

  Lenkija

  Įmonė SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW "OGRODY MARZEŃ" W FILICACH, (BAUMSCHULE), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rhododendron, bei shrubbery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Działdowo, Lenkija.

 6. JARDIN SERVICES

  Prancūzija

  Įmonė JARDIN SERVICES, – tai Fornitore servizi, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plačialapiai medžiai ir krūmai, bei Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hambye, Prancūzija.

 7. AZ.AGR.VIVAI PIANTE

  Italija

  Įmonė AZ.AGR.VIVAI PIANTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Acquafredda, Italija.

 8. BLOMSTERLANDET I OST AB

  Švedija

  Įmonė BLOMSTERLANDET I OST AB, – tai Grossista, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plačialapiai medžiai ir krūmai, bei Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Linkoping, Švedija.

 9. BOMEN SERVICE INTERNATIONAL B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė BOMEN SERVICE INTERNATIONAL B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plačialapiai medžiai ir krūmai, bei Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baarn, Nyderlandai.

 10. ESSENCES-GREEN

  Ispanija

  Įmonė ESSENCES-GREEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia interior ornamental plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valencia, Ispanija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai