• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas

Rezultatai

Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas - Importas–eksportas

 1. FONTANA & FONTANA AG

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė FONTANA & FONTANA AG, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rapperswil-Jona, Šveicarija.

 2. TEHROTECH GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė TEHROTECH GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pforzheim, Vokietija.

 3. A PLUS TRADING GROUP LTD

  Turkija

  Įmonė A PLUS TRADING GROUP LTD, – tai Grossista, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - importas-eksportas, Ash firewood, tractors for earthmoving, frozen foods, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaziantep, Turkija.

 4. BRUNO WELZ GMBH

  Vokietija

  Įmonė BRUNO WELZ GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sidabro dirbiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Auksinimas, juvelyrika, Auksas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Auksinimas, juvelyrika, Auksas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, bei precious metal working pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwäbisch Gmünd, Vokietija.

 5. IP ART SRL

  Moldavija

  Įmonė IP ART SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Menas - produktai ir furnitūra pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Religiniai reikmenys, Aukso dirbiniai, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Religiniai reikmenys, silver icon, Aukso dirbiniai, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Floresti, Moldavija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY

  Prancūzija

  Įmonė ELECTROLYSE ABBAYE D'ACEY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Elektrolizė - paviršiaus apdorojimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Elektrolizė - paviršiaus apdorojimas, electrolysis equipment, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vitreux, Prancūzija.

 2. GALVANIK HORSTMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė GALVANIK HORSTMANN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hildesheim, Vokietija.

 3. IRIDIUM GMBH

  Vokietija

  Įmonė IRIDIUM GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kottmar Ot Eibau, Vokietija.

 4. ELETTROGALVANICA SETTIMI SRL

  Italija

  Įmonė ELETTROGALVANICA SETTIMI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia silver-plating metals, galvanising, silver galvanising treatment, bei gold galvanising treatment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pollenza, Italija.

 5. CTE - PARADOXE

  Prancūzija

  Įmonė CTE - PARADOXE, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aukso ir sidabro dirbiniai, Aukso ir sidabro dirbiniai, costume jewellery - production, metal polishing, bei chroming and nickel plating pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Astier, Prancūzija.

 1. MANFRED BLENINGER

  Vokietija

  Įmonė MANFRED BLENINGER, – tai Fornitore servizi, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Windach, Vokietija.

 2. TAKI YILDIZIM

  Turkija

  Įmonė TAKI YILDIZIM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gold plated jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 1. ENCADREMENTS COÏ SÀRL

  Šveicarija

  Įmonė ENCADREMENTS COÏ SÀRL, – tai Distributore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Paveikslų rėmai ir įrėminimas, Įrėminimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Paveikslų rėmai ir įrėminimas, bei Įrėminimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuchâtel, Šveicarija.

 2. SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER

  Vokietija

  Įmonė SABINA SCHRÖTER RESTAURATIONSATELIER, – tai Fornitore servizi, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Apdailos darbai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 3. HANS MAYRHOFER GMBH

  Vokietija

  Įmonė HANS MAYRHOFER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Taurieji ir specialūs metalai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Taurieji ir specialūs metalai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Unterschleißheim, Vokietija.

 4. MICRONDOR

  Šveicarija

  Įmonė MICRONDOR, – tai Fornitore servizi, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Biel/bienne, Šveicarija.

 5. PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė PENTZ UND GERDES GMBH & CO KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Lakštinis metalas štampavimui, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, bei Lakštinis metalas štampavimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oldenburg, Vokietija.

 6. MARTIN FURRER GMBH

  Šveicarija

  Įmonė MARTIN FURRER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Baldai, namams, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, bei Baldai, namams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brig, Šveicarija.

 7. VIBRO PLATING S.R.L.

  Italija

  Įmonė VIBRO PLATING S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų galvanizavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, galvanising, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, bei gilding metals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verdellino, Italija.

 8. N.T.FROST LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė N.T.FROST LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų bronzavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Elektrolizė - paviršiaus apdorojimas, Galvaninis cinkavimas, Plieno ir metalų bronzavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Elektrolizė - paviršiaus apdorojimas, bei Galvaninis cinkavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Birmingham, Jungtinė Karalystė.

 1. REAL GOLD DELUXE

  Vokietija

  Įmonė REAL GOLD DELUXE, – tai Fornitore servizi, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fürth, Vokietija.

 2. ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG

  Vokietija

  Įmonė ARUM E.K.MALEREI & VERGOLDUNG & RESTAURIERUNG, – tai Fornitore servizi, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Taurieji ir specialūs metalai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Taurieji ir specialūs metalai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Potsdam, Vokietija.

 3. NICOLE KÖLBL GMBH

  Vokietija

  Įmonė NICOLE KÖLBL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pocking, Vokietija.

 4. ALRET

  Bulgarija

  Įmonė ALRET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia silver-plating, silver, platinum, palladium, bei rhodium plating pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 5. SCHLOSSEREI HOECKER

  Vokietija

  Įmonė SCHLOSSEREI HOECKER, – tai Fornitore servizi, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beselich, Vokietija.

 6. RIDI & MADON

  Italija

  Įmonė RIDI & MADON, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia glass and crystal silver-plating, bei lead coating metals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 7. ESTOPPEY-REBER SA

  Šveicarija

  Įmonė ESTOPPEY-REBER SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, bei Plieno ir metalų galvanizavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aegerten, Šveicarija.

 8. GALVANIC SYSTEM S.N.C. DI CAROLO MARIA TERESA & C.

  Italija

  Įmonė GALVANIC SYSTEM S.N.C. DI CAROLO MARIA TERESA & C., veikianti Plieno ir metalų galvanizavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, metal nickel plating, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vicenza, Italija.

 9. DAFFARA DORATURE S.A.S. DI DAFFARA MARCO E C.

  Italija

  Įmonė DAFFARA DORATURE S.A.S. DI DAFFARA MARCO E C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Serravalle Sesia, Italija.

 10. VERGOLDEREI WERNER

  Vokietija

  Įmonė VERGOLDEREI WERNER, – tai Fornitore servizi, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Plieno ir metalų auksavimas ir sidabravimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leipzig, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai