• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • plieno ir metalų perdirbimas

Rezultatai

Plieno ir metalų perdirbimas - Importas–eksportas

 1. 3METALL DOERING GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė 3METALL DOERING GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stutensee, Vokietija.

 2. TEPROSA GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė TEPROSA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Magdeburg, Vokietija.

 3. DAMEKS

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Įmonė DAMEKS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Precizinio liejimo formos, Plieno ir metalų perdirbimas, machine parts, CNC milling, CNC turning, CNC, Metal working, plastics processing, bei Precizinio liejimo formos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gdansk, Lenkija.

 4. JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų perdirbimas, Machining of metals, Large turned parts, Cylindrical grinding (service), Frezavimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų perdirbimas, 3D milling, bei CNC 5-axis milling work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thyrnau, Vokietija.

 5. PROFI METALL & TECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PROFI METALL & TECHNIK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stadtlohn, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. RS METALL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė RS METALL GMBH, – tai Distributore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Görlitz Ot Hagenwerder, Vokietija.

 2. VBA EDELMANN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė VBA EDELMANN GMBH, – tai Distributore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Horhausen, Vokietija.

 3. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dangčiai, metaliniai, Plieno ir metalų perdirbimas, Rankiniai įrankiai be variklių, Plieno ir metalų presavimas, Plieno ir metalų tempimas, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, bei Dangčiai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olpe, Vokietija.

 4. EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Allstedt, Vokietija.

 5. AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schwäbisch Gmünd, Vokietija.

 1. MFO S.A.

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Įmonė MFO S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų karpymas, Plieno ir metalų lankstymas, Plieno ir metalų perdirbimas, construction material, metal profiles, special profiles, steel profiles, manufacture of steel profiles, bei Plieno ir metalų karpymas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sochaczew, Lenkija.

 2. HEINZ STEPHAN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HEINZ STEPHAN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Steinach, Vokietija.

 1. STANTOOL

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė STANTOOL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perforavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų perdirbimas, Plieno ir metalų tempimas, Plieno ir metalų sulenkimas, Plieno ir metalų formavimas, Pavyzdžiai, pramoniniai, Plieno ir metalų perdirbimas, Plieno ir metalų tempimas, Plieno ir metalų sulenkimas, bei Plieno ir metalų formavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Vith, Belgija.

 2. W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hüllhorst, Vokietija.

 3. STALMA S.A.

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Įmonė STALMA S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ground bars, cold-drawn squares, hexagonal drawn bars, drawn steel bars, Bright steel bars, Peeled steel bars, bei drawn wires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lublin, Lenkija.

 4. PMZ PLOTTERMESSER ZIESER

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė PMZ PLOTTERMESSER ZIESER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Meiningen, Austrija.

 5. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė LASERTECHNIK WÜNSCH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų karpymas, Plieno ir metalų sulenkimas, Plieno ir metalų perdirbimas, Varis ir vario lydiniai, CNC bending parts, aerospace part, Metal precision parts, Assemblies for laser technology, bei Plieno ir metalų karpymas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Unna, Vokietija.

 6. FORJA NEPTUN SRL

  Rumunija

  Įmonė FORJA NEPTUN SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Baicoi, Rumunija.

 7. WROCBUD

  Lenkija

  Įmonė WROCBUD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wroclaw, Lenkija.

 8. ORGECO S.R.O

  Slovakija

  Įmonė ORGECO S.R.O, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia christmas lights, bei wall lamps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nové Zámky, Slovakija.

 1. VARIEL, A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė VARIEL, A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių pastatų statyba, Plieno ir metalų perdirbimas, Pramoniniai konteineriai, Pramoninių pastatų statyba, Plieno ir metalų perdirbimas, bei Pramoniniai konteineriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zruc Nad Sázavou , Čekijos Respublika.

 2. MICRO TECH METAL LTD

  Lenkija

  Įmonė MICRO TECH METAL LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai, Plienas ir metalai, photo frames, Steel milling, bei machine design and construction pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elk, Lenkija.

 3. REICH GMBH

  Vokietija

  Įmonė REICH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia mass mechanical working pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mellrichstadt, Vokietija.

 4. ACENKO CO. LTD.

  Turkija

  Įmonė ACENKO CO. LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nerūdijantis plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų formavimas, Plieno ir metalų perdirbimas, machining, Steel construction, Plieno ir metalų formavimas, bei Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 5. MIRFO MACHINE TOOLS

  Rumunija

  Įmonė MIRFO MACHINE TOOLS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Metalinės konstrukcijos, Kirpimo staklės, Pramoninių pastatų statyba, Metalų apdorojimo staklės, Metalinės konstrukcijos, Kirpimo staklės, bei Pramoninių pastatų statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Targu Jiu, Rumunija.

 6. JOHANNES STEINIGER GMBH

  Vokietija

  Įmonė JOHANNES STEINIGER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų karpymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Plieno ir metalų perdirbimas, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Plieno ir metalų perdirbimas, CNC sheet metal work, bei prototypes built pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Muldenhammer, Vokietija.

 7. WOLFGANG EGGER METALLVERARBEITUNG GMBH

  Austrija

  Įmonė WOLFGANG EGGER METALLVERARBEITUNG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lustenau, Austrija.

 8. KELLER BLECHTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė KELLER BLECHTECHNIK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų karpymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Plieno ir metalų perdirbimas, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Plieno ir metalų perdirbimas, panel finishing, bei laser welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Endingen, Vokietija.

 9. MELIOR LASER KFT.

  Vengrija

  Įmonė MELIOR LASER KFT., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Biatorbágy, Vengrija.

 10. BAUMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė BAUMANN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia CNC turned parts, CNC milling, laser cutting, bei stamping parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rothenburg, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Plieno ir metalų perdirbimas - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

35 931 Įmonės