• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. LICAR

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė LICAR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Centrifuginiai siurbliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Siurbliai, Panardinami siurbliai, Popieriaus gamybos mašinos, Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, Submersible pumps, Siurbliai, Panardinami siurbliai, liquid pumps, bei Elbow propeller pump pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tolosa-Guipúzcoa, Ispanija.

 2. MACCHINE CARU' S.R.L.

  Italija

  Įmonė MACCHINE CARU' S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, Textile machine manufacture, machinery for automatic fabric cutting, bei Laser engraving machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lonate Pozzolo, Italija.

 3. SIMEC GROUP SRL

  Italija

  Įmonė SIMEC GROUP SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Popieriaus gamybos mašinos, Fototipija, metal milling, heated rollers, Popieriaus gamybos mašinos, bei Fototipija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olgiate Olona, Italija.

 4. SOPEM

  Belgija

  Įmonė SOPEM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Popieriaus pjaustymo mašinos ir įrengimai, Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Popieriaus pjaustymo mašinos ir įrengimai, Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, Machines - import-export, bei Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soignies, Belgija.

 5. CPERKIN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CPERKIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus perdirbimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, Popieriaus pjaustymo mašinos ir įrengimai, core cutters, Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, bei Popieriaus pjaustymo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Birstall, Jungtinė Karalystė.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė HUNKELER DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Taufkirchen, Vokietija.

 2. TECHNICARTON

  Prancūzija

  Įmonė TECHNICARTON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gofruotas kartonas, Kartono ir kartono gaminių perdirbimo mašinos, Gofruotas kartonas, bei Kartono ir kartono gaminių perdirbimo mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Paul En Jarez, Prancūzija.

 3. PAPER ENGINEERING

  Slovėnija

  Įmonė PAPER ENGINEERING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nova Gorica, Slovėnija.

 4. TALLERES CASABLANCA

  Ispanija

  Įmonė TALLERES CASABLANCA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cardboard and pasteboard working, bei Cardboard products - manufacturing machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zuera-Zaragoza, Ispanija.

 5. JIDONG LIGHT INDUSTRY CARTON MACHINERY FACTORY

  Kinija

  Įmonė JIDONG LIGHT INDUSTRY CARTON MACHINERY FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia automatic packaging machinery, cartonboard printers, fully automatic packaging machine, bei industrial gluing machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dongguang County,cangzhou City, Kinija.

 1. VIA AQUARIA

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė VIA AQUARIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia luxury packaging manufacturer pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Klaipeda, Jungtinė Karalystė.

 2. ANDRITZ AG

  Austrija

  Įmonė ANDRITZ AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medienos apdorojimo mašinos ir įrengimai, Medienos apdorojimo mašinos ir įrengimai, plants, machines and equipment for the preparation of wood and cellulose pulp, trays for transporting seeds, bei driers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Graz, Austrija.

 1. PH - QUESTEC GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė PH - QUESTEC GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Langenfeld, Vokietija.

 2. PROIPAFISA

  Ispanija

  Įmonė PROIPAFISA, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, satellite reception equipment, waste recycling system design, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei plants for recovering and recycling metals from waste pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Celrà-Girona, Ispanija.

 3. VALCO MELTON FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė VALCO MELTON FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia thermo-setting adhesives, Glue systems, bei packing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valence, Prancūzija.

 4. PAPER ENGINEERING

  Slovėnija

  Įmonė PAPER ENGINEERING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nova Gorica, Slovėnija.

 5. HDT MACHINES

  Brazilija

  Įmonė HDT MACHINES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Santa Bárbara Doeste, Brazilija.

 6. TECHPAP

  Prancūzija

  Įmonė TECHPAP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kartono ir kartono gaminių perdirbimo mašinos, paper and paper products industry business associations, paper, coated paper-board and cartonboard, coated paper, bei Kartono ir kartono gaminių perdirbimo mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gieres, Prancūzija.

 7. ALLIMAND

  Prancūzija

  Įmonė ALLIMAND, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Popieriaus perdirbimo mašinos, Kanceliarinės prekės, Popieriaus perdirbimo mašinos, bei Kanceliarinės prekės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rives Sur Fure, Prancūzija.

 8. GUSCHKY GMBH

  Vokietija

  Įmonė GUSCHKY GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 1. IBERCUTTING

  Ispanija

  Įmonė IBERCUTTING, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Castell-Platja D'aro, Ispanija.

 2. KADANT LAMORT

  Prancūzija

  Įmonė KADANT LAMORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia separators, bei blades pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vitry Le Francois, Prancūzija.

 3. SATE SRL

  Italija

  Įmonė SATE SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus perdirbimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, bei Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Serravalle Pistoiese, Italija.

 4. STEINVOORD ÜBERSETZUNGSBÜRO

  Vokietija

  Įmonė STEINVOORD ÜBERSETZUNGSBÜRO, – tai Fornitore servizi, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, Vertimas raštu, Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, bei Vertimas raštu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dornburg-Camburg, Vokietija.

 5. GLOBUS INSTITUT DOLMETSCHER UND ÜBERSETZUNGSBÜRO ALI SKALI HOUSSAINI UND ADEL AGZENAY

  Vokietija

  Įmonė GLOBUS INSTITUT DOLMETSCHER UND ÜBERSETZUNGSBÜRO ALI SKALI HOUSSAINI UND ADEL AGZENAY, – tai Fornitore servizi, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, Vertimas raštu, Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, bei Vertimas raštu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 6. HAMBURGER RIEGER GMBH

  Vokietija

  Įmonė HAMBURGER RIEGER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pakavimas, Namų apyvokos prietaisai (elektriniai), importas-eksportas, Popieriaus gamyba, Kartono pramonė, Plastmasės - pakavimas, Namų apyvokos prietaisai (elektriniai), importas-eksportas, Popieriaus gamyba, bei Kartono pramonė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Spremberg, Vokietija.

 7. ÜBERSETZUNGSBÜRO FISCHER

  Vokietija

  Įmonė ÜBERSETZUNGSBÜRO FISCHER, – tai Fornitore servizi, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, Vertimas raštu, Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, bei Vertimas raštu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rudersberg, Vokietija.

 8. [TRÆNZ]LATIONS

  Vokietija

  Įmonė [TRÆNZ]LATIONS, – tai Fornitore servizi, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, Vertimas raštu, Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, bei Vertimas raštu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

 9. ARNOLD DÖRR

  Vokietija

  Įmonė ARNOLD DÖRR, – tai Fornitore servizi, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, Vertimas raštu, Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, bei Vertimas raštu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 10. EVELINE MEYER-SALZMANN

  Vokietija

  Įmonė EVELINE MEYER-SALZMANN, – tai Fornitore servizi, veikianti Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, Vertimas raštu, Įmonių valdymo programos, Administracinės ir finansinės paslaugos - nepriklausomos, Įsigijimai, bazės, duomenų apsauga, bei Vertimas raštu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hannover, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

1 262 Įmonės