• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • plieno ir metalų presavimas

Rezultatai

Plieno ir metalų presavimas - Importas–eksportas

 1. METALPRESS S.P.A.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė METALPRESS S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cold pressing of metals, dished heads, metal stamping, tank heads, steel moulding, carbon steel heads, brioche moulds, flanged heads, bei sheet shearing and pressing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giovanni Lupatoto, Italija.

 2. STM SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė STM SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimas karštuoju būdu, spark erosion, gear moulding, Liejimas karštuoju būdu, extrusion moulding, crown forging, satellite forging, bei flat coat moulding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maniago, Italija.

 3. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 4. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dangčiai, metaliniai, Plieno ir metalų perdirbimas, Rankiniai įrankiai be variklių, Plieno ir metalų presavimas, Plieno ir metalų tempimas, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, bei Dangčiai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olpe, Vokietija.

 5. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė LUDWIG MASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wutöschingen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH, – tai Grossista, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St. Pölten, Austrija.

 2. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė O.L.M.E.C. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tempimas, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų presavimas, Formos ir modeliai, Iškirtimas plieno ir metalų, sheet shearing and pressing, manufacture of shearing irons, deep drawing moulds, bei Plieno ir metalų tempimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grassobbio, Italija.

 3. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Plettenberg, Vokietija.

 4. HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dermbach Ot Diedorf, Vokietija.

 5. PROFIPACK S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Verified by europages badge

  Įmonė PROFIPACK S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštinis metalas štampavimui, Štampavimo staklės, Pakuotės antspaudavimo įrengimai, Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos, Popierius, kompiuterių spausdintuvams, 3D spausdintuvai, stamp die-cutting, metal stamps, bei die-cutting machine dies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brno, Čekijos Respublika.

 1. VARESINA STAMPI SPA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė VARESINA STAMPI SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel moulding, hot steel pressing, hot forming, metal moulding, iron forging, alloy forging, moulding, cold pressing of metals, bei moulding of rolled bushings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sumirago, Italija.

 2. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wies, Austrija.

 1. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel moulding, FLANGES, hot forging, CONNECTORS, forged steel accessories, joints for building, bei metal moulding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erba, Italija.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovėnija

  Verified by europages badge

  Įmonė KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Auto sportas, įranga ir reikmenys, Plieno ir metalų galvanizavimas, Smulkios metalinės detalės, Galvaninis cinkavimas, Auto sportas, įranga ir reikmenys, Plieno ir metalų galvanizavimas, Smulkios metalinės detalės, bei automotive industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stari Trg Pri Ložu, Slovėnija.

 3. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hagen, Vokietija.

 4. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Kinija

  Verified by europages badge

  Įmonė DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas štampavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų suvirinimas - darbai, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Plieno ir metalų presavimas, metal stamping, sheet metal, Die stamping, bei Deep drawn stamping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dongguan, Kinija.

 5. MERONI FRATELLI

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė MERONI FRATELLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia welding, Metal milling, FRESA, metal stamping, cold pressing of metals, metal shearing work, metal moulding, sheet shearing and pressing, bei metal stamping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dolzago, Italija.

 6. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Santechninė armatūra, pramoninė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smulkios metalinės detalės, Plieno ir metalų presavimas, ball valves, taps and safety valves for inflammable liquids, Smulkios metalinės detalės, hydraulic valves, Plieno ir metalų presavimas, mechanical, pneumatic and hydraulic equipment, bei taps and fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarezzo, Italija.

 7. BUSTAMPSA S.L

  Ispanija

  Įmonė BUSTAMPSA S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Automotive - components and parts, moulded, stamped and drawn parts, aluminium punched parts, bei metal components pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montcada I Reixac, Ispanija.

 8. SHENZHEN RED FAIRY PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė SHENZHEN RED FAIRY PRECISION TECHNOLOGY CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gongming Town,china, Kinija.

 1. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gumos ir plastmasės išspaudimas, forges, diecasting, Gumos ir plastmasės išspaudimas, bei aluminium die-casting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ningbo, Kinija.

 2. WORLD PRECISE MACHINERY (NANJING) CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė WORLD PRECISE MACHINERY (NANJING) CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Danyang, Kinija.

 3. FORVASA

  Ispanija

  Įmonė FORVASA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Forged steel parts, Drop-forged parts for industrial applications, forging metals, bei customised forged parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bedia (vizcaya), Ispanija.

 4. SHEAN (CANGZHOU) CORP. LTD

  Kinija

  Įmonė SHEAN (CANGZHOU) CORP. LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cangzhou, Kinija.

 5. IMORTAS A.S.

  Turkija

  Įmonė IMORTAS A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, Derinimo pleištai ir tarpinės, Plieno ir metalų presavimas, bei Derinimo pleištai ir tarpinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 6. LAMIPRESS S.R.L.

  Italija

  Įmonė LAMIPRESS S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tempimas, sheet shearing and pressing, Plieno ir metalų tempimas, Design of moulds for metals, bei cold pressing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monte San Pietro, Italija.

 7. ESS GROUP ENGINEERING TECHNICAL CENTER S.L.

  Ispanija

  Įmonė ESS GROUP ENGINEERING TECHNICAL CENTER S.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Inžinerijos - pramonės projektavimo - konstravimo biurai, Inžinerijos - pramonės projektavimo - konstravimo biurai, automobile moulds, bei outsourcing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zamudio, Ispanija.

 8. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Lenkija

  Įmonė MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, forges, forging, bei Plieno ir metalų presavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osowiec, Lenkija.

 9. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, Plieno ir metalų presavimas, Machines, custom-built, 3D custom laser cutting, bei Metal and engineering industry constructions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hettstedt, Vokietija.

 10. DABEL

  Ispanija

  Įmonė DABEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Elektrinės ir elektronikos dalys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, bei Plieno ir metalų presavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Corbera De Llobregat, Ispanija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Plieno ir metalų presavimas - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

7 206 Įmonės