• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • preciziniai guoliai

Rezultatai

Preciziniai guoliai - Importas–eksportas

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Marteau & Lemarie ball specialists since 1922, selling all types of industrial balls on the market: Our company is renowned for the quality of its precision balls and also supplies polishing and grinding balls. Our different type of precision balls include: precision steel, stainless steel and plastic balls, and other precision balls (tungsten carbide, ceramic, glass, bronze and brass balls). Precision steel and stainless steel balls are defined by their nominal diameter, the raw material from which they are made and by their degree of precision. Grinding & polishing balls we stock mainly steel balls, stainless steel balls and glass balls. Our technical sales team is at your disposal for any further information and requests for quotes. So don't hesitate to contact us.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  B&G manufactures bearings for industrial valves mounted on water, air and gas equipment and diamond and chrome-plated bearings to high-precision thickness. Production happens in different ways starting from brass bundles or solid pressed, hollow or cast brass balls. Then the products are milled, drilled and diamond turned. Lastly the ball bearings undergo surface treatment – chrome plating, nickel plating, Teflon application and T.E.A.® coating. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė RIKU MASCHINENTEILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Preciziniai guoliai, Steel balls with plus tolerances, Steel balls with minus tolerances, Ceramic balls with plus tolerances, Ceramic balls with minus tolerances, Balls in conventional trade dimensions, Special balls made from various materials, Polishing balls made from various materials, bei Metal balls pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monheim Am Rhein, Vokietija.

 5. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia linear guides pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Northampton, Jungtinė Karalystė.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SPHEROTECH GMBH

  Vokietija

  Įmonė SPHEROTECH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aluminium balls, Stainless steel balls, glass beads, bei rubber bearings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fulda, Vokietija.

 2. PRECIBALL SA

  Belgija

  Įmonė PRECIBALL SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia glass beads, Steel balls, Carbon balls, bei Chromium beads pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Callenelle, Belgija.

 3. FRÄSTECHNIK KRIEGER

  Vokietija

  Įmonė FRÄSTECHNIK KRIEGER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Frezavimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Preciziniai guoliai, bei Preciziniai guoliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pettendorf, Vokietija.

 4. CIMAP

  Prancūzija

  Įmonė CIMAP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guoliai, rutuliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Preciziniai guoliai, Steel ball, Preciziniai guoliai, Stainless steel ball, bei Plastic balls pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 5. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia stainless steel balls for the automobile industry, Balls, Rollers, Needle Rollers, bei glass beads pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Talaudière, Prancūzija.

 1. GO FULL THROTTLE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GO FULL THROTTLE, – tai Distributore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, Synthetic lubricating oils, bei Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kilmarnock, Jungtinė Karalystė.

 2. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Prancūzija

  Įmonė METALBALL - BILLES DE PRECISION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Steel ball, Bearing balls, Stainless steel ball, bei Plastic ball pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grisolles, Prancūzija.

 1. NEW BALLS SRL

  Italija

  Įmonė NEW BALLS SRL, – tai Venditore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia supporting balls, bei precision bearings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cormano, Italija.

 2. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Remontas - pramonės įranga, bei Remontas - pramonės įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neusäß, Vokietija.

 3. UWE BEARING

  Kinija

  Įmonė UWE BEARING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wafangdian, Kinija.

 4. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Vokietija

  Įmonė WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pramoniniai produktai, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 5. KACHELMANN GETRIEBE VERTRIEBS UND KONSTRUKTIONS GMBH

  Vokietija

  Įmonė KACHELMANN GETRIEBE VERTRIEBS UND KONSTRUKTIONS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Remontas - pramonės įranga, Preciziniai guoliai, Remontas - pramonės įranga, bei Preciziniai guoliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Strullendorf, Vokietija.

 6. RUPI-COLOGNE, INC.

  Vokietija

  Įmonė RUPI-COLOGNE, INC., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos, Spausdinimo ir rinkimo mašinos ir įrengimai, Knygrišyklos - mašinos ir įrengimai, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos, Spausdinimo ir rinkimo mašinos ir įrengimai, Knygrišyklos - mašinos ir įrengimai, bei Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grünstadt, Vokietija.

 7. WICHMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WICHMANN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vožtuvai, hidrauliniai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Vožtuvai, hidrauliniai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, bei Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oyten, Vokietija.

 8. BOGE KOMPONENTEN GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė BOGE KOMPONENTEN GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Preciziniai guoliai, Kompresoriai, Hidraulinė įranga, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Preciziniai guoliai, Kompresoriai, Hidraulinė įranga, bei Mechaninės pavaros sistemos ir dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 1. BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH

  Vokietija

  Įmonė BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Montavimas, hidraulikos, Vožtuvai, hidrauliniai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Montavimas, hidraulikos, Vožtuvai, hidrauliniai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, bei Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frechen, Vokietija.

 2. GEROLD HECHT

  Vokietija

  Įmonė GEROLD HECHT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, Preciziniai guoliai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, bei Preciziniai guoliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hochdorf, Vokietija.

 3. KURT KLIMPKE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė KURT KLIMPKE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, Preciziniai guoliai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, bei Preciziniai guoliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Greifenstein, Vokietija.

 4. NOMA-GETRIEBE GMBH

  Vokietija

  Įmonė NOMA-GETRIEBE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, Preciziniai guoliai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Dantračiai, Rutuliniai, adatiniai ir ritininiai guoliai, Preciziniai guoliai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, bei Dantračiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Windhagen, Vokietija.

 5. WICHMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WICHMANN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vožtuvai, hidrauliniai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Vožtuvai, hidrauliniai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, bei Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Essen, Vokietija.

 6. JOSEF HOHN GMBH

  Vokietija

  Įmonė JOSEF HOHN GMBH, veikianti Remontas - pramonės įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Reduktoriai, hidrauliniai, Preciziniai guoliai, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Reduktoriai, hidrauliniai, Preciziniai guoliai, bei Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gersthofen, Vokietija.

 7. MÖLLER & OCH GMBH

  Vokietija

  Įmonė MÖLLER & OCH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, bei Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hannover, Vokietija.

 8. WICHMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WICHMANN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vožtuvai, hidrauliniai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Vožtuvai, hidrauliniai, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, bei Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Koblenz, Vokietija.

 9. EPRO ELEKTRONIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė EPRO ELEKTRONIK GMBH, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Remontas - pramonės įranga, Preciziniai guoliai, Remontas - pramonės įranga, bei Preciziniai guoliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kahl am Main, Vokietija.

 10. GS GELENKWELLENBAU GMBH

  Šveicarija

  Įmonė GS GELENKWELLENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Preciziniai guoliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Transporto priemonių elektrinės ir elektroninės dalys bei atsarginės dalys, Transporto priemonių priedai ir reikmenys, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Transporto priemonių elektrinės ir elektroninės dalys bei atsarginės dalys, bei Transporto priemonių priedai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ufhusen, Šveicarija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai