• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • profiliai ir strypai iš juodųjų metalų

Rezultatai

Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Italija

  Verified by europages badge

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. SIPPA

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIPPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bar Sur Aube, Prancūzija.

 3. ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saulės energijos gavyba, Saulės energija - įrengimai, Konteinerių terminalai, structures for photovoltaic installations, solar plants, Saulės energijos gavyba, photovoltaic solar panels, exposed solar panels, bei industrial applications of solar power pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seeham, Austrija.

 4. BECKER PROFILE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BECKER PROFILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Friedewald, Vokietija.

 5. HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Werl, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SIKLA GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIKLA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Villingen-Schwenningen, Vokietija.

 2. K. MODER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė K. MODER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Apen, Vokietija.

 3. FALK ADLER GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FALK ADLER GMBH & CO.KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 4. TEMPO MATERIAUX

  Prancūzija

  Įmonė TEMPO MATERIAUX, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vendenheim, Prancūzija.

 5. JORIS IDE

  Belgija

  Įmonė JORIS IDE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stogo dangų medžiagos, building insulation, Šiluminės izoliacinės medžiagos, building panels, bei Stogo dangų medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zwevezele, Belgija.

 1. VEFA ALÜMINYUM

  Turkija

  Įmonė VEFA ALÜMINYUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pertvaros, aluminium railing, bei Pertvaros pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. AUBRY NTV

  Prancūzija

  Įmonė AUBRY NTV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gonesse, Prancūzija.

 1. PROFILMETALL-GRUPPE

  Vokietija

  Įmonė PROFILMETALL-GRUPPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šalto valcavimo profiliai, aluminium profiles, Šalto valcavimo profiliai, steel profiles, bei Aluminium sections for commercial vehicles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hirrlingen, Vokietija.

 2. HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH

  Vokietija

  Įmonė HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Murr, Vokietija.

 3. ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 4. CONTIFONTE

  Prancūzija

  Įmonė CONTIFONTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saverne, Prancūzija.

 5. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Graikija

  Įmonė HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sijos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Steel girders, steel beams, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei steel structural sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kalochori, Graikija.

 6. HIERROS CUBELLS, S.L.

  Ispanija

  Įmonė HIERROS CUBELLS, S.L., – tai Distributore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal girders for the building trade pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ribarroja Del Turia, Ispanija.

 7. STE ARMATURES MANNA & THIRION

  Prancūzija

  Įmonė STE ARMATURES MANNA & THIRION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, armatures, metal reinforcements for the building trade, concrete reinforcements, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Chamas, Prancūzija.

 8. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Italija

  Įmonė BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Įrankiai ir metaliniai gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Building - hardware, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei drawn iron pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montecchio Emilia, Italija.

 1. CO.FER.S.

  Italija

  Įmonė CO.FER.S., – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, corrugated sheets for roofs, galvanized pipes, bei galvanized sheet metal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schio, Italija.

 2. BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS

  Prancūzija

  Įmonė BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia railroad vehicles, bei Special transport pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crespin, Prancūzija.

 3. AXIS

  Prancūzija

  Įmonė AXIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, concrete reinforcements, metal scaffolding, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, bei metal reinforcement meshing for buildings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pornic, Prancūzija.

 4. PRODUITS MAULER

  Prancūzija

  Įmonė PRODUITS MAULER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga metalinė, Kalvystė, Fasadų danga metalinė, Panels, parquet, bei Kalvystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soultz, Prancūzija.

 5. VOSSLOH FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė VOSSLOH FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, bei Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rueil-Malmaison Cedex, Prancūzija.

 6. APROMETAL

  Prancūzija

  Įmonė APROMETAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šalto valcavimo profiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, plieno ir metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Sijos iš juodųjų metalų, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Sijos iš juodųjų metalų, bei construction of metal structures for public works pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Martin-Belle-Roche, Prancūzija.

 7. TREFILERIES PERILLAT

  Prancūzija

  Įmonė TREFILERIES PERILLAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Plienas, Bar turning steel and metals, bei drawn steels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marignier, Prancūzija.

 8. MET-ACCIAI SRL

  Italija

  Įmonė MET-ACCIAI SRL, – tai Distributore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strips and sheets - ferrous metal, metal tubes, iron beams, bei metalwork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baldissero Canavse, Italija.

 9. FRANCE CALFEUTRAGE

  Prancūzija

  Įmonė FRANCE CALFEUTRAGE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, bei insulation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fourqueux, Prancūzija.

 10. PROFIL C

  Prancūzija

  Įmonė PROFIL C, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Fasadų danga metalinė, Lengvosios metalo konstrukcijos, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, blankets, bei Fasadų danga metalinė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vaudrey, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 203 Įmonės