• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • pramoniniai gaminiai iš metalo

Rezultatai

Pramoniniai gaminiai iš metalo - Importas–eksportas

 1. BAIER DREHTEILE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  CNC turned parts and automatic turned parts made from all machinable materials in accordance with DIN, a drawing or template. Our product range includes everything from simple turned parts to highly complex, ready-to-install components. The parts are used in the automotive, hardware/safety technology, fastening technology and valve sectors as well as the electronics industry. Our machinery creates the optimum preconditions for our customers' wide range of parts. CNC long and short lathes (capacity: 2-65 (175) mm); CNC high-performance milling lathes (capacity: 15-65 mm); Multi-spindle lathes (capacity: 5-35 mm); Single-spindle lathes (capacity: Up to 15/20/26/36/42/65 mm); Our range of services also includes system logistics and finishing of assemblies, e.g. grinding, vibratory grinding, labelling, milling, punching, curing and surface treatments.

 2. SOLUDIAM

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SOLUDIAM, – tai Grossista, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Deimantiniai įrankiai, bei Deimantiniai įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caux, Prancūzija.

 3. CIVIC INDUSTRIE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė CIVIC INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paveikslų rėmai ir įrėminimas, Strypai, paveikslams kabinti, Pramoniniai gaminiai iš metalo, wall door stops, doorstops, Paveikslų rėmai ir įrėminimas, Floor door stops, Strypai, paveikslams kabinti, bei Production of moulding rails pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L'haye Les Roses, Prancūzija.

 4. MORO & SPREAFICO S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė MORO & SPREAFICO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Metalo gaminiai statybos pramonei, zippers, steels and metals converted, Pramoniniai gaminiai iš metalo, metal assembly work, customized hinges, bolts, bei Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monte Marenzo, Italija.

 5. ACTON S.A.

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ACTON S.A., – tai Distributore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Denių statyba, Veržlės su sriegiu, Strypai su sriegiu, Veržlės ir varžtai, wood screws, Pramoniniai gaminiai iš metalo, stainless steel nuts & bolts, bei Industrial nuts and bolts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L' Horme, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BUDMAT GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BUDMAT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Arnsberg, Vokietija.

 2. WILHELM STOLLE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WILHELM STOLLE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bonn, Vokietija.

 3. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, – tai Distributore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, Strypai su sriegiu, Veržlės su sriegiu, Denių statyba, Metal screws, Wood screws, self-tapping screw, bei Stainless steel screw products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Priest, Prancūzija.

 4. CONRAD ELECTRONIC ITALIA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė CONRAD ELECTRONIC ITALIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Elektroniniai komponentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Namų įranga, domotics, automation, automatic mechanisms, Pramoniniai gaminiai iš metalo, batteries, home automation systems, bei Namų įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bollate, Italija.

 5. PROFI HANDEL UZUN GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė PROFI HANDEL UZUN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvoros, Solar mounting systems, Roof hooks, Assembly profiles, PV accessories, Steel mill products, Aluminium products, Customised profiles, bei steel poles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Feldkirch, Austrija.

 1. MANUFACTURAS MAESTRO S.A.

  Ispanija

  Įmonė MANUFACTURAS MAESTRO S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai, bei Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valencia, Ispanija.

 2. OPTIMA PRECISE

  Čekijos Respublika

  Įmonė OPTIMA PRECISE, – tai Multi-Category, veikianti Šlifavimo priemonės, mechaninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Amatų reikmenys, Pramoniniai gaminiai iš metalo, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Amatų reikmenys, Pramoniniai gaminiai iš metalo, bei Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pardubice, Čekijos Respublika.

 1. METAL FLY S.R.L.

  Italija

  Įmonė METAL FLY S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, hardware, thermohydraulics, Pramoniniai gaminiai iš metalo, bei fencing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cartoceto, Italija.

 2. TRINON TITANIUM GMBH

  Vokietija

  Įmonė TRINON TITANIUM GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veržlės ir varžtai, Veržlės ir varžtai, titanium and alloys, dentistry items, bei water jet cutting systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Karlsruhe, Vokietija.

 3. DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH

  Vokietija

  Įmonė DINO KRAFTPAKET - R.D.I DEUTSCHLAND AUTOTEILE + VERTRIEBS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Herdecke, Vokietija.

 4. DIFUSORA DE ARTÍCULOS MECÁNICOS ESPECIALES, S.A.

  Ispanija

  Įmonė DIFUSORA DE ARTÍCULOS MECÁNICOS ESPECIALES, S.A., – tai Distributore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia clamp, Fastener, bei industrial supplies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castellar Del Vallès, Ispanija.

 5. ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Vokietija

  Įmonė ERNST SCHMID PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia drilling rods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Esslingen, Vokietija.

 6. SCHWADERER GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHWADERER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Affalterbach, Vokietija.

 7. SVBI

  Prancūzija

  Įmonė SVBI, – tai Distributore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Purchase and sale of metals, cad screws bolts, special steels for mechanical engineering, bei ground steel traders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maule, Prancūzija.

 8. VYNEX

  Prancūzija

  Įmonė VYNEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo gaminiai statybos pramonei, Veržlės ir varžtai, Metalo gaminiai statybos pramonei, Veržlės ir varžtai, fastening articles, bei technical fastenings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thelonne, Prancūzija.

 1. THOR FRÄSWERKZEUGE

  Vokietija

  Įmonė THOR FRÄSWERKZEUGE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Metalo gaminiai statybos pramonei, Pramoniniai gaminiai iš metalo, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Metalo gaminiai statybos pramonei, bei Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fridingen An Der Donau, Vokietija.

 2. EUROTOOLS PRECISION

  Prancūzija

  Įmonė EUROTOOLS PRECISION, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Matavimo ir tikrinimo prietaisai, control gauges, ring gauges, bei Matavimo ir tikrinimo prietaisai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Benfeld, Prancūzija.

 3. USTUN MACHINERY LIMITED

  Turkija

  Įmonė USTUN MACHINERY LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia riveting machines, fixed extruders, systems and machines for drawing metal wire, bei building products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. EICHENBERGER GEWINDE AG

  Šveicarija

  Įmonė EICHENBERGER GEWINDE AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Burg, Šveicarija.

 5. W+M WEISSENSEE METALLWAREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė W+M WEISSENSEE METALLWAREN GMBH, – tai Grossista, veikianti Durys, apsauginės (namams) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo gaminiai statybos pramonei, Pramoniniai gaminiai iš metalo, lock replacement, keys, Metalo gaminiai statybos pramonei, bei Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 6. OMNIPROTECT.DE GMBH

  Vokietija

  Įmonė OMNIPROTECT.DE GMBH, – tai Distributore, veikianti Veržlės ir varžtai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Santechninė armatūra, Metalo gaminiai statybos pramonei, Pramoniniai gaminiai iš metalo, Darbo saugos įrengimai, Santechninė armatūra, Metalo gaminiai statybos pramonei, Pramoniniai gaminiai iš metalo, bei Darbo saugos įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hannover, Vokietija.

 7. NUKON BULGARIA EOOD

  Bulgarija

  Įmonė NUKON BULGARIA EOOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Pjovimo plazma staklės, Laser engraving machines, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, bei Pjovimo plazma staklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kuklen, Bulgarija.

 8. AKSUN METAL

  Turkija

  Įmonė AKSUN METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 9. DANIEL

  Prancūzija

  Įmonė DANIEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų pramonė ir liejyklos - mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Pramoniniai gaminiai iš metalo, industrial supplies, iron materials, bei Prekyba juodosios metalurgijos produktais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jaux, Prancūzija.

 10. HERRAJES SABALO

  Ispanija

  Įmonė HERRAJES SABALO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sedaví, Ispanija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Pramoniniai gaminiai iš metalo - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

9 995 Įmonės