• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • pramoninė klintis

Rezultatai

Pramoninė klintis - Importas–eksportas

 1. KALKFABRIK NETSTAL AG

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  The home of lime for the whole of Switzerland – and gravel for the entire region. Elggis (in Germany) has been a valuable site for quarrying lime since 1900. From its humble beginnings, KFN has developed into the largest and, ultimately, the only lime producer in Switzerland. With motivated employees and excellent product quality, KFN has been able to maintain its market position and expand further. In addition to lime products, the "Chalchi" also manufactures gravel and crushed stone – a welcome resource for structural and civil engineering alike. Approximately half of Glarnerland's total gravel demand is met by the Netstal AG lime plant.

 2. CALES PASCUAL SL

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė CALES PASCUAL SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalkės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninė klintis, Ugnį sulaikančios statybinės medžiagos, hydraulic lime in lumps, slaked lime, lime milk, Pramoninė klintis, LIME, fast-setting mortar, bei hydrated lime powder pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paterna-Valencia, Ispanija.

 3. GROUPE SAINT HILAIRE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė GROUPE SAINT HILAIRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalkės, cement additives, lime for construction work, limestone fillers for concrete, fillers for technical sites, precasting fillers, fillers for plant mix, limestones for metallurgy, bei limestones for binders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Savin, Prancūzija.

 4. ROCAS DECOR HUNGARY KFT

  Vengrija

  Įmonė ROCAS DECOR HUNGARY KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Granitas, Pramoninė klintis, Granitas, bei Pramoninė klintis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Üröm, Vengrija.

 5. KALKWERK HUFGARD GMBH

  Vokietija

  Įmonė KALKWERK HUFGARD GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hösbach, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ISRAR STONE,MARBLE & GRANITE LTD

  Izraelis

  Įmonė ISRAR STONE,MARBLE & GRANITE LTD, – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninė klintis, natural stone, ceramic granite, Pramoninė klintis, bei Building pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jerusalem, Izraelis.

 2. PHOENIX STONEWORKS LTD

  Bulgarija

  Įmonė PHOENIX STONEWORKS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 3. GEO-CAR SOFIA

  Bulgarija

  Įmonė GEO-CAR SOFIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras ir natūralus akmuo, Laiptai, akmeniniai, Marmuras ir natūralus akmuo, Laiptai, akmeniniai, slabs, bei window sills pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 4. ZMTS EGYPT ZOHDY MINERALS & TRADING SUPPLIES MANUFACTURER OF CALCIUM CARBONATE-LIMESTONE-SILICA SAN

  Egiptas

  Įmonė ZMTS EGYPT ZOHDY MINERALS & TRADING SUPPLIES MANUFACTURER OF CALCIUM CARBONATE-LIMESTONE-SILICA SAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia calcium carbonate, Gypsum, Silica sand, bei polypropylene yarn - technical yarns pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Giza, Egiptas.

 5. CARRIERES DE LA THURE

  Belgija

  Įmonė CARRIERES DE LA THURE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninė klintis, cement powder, Aggregates, Pramoninė klintis, bei quarry earths for industrial use pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erquelinnes, Belgija.

 1. ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA

  Portugalija

  Įmonė ETACEL - EXTRACÇÃO E TRANSFORMAÇÃO DE MÁRMORES LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras ir natūralus akmuo, panel facades, outdoor stone flooring, Marmuras ir natūralus akmuo, bei natural stone interior furnishings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leiria, Portugalija.

 2. GRANITE DRC - DRC STANSTEAD

  Kanada

  Įmonė GRANITE DRC - DRC STANSTEAD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Granitas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninė klintis, Marmuras, limestone, Pramoninė klintis, bei Marmuras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rivière à Pierre, Kanada.

 1. GALAXY IMPEX

  Indija

  Įmonė GALAXY IMPEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smiltainis, Silikatinės kalkakmenio plytos, Pramoninė klintis, Smiltainis, sandstone for building, Silikatinės kalkakmenio plytos, bei Pramoninė klintis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jaipur, Indija.

 2. QUICO MINERALS (MALAYSIA) SDN. BHD.

  Malaizija

  Įmonė QUICO MINERALS (MALAYSIA) SDN. BHD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Calcium carbonate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Petaling Jaya, Selangor, Malaizija.

 3. HEIDELBERGCEMENT AG

  Vokietija

  Įmonė HEIDELBERGCEMENT AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai gyvulių auginimui, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Smėlis ir žvyras, Pramoninė klintis, Pašarai gyvulių auginimui, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Smėlis ir žvyras, bei Pramoninė klintis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Efringen-Kirchen, Vokietija.

 4. ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL

  Ispanija

  Įmonė ETHICAL GRANITE & NATURAL STONE SL, – tai Distributore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras ir natūralus akmuo, Granitas, sandstone, Pebbles, Marmuras ir natūralus akmuo, bei Granitas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lleida, Ispanija.

 5. KOÇ-BIR

  Turkija

  Įmonė KOÇ-BIR, – tai Venditore, veikianti Kalkės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninė klintis, concrete, cement, Limestones, bei Pramoninė klintis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gumushane, Turkija.

 6. ASYAPI MADENCILIK LTD STI

  Turkija

  Įmonė ASYAPI MADENCILIK LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia limestone, bei Aggregates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düzce, Turkija.

 7. MLD

  Nyderlandai

  Įmonė MLD, – tai Grossista, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia natural stone, bei slaked lime pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hoofddorp, Nyderlandai.

 8. LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA

  Ispanija

  Įmonė LABRARTE - ARTESANOS DE LA PIEDRA, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Akmenys, stogo dangos, Laiptai, akmeniniai, Grindys, pramoninės, Marmuras ir natūralus akmuo, Akmenys, stogo dangos, Laiptai, akmeniniai, Grindys, pramoninės, bei Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arucas, Ispanija.

 1. VARIOUS STONES

  Vokietija

  Įmonė VARIOUS STONES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wall covering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trier, Vokietija.

 2. GALTECHNOPARK

  Ukraina

  Įmonė GALTECHNOPARK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zadnistryanske Village, Ukraina.

 3. FELS-WERKE GMBH

  Vokietija

  Įmonė FELS-WERKE GMBH, – tai Grossista, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Pramoninė klintis, Marmuras ir natūralus akmuo, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Smėlis ir žvyras, Pramoninė klintis, Marmuras ir natūralus akmuo, bei Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rüdersdorf, Vokietija.

 4. MÄRKER ZEMENT GMBH

  Vokietija

  Įmonė MÄRKER ZEMENT GMBH, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smiltainis, Šiferis, Pramoninė kreida, Smiltainis, Šiferis, bei Pramoninė kreida pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harburg , Vokietija.

 5. MÄRKER KALK GMBH

  Vokietija

  Įmonė MÄRKER KALK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Pramoninė klintis, Marmuras ir natūralus akmuo, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Smėlis ir žvyras, Pramoninė klintis, Marmuras ir natūralus akmuo, bei Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Blaustein, Vokietija.

 6. KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė KALKWERK RYGOL GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė kreida pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiferis, Pramoninė klintis, Smiltainis, Šiferis, Pramoninė klintis, bei Smiltainis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Painten, Vokietija.

 7. KOROB STEEL TRADE S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė KOROB STEEL TRADE S.R.O., – tai Grossista, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Steel balls pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 9, Čekijos Respublika.

 8. WALHALLA KALK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė WALHALLA KALK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cementas, specialus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Smėlis ir žvyras, Pramoninė klintis, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Smėlis ir žvyras, bei Pramoninė klintis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Regensburg, Vokietija.

 9. GALTECHNOPARK

  Ukraina

  Įmonė GALTECHNOPARK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalkės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninė klintis, bei Pramoninė klintis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Halych, Ukraina.

 10. BULSTONE 07

  Bulgarija

  Įmonė BULSTONE 07, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninė klintis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Limestones, bei stone tile floorings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mezdra, Bulgarija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai