• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • poilsio parkų įranga ir įrengimai

Rezultatai

Poilsio parkų įranga ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Metallbau Emmeln is focused on manufacturing offshore containers in accordance with DNV 2.7-1 and DNV 2.7-2 as well as EN 12079. We carry out development and testing/certification of these products in collaboration with GL (Germanischer Lloyd). Our products: Transformer stations, fire protection containers, noise protection containers, special containers and control cabinet containers. In the offshore sector, special requirements are placed on containers which other containers cannot meet. Offshore containers are used for transporting goods, but also as enclosures for machines, systems and controls, as storage space or for accommodating people on oil and gas drilling platforms, as well as on transformer platforms.

 2. BERTAZZON 3B SRL

  Italija

  Verified by europages badge
 3. DEMO BELGIUM

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė DEMO BELGIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tiltiniai kranai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Poilsio parkų įranga ir įrengimai, Electrical equipment, rolling machines, electrical supply for the railway industry, Cable sheaths, girdle, Poilsio parkų įranga ir įrengimai, bei Industrial machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Daverdisse, Belgija.

 4. SELA GROUP

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė SELA GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Forli', Italija.

 5. INDUSTRIE RICREATIVE SRL

  Italija

  Įmonė INDUSTRIE RICREATIVE SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sportas - įranga ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Poilsio parkų įranga ir įrengimai, Pramogos ir laisvalaikio organizavimas, Poilsio parkų įranga ir įrengimai, leisure - equipment, Pramogos ir laisvalaikio organizavimas, bei trampolines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Porto Mantovano (mn), Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. VIYA CELIK PARK TASARIM MUH. INS. A.S.

  Turkija

  Įmonė VIYA CELIK PARK TASARIM MUH. INS. A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 2. GUM AND FUN SÜD GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė GUM AND FUN SÜD GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Himmelkron, Vokietija.

 3. ALBA INFORMATION TECHNOLOGIES INC.

  Turkija

  Įmonė ALBA INFORMATION TECHNOLOGIES INC., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. ZHONGSHAN CHUANGYU AMUSEMENT EQUIPMENT CO.LTD

  Kinija

  Įmonė ZHONGSHAN CHUANGYU AMUSEMENT EQUIPMENT CO.LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zhongshan, Kinija.

 5. XIAMEN RAPID PROTOTYPE CO., LTD

  Australija

  Įmonė XIAMEN RAPID PROTOTYPE CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia 3- and 5-axis CNC machining, bei Aluminium die casting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Xiamen, Australija.

 1. MARTINA BROSS HANDELSVERTRETUNGEN CDH SPIEL-, SPORT- U. FREIZEITANLAGEN

  Vokietija

  Įmonė MARTINA BROSS HANDELSVERTRETUNGEN CDH SPIEL-, SPORT- U. FREIZEITANLAGEN, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Willstätt, Vokietija.

 2. PARKS AND PARKS

  Marokas

  Įmonė PARKS AND PARKS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia construction of amusement parks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Agadir, Marokas.

 1. SELA GROUP

  Italija

  Įmonė SELA GROUP, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fairground rides and games, micropiste, bei electric cars for amusement parks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Forli', Italija.

 2. ETS MARCEL LUTZ EML

  Prancūzija

  Įmonė ETS MARCEL LUTZ EML, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fairground rides and games, bei Riding arena installation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ingwiller, Prancūzija.

 3. DK RENTS

  Belgija

  Įmonė DK RENTS, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, renting attractions for children, children's attractions, bei party decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geetbets, Belgija.

 4. AMUTOYS

  Belgija

  Įmonė AMUTOYS, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, children's games, bei equipment rental for parties pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Melle, Belgija.

 5. JOHNY JUMPER

  Belgija

  Įmonė JOHNY JUMPER, – tai Fornitore servizi, veikianti Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Poilsio parkų įranga ir įrengimai, equipment rental for parties, children's games, bei Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Putte, Belgija.

 6. ALBA ARCADE

  Turkija

  Įmonė ALBA ARCADE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia electronic games for arcades, amusement park equipment, bei electronic games pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 7. IVEBA

  Belgija

  Įmonė IVEBA, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Bouncy castles, party items, bei supplies for parties and banquets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baal, Belgija.

 8. CHATEAUX LORIES

  Belgija

  Įmonė CHATEAUX LORIES, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Šventės ir pobūviai - reikmenys ir papuošimai, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, inflatable castle hire, inflatable game rental, bei Šventės ir pobūviai - reikmenys ir papuošimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tournai, Belgija.

 1. HENAN SWONDER AMUSEMENT RIDES CO., LTD

  Kinija

  Įmonė HENAN SWONDER AMUSEMENT RIDES CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Yulong, Kinija.

 2. BLEU HELIUM

  Belgija

  Įmonė BLEU HELIUM, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Stalo žaidimai, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, inflatable castle hire, inflatable game rental, bei Stalo žaidimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 3. ANIMIX

  Belgija

  Įmonė ANIMIX, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Šventės ir pobūviai - reikmenys ir papuošimai, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, performance and entertainment attraction rental, bei Šventės ir pobūviai - reikmenys ir papuošimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zarren (kortemark), Belgija.

 4. DOBBY VERHUUR

  Belgija

  Įmonė DOBBY VERHUUR, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, children's attractions, bei renting attractions for children pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Asse, Belgija.

 5. GARTEN-LAUTSPRECHER INH. CHRISTIAN HENDRICH

  Austrija

  Įmonė GARTEN-LAUTSPRECHER INH. CHRISTIAN HENDRICH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Traunkirchen, Austrija.

 6. HAPPY - FUN GMBH

  Austrija

  Įmonė HAPPY - FUN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St. Johann In Der Haide, Austrija.

 7. ADS AMUSEMENTSVERHUUR

  Belgija

  Įmonė ADS AMUSEMENTSVERHUUR, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, bei Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aalst, Belgija.

 8. TIMELESS FUN

  Belgija

  Įmonė TIMELESS FUN, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, bei Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Linter, Belgija.

 9. COSMOS EVENTS

  Belgija

  Įmonė COSMOS EVENTS, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, party decorations, tent rental, bei rental of marquees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Overpelt, Belgija.

 10. JUMP BOUNCER

  Belgija

  Įmonė JUMP BOUNCER, – tai Fornitore servizi, veikianti Poilsio parkų įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, Laisvalaikio parkų inventorius ir įranga, party items, supplies for parties and banquets, bei equipment rental for parties pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heusden, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai