• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • profiliai iš juodųjų metalų

Rezultatai

Profiliai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Italija

  Verified by europages badge

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. DOGRAR METAL

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė DOGRAR METAL, – tai Subfornitore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Profiliai iš juodųjų metalų, Plieno ir metalų lankstymas, Lenkimo staklės, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metal work, Laser cutting, bei Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 3. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė FERTUBI FRIULI S.R.L., – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Flanšai santechniniai, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Profiliai iš juodųjų metalų, Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų, Flanšai santechniniai, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Profiliai iš juodųjų metalų, bei Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Udine, Italija.

 4. SADEF FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė SADEF FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šalto valcavimo profiliai, bei Šalto valcavimo profiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nogent-Sur-Marne, Prancūzija.

 5. AUBRY NTV

  Prancūzija

  Įmonė AUBRY NTV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gonesse, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LOUIS HESS GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė LOUIS HESS GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamm, Vokietija.

 2. SINIAT GMBH

  Vokietija

  Įmonė SINIAT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oberursel, Vokietija.

 3. MECALDE 2

  Ispanija

  Įmonė MECALDE 2, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš juodųjų metalų, Slankiosios durys - pramoninės, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, aluminium display cabinets, Profiliai iš juodųjų metalų, Slankiosios durys - pramoninės, bei Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arbizu-Navarra, Ispanija.

 4. YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş.

  Turkija

  Įmonė YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. UNIFLEX CNC

  Vokietija

  Įmonė UNIFLEX CNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia 5 axis milling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grossalmerode, Vokietija.

 1. PROFILAFROID

  Prancūzija

  Įmonė PROFILAFROID, – tai Subfornitore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Civil engineering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bailleul-Sur-Therain, Prancūzija.

 2. NEGOCE+

  Prancūzija

  Įmonė NEGOCE+, – tai Distributore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia i-beams, steel joints and parts, aluminium sheets, bei gratings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tancarville, Prancūzija.

 1. KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG

  Austrija

  Įmonė KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 2. METAALHANDEL PILLAERT

  Belgija

  Įmonė METAALHANDEL PILLAERT, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš juodųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, beams, bei portals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vleteren, Belgija.

 3. SADEF BELGIQUE

  Belgija

  Įmonė SADEF BELGIQUE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gits, Belgija.

 4. DNEPROSPETSSTAL,PJSC

  Ukraina

  Įmonė DNEPROSPETSSTAL,PJSC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaporozhye, Ukraina.

 5. METPORTAL

  Ukraina

  Įmonė METPORTAL, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal profiles, l angle drawn wires, bei iron metals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kharkiv, Ukraina.

 6. PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC

  Ukraina

  Įmonė PIPE PLANT "TRUBOSTAL" PJSC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Welded pipes, Metal tubes, Profiliai iš juodųjų metalų, bei Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Korosten, Ukraina.

 7. LAMINADOS LOSAL SA

  Ispanija

  Įmonė LAMINADOS LOSAL SA, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Strypai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, metal inserts, bei sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gernika - Vizcaya, Ispanija.

 8. METAALWINKEL ROTTERDAM

  Nyderlandai

  Įmonė METAALWINKEL ROTTERDAM, – tai Venditore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Specialusis plienas, Specialusis plienas, aluminium profiles, bei punched plate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotterdam, Nyderlandai.

 1. M&M POSMETAL, S.L.

  Ispanija

  Įmonė M&M POSMETAL, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia light posts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alhaurín El Grande, Ispanija.

 2. CAESA PERFILES ESPECIALES

  Ispanija

  Įmonė CAESA PERFILES ESPECIALES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tempimas, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, Šalto valcavimo profiliai, Plieno ir metalų tempimas, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, bei Šalto valcavimo profiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caldes De Montbui, Ispanija.

 3. ANASER PROD SRL

  Rumunija

  Įmonė ANASER PROD SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konteineriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinės konstrukcijos, Profiliai iš juodųjų metalų, profiles, Metalinės konstrukcijos, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ciorogarla, Rumunija.

 4. CAESA SPECIAL PROFILES

  Ispanija

  Įmonė CAESA SPECIAL PROFILES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Caldes De Montbui, Ispanija.

 5. KARIPIDIS METAL

  Graikija

  Įmonė KARIPIDIS METAL, – tai Distributore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia panels, bei Steel girders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Anavissos, Graikija.

 6. VOL-STAHL GMBH

  Vokietija

  Įmonė VOL-STAHL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 7. ETG BY KEVIN KREYER

  Vokietija

  Įmonė ETG BY KEVIN KREYER, – tai Distributore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schloss Holte-St., Vokietija.

 8. HADRIAN GMBH & CO. METALL- UND KUNSTOFFTECHNIK KG

  Vokietija

  Įmonė HADRIAN GMBH & CO. METALL- UND KUNSTOFFTECHNIK KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, bei iron sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wolgast, Vokietija.

 9. TODOPERFIL

  Ispanija

  Įmonė TODOPERFIL, – tai Multi-Category, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš juodųjų metalų, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Llagosta-Barcelona, Ispanija.

 10. WERSTA METALIBAU/DÄMMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė WERSTA METALIBAU/DÄMMTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Pramoninių pastatų statyba, Profiliai iš juodųjų metalų, Lengvosios metalo konstrukcijos, Pramoninių pastatų statyba, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plauerhagen, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Profiliai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

3 931 Įmonės