• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • plieno ir metalų presavimas

Rezultatai

Plieno ir metalų presavimas - Importas–eksportas

 1. METALPRESS S.P.A.

  Italija

  Įmonė METALPRESS S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cold pressing of metals, dished heads, metal stamping, tank heads, steel moulding, carbon steel heads, brioche moulds, flanged heads, bei sheet shearing and pressing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giovanni Lupatoto, Italija.

 2. FORVASA

  Ispanija

  Įmonė FORVASA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Forged steel parts, Drop-forged parts for industrial applications, forging metals, bei customised forged parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bedia (vizcaya), Ispanija.

 3. STM SRL

  Italija

  Įmonė STM SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimas karštuoju būdu, spark erosion, gear moulding, Liejimas karštuoju būdu, extrusion moulding, crown forging, satellite forging, bei flat coat moulding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maniago, Italija.

 4. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dangčiai, metaliniai, Plieno ir metalų perdirbimas, Rankiniai įrankiai be variklių, Plieno ir metalų presavimas, Plieno ir metalų tempimas, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, bei Dangčiai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olpe, Vokietija.

 5. LUDWIG MASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė LUDWIG MASCHINENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wutöschingen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH

  Austrija

  Įmonė AFC - ALU & FUTURE COMPONENTS GMBH, – tai Grossista, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St. Pölten, Austrija.

 2. MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH

  Vokietija

  Įmonė MFD - KUNSTSTOFFTECH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 3. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Italija

  Įmonė O.L.M.E.C. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tempimas, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų presavimas, Formos ir modeliai, Iškirtimas plieno ir metalų, sheet shearing and pressing, manufacture of shearing irons, deep drawing moulds, bei Plieno ir metalų tempimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grassobbio, Italija.

 4. ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG

  Vokietija

  Įmonė ROBERT SCHULTE GMBH & CO KG METALLVERARBEITUNG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Plettenberg, Vokietija.

 5. HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -

  Vokietija

  Įmonė HÄFNER GMBH - PRESS-, ZIEH-, STANZTEILE -, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dermbach Ot Diedorf, Vokietija.

 1. VARESINA STAMPI SPA

  Italija

  Įmonė VARESINA STAMPI SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel moulding, hot steel pressing, hot forming, metal moulding, iron forging, alloy forging, moulding, cold pressing of metals, bei moulding of rolled bushings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sumirago, Italija.

 2. MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Austrija

  Įmonė MASTRO PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wies, Austrija.

 1. FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL

  Italija

  Įmonė FIGLI DI NAVA LEONARDO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel moulding, FLANGES, hot forging, CONNECTORS, forged steel accessories, joints for building, bei metal moulding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erba, Italija.

 2. DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED

  Kinija

  Įmonė DONGGUAN XINHONGYUAN METAL PRODUCTS LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas štampavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų suvirinimas - darbai, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Plieno ir metalų presavimas, metal stamping, sheet metal, Die stamping, bei Deep drawn stamping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dongguan, Kinija.

 3. PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE

  Vokietija

  Įmonė PRESS- UND STANZWERK PAUL GARTHE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hagen, Vokietija.

 4. MERONI FRATELLI

  Italija

  Įmonė MERONI FRATELLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia welding, FRESA, metal stamping, cold pressing of metals, metal shearing work, metal moulding, sheet shearing and pressing, metal stamping, bei metal punching pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dolzago, Italija.

 5. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  Italija

  Įmonė P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Santechninė armatūra, pramoninė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smulkios metalinės detalės, Plieno ir metalų presavimas, ball valves, taps and safety valves for inflammable liquids, Smulkios metalinės detalės, hydraulic valves, Plieno ir metalų presavimas, mechanical, pneumatic and hydraulic equipment, bei taps and fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarezzo, Italija.

 6. WORLD PRECISE MACHINERY (NANJING) CO.,LTD.

  Kinija

 7. LAMIPRESS S.R.L.

  Italija

 8. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Kinija

 1. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

 2. IMORTAS A.S.

  Turkija

 3. ESS GROUP ENGINEERING TECHNICAL CENTER S.L.

  Ispanija

 4. SHEAN (CANGZHOU) CORP. LTD

  Kinija

 5. PAPPEN- UND KARTONAGENWERK HIRSCHLEITHE RUDOLF BRÄUER GMBH

  Vokietija

 6. KLEIN UMFORMTECHNIK GMBH

  Vokietija

 7. ESTA - E.STAHL METALLWARENFABRIK GMBH

  Vokietija

 8. TONY'S PAPPEN DESIGN GMBH & CO. KG

  Vokietija

 9. SIMPAC EUROPE GMBH

  Vokietija

 10. WEIDMANN MASCHINENBAU AG

  Šveicarija

Filtrai

Rezultatai

Plieno ir metalų presavimas - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

7 195 Įmonės