• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • plieno ir metalų presavimas

Rezultatai

Plieno ir metalų presavimas - Importas–eksportas

 1. BOSPORAS

  Turkija

  Verified by europages badge

  Introducing Bosporas Machinery, a leading name in metal processing. Established in 2006 in Turkey, with over 20 years of unrivaled expertise. Our relentless pursuit of innovation and unwavering commitment to quality propel us to deliver engineering design solutions customized to your precise requirements. We offer full technical support to ensure peak machinery performance. Whether you use steel coils or sheet metals, we provide tailored solutions for optimized manufacturing processes. Our extensive product portfolio includes: •Cut to Length Lines •Slitting Lines •Roll Form Lines •Decoiler Machines •Recoiler Machines •Straightener Machines •Leveler Machines •Feeder Machines •Servo Feeder Straighteners •Shear Machines •Press Machines Crafted with precision engineering and renowned for their reliability, our machines guarantee unmatched efficiency and consistency in your metal processing endeavors. With our dedicated R&D team, we continually enhance our products for top-tier performance and durability. Our expertise covers various metal materials like steel, aluminum, and brass, meeting diverse industry needs. Certified with EU CE documentation, our machines adhere to European standards, ensuring excellence and safety. With a track record in North America, we surpass global quality benchmarks. Partner with Bosporas Machinery to leverage over two decades of industry-leading expertise. Elevate your metal processing operations – contact us today for more information!

 2. METALPRESS S.P.A.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė METALPRESS S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cold pressing of metals, dished heads, metal stamping, tank heads, steel moulding, carbon steel heads, brioche moulds, flanged heads, bei sheet shearing and pressing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giovanni Lupatoto, Italija.

 3. STM SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė STM SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimas karštuoju būdu, spark erosion, gear moulding, Liejimas karštuoju būdu, extrusion moulding, crown forging, satellite forging, bei flat coat moulding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maniago, Italija.

 4. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dangčiai, metaliniai, Plieno ir metalų perdirbimas, Rankiniai įrankiai be variklių, Plieno ir metalų presavimas, Plieno ir metalų tempimas, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, bei Dangčiai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olpe, Vokietija.

 5. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė LUDWIG MASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wutöschingen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH, – tai Grossista, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St. Pölten, Austrija.

 2. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 3. PROFIPACK S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Verified by europages badge

  Įmonė PROFIPACK S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštinis metalas štampavimui, Štampavimo staklės, Pakuotės antspaudavimo įrengimai, Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos, Popierius, kompiuterių spausdintuvams, 3D spausdintuvai, stamp die-cutting, metal stamps, bei die-cutting machine dies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brno, Čekijos Respublika.

 4. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Plettenberg, Vokietija.

 5. VARESINA STAMPI SPA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė VARESINA STAMPI SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel moulding, hot steel pressing, hot forming, metal moulding, iron forging, alloy forging, moulding, cold pressing of metals, bei moulding of rolled bushings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sumirago, Italija.

 1. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė O.L.M.E.C. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tempimas, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų presavimas, Formos ir modeliai, Iškirtimas plieno ir metalų, sheet shearing and pressing, manufacture of shearing irons, deep drawing moulds, bei Plieno ir metalų tempimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grassobbio, Italija.

 2. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel moulding, FLANGES, hot forging, CONNECTORS, forged steel accessories, joints for building, bei metal moulding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erba, Italija.

 1. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wies, Austrija.

 2. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hagen, Vokietija.

 3. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovėnija

  Verified by europages badge

  Įmonė KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Auto sportas, įranga ir reikmenys, Plieno ir metalų galvanizavimas, Smulkios metalinės detalės, Galvaninis cinkavimas, Auto sportas, įranga ir reikmenys, Plieno ir metalų galvanizavimas, Smulkios metalinės detalės, bei automotive industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stari Trg Pri Ložu, Slovėnija.

 4. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Kinija

  Verified by europages badge

  Įmonė DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas štampavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų suvirinimas - darbai, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Plieno ir metalų presavimas, metal stamping, sheet metal, Die stamping, bei Deep drawn stamping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dongguan, Kinija.

 5. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Santechninė armatūra, pramoninė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smulkios metalinės detalės, Plieno ir metalų presavimas, ball valves, taps and safety valves for inflammable liquids, Smulkios metalinės detalės, hydraulic valves, Plieno ir metalų presavimas, mechanical, pneumatic and hydraulic equipment, bei taps and fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarezzo, Italija.

 6. MERONI FRATELLI

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė MERONI FRATELLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia welding, Metal milling, FRESA, metal stamping, cold pressing of metals, metal shearing work, metal moulding, sheet shearing and pressing, bei metal stamping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dolzago, Italija.

 7. EXTRA FORGE D.O.O.

  Slovėnija

  Verified by europages badge

  Įmonė EXTRA FORGE D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Varis ir vario lydiniai, Pramoninių pastatų statyba, Žalvaris, Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Galutiniai metalo gaminiai, bei Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maribor, Slovėnija.

 8. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Lenkija

  Įmonė MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, forges, forging, bei Plieno ir metalų presavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osowiec, Lenkija.

 1. IMORTAS A.S.

  Turkija

  Įmonė IMORTAS A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, Derinimo pleištai ir tarpinės, Plieno ir metalų presavimas, bei Derinimo pleištai ir tarpinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 2. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, Plieno ir metalų presavimas, Machines, custom-built, 3D custom laser cutting, bei Metal and engineering industry constructions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hettstedt, Vokietija.

 3. DABEL

  Ispanija

  Įmonė DABEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Elektrinės ir elektronikos dalys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, bei Plieno ir metalų presavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Corbera De Llobregat, Ispanija.

 4. LAMIPRESS S.R.L.

  Italija

  Įmonė LAMIPRESS S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tempimas, sheet shearing and pressing, Plieno ir metalų tempimas, Design of moulds for metals, bei cold pressing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monte San Pietro, Italija.

 5. ESS GROUP ENGINEERING TECHNICAL CENTER S.L.

  Ispanija

  Įmonė ESS GROUP ENGINEERING TECHNICAL CENTER S.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Inžinerijos - pramonės projektavimo - konstravimo biurai, Inžinerijos - pramonės projektavimo - konstravimo biurai, automobile moulds, bei outsourcing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zamudio, Ispanija.

 6. SUPERMONTE SRL

  Italija

  Įmonė SUPERMONTE SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Būgnai ir statinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų presavimas, stainless steel pickling, bei Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leverano, Italija.

 7. KLEIN UMFORMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė KLEIN UMFORMTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Netphen, Vokietija.

 8. FORVASA

  Ispanija

  Įmonė FORVASA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Forged steel parts, Drop-forged parts for industrial applications, forging metals, bei customised forged parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bedia (vizcaya), Ispanija.

 9. TONY'S PAPPEN DESIGN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė TONY'S PAPPEN DESIGN GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hofgeismar, Vokietija.

 10. ESTA - E.STAHL METALLWARENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė ESTA - E.STAHL METALLWARENFABRIK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hof, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Plieno ir metalų presavimas - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

7 166 Įmonės