• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • profiliai ir strypai iš juodųjų metalų

Rezultatai

Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Italija

  Verified by europages badge

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. SIPPA

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIPPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bar Sur Aube, Prancūzija.

 3. ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saulės energijos gavyba, Saulės energija - įrengimai, Konteinerių terminalai, structures for photovoltaic installations, solar plants, Saulės energijos gavyba, photovoltaic solar panels, exposed solar panels, bei industrial applications of solar power pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seeham, Austrija.

 4. HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Werl, Vokietija.

 5. SIKLA GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIKLA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Villingen-Schwenningen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BECKER PROFILE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BECKER PROFILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Friedewald, Vokietija.

 2. K. MODER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė K. MODER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Apen, Vokietija.

 3. FALK ADLER GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FALK ADLER GMBH & CO.KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 4. TEMPO MATERIAUX

  Prancūzija

  Įmonė TEMPO MATERIAUX, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vendenheim, Prancūzija.

 5. VEFA ALÜMINYUM

  Turkija

  Įmonė VEFA ALÜMINYUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pertvaros, aluminium railing, bei Pertvaros pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. JORIS IDE

  Belgija

  Įmonė JORIS IDE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stogo dangų medžiagos, building insulation, Šiluminės izoliacinės medžiagos, building panels, bei Stogo dangų medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zwevezele, Belgija.

 2. AUBRY NTV

  Prancūzija

  Įmonė AUBRY NTV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gonesse, Prancūzija.

 1. PROFILMETALL-GRUPPE

  Vokietija

  Įmonė PROFILMETALL-GRUPPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šalto valcavimo profiliai, aluminium profiles, Šalto valcavimo profiliai, steel profiles, bei Aluminium sections for commercial vehicles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hirrlingen, Vokietija.

 2. HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH

  Vokietija

  Įmonė HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Murr, Vokietija.

 3. ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 4. CONTIFONTE

  Prancūzija

  Įmonė CONTIFONTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saverne, Prancūzija.

 5. SCHIAVANO

  Italija

  Įmonė SCHIAVANO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo gaminiai statybos pramonei, iron processing, connectors for metal tubes, Metalo gaminiai statybos pramonei, bei sheet and pipe work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casarano, Italija.

 6. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Graikija

  Įmonė HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sijos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Steel girders, steel beams, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei steel structural sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kalochori, Graikija.

 7. METALED STEEL MATERIALS SRL

  Rumunija

  Įmonė METALED STEEL MATERIALS SRL, – tai Distributore, veikianti Statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas konstrukcinis, Vamzdžiai, plieno, Plieno lakštai ir juostos, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas konstrukcinis, Vamzdžiai, plieno, bei Plieno lakštai ir juostos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 8. BART-SERVICE BOJARSCY SP.J.

  Lenkija

  Įmonė BART-SERVICE BOJARSCY SP.J., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lódz, Lenkija.

 1. LENZ STAHLHANDEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė LENZ STAHLHANDEL GMBH, – tai Grossista, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas konstrukcinis, Strypai su sriegiu, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas konstrukcinis, bei rolled steel traders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vogelsdorf, Vokietija.

 2. MEDIFONSA STEEL SUPPLIER

  Ispanija

  Įmonė MEDIFONSA STEEL SUPPLIER, – tai Distributore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas konstrukcinis, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plienas konstrukcinis, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Las Palmas De Gran Canaria, Ispanija.

 3. CO.FER.S.

  Italija

  Įmonė CO.FER.S., – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, corrugated sheets for roofs, galvanized pipes, bei galvanized sheet metal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schio, Italija.

 4. HIERROS CUBELLS, S.L.

  Ispanija

  Įmonė HIERROS CUBELLS, S.L., – tai Distributore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal girders for the building trade pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ribarroja Del Turia, Ispanija.

 5. BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L.

  Italija

  Įmonė BIGLIARDI FERTECNICA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Įrankiai ir metaliniai gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Building - hardware, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei drawn iron pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montecchio Emilia, Italija.

 6. SIDERVAL S.P.A.

  Italija

  Įmonė SIDERVAL S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Radiatoriai, briaunoti, Radiatoriai, briaunoti, semi-finished extruded, bei metallic angle sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Talamona (so), Italija.

 7. BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS

  Prancūzija

  Įmonė BOMBARDIER TRANSPORT FRANCE SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia railroad vehicles, bei Special transport pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crespin, Prancūzija.

 8. AXIS

  Prancūzija

  Įmonė AXIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, concrete reinforcements, metal scaffolding, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, bei metal reinforcement meshing for buildings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pornic, Prancūzija.

 9. STE ARMATURES MANNA & THIRION

  Prancūzija

  Įmonė STE ARMATURES MANNA & THIRION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, armatures, metal reinforcements for the building trade, concrete reinforcements, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Chamas, Prancūzija.

 10. PRODUITS MAULER

  Prancūzija

  Įmonė PRODUITS MAULER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga metalinė, Kalvystė, Fasadų danga metalinė, Panels, parquet, bei Kalvystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soultz, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 229 Įmonės