• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. M.M. GRIGLIATI

  Italija

  Verified by europages badge

  M.M. has been operating in the FRP (fibreglass reinforced plastic) sector for 40 years, manufacturing high-quality gratings, profiles and composite structures. FRP's intrinsic properties (e.g. corrosion resistant, non-magnetic, electrical insulation and no maintenance) make it highly versatile. ISO 9001: 2015 Bureau Veritas certification.

 2. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALUMINIUMWERK UNNA AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminio vamzdžiai ir vamzdeliai, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, aluminium profiles, aluminium pipes, Pressed aluminium tubes, Seamless aluminium tubes, aluminium rods, bei Aluminium billets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Unna, Vokietija.

 3. GUK ALWO HANDELS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė GUK ALWO HANDELS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oberndorf Bei Salzburg, Austrija.

 4. EVENT TEXTIL SERVICE

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EVENT TEXTIL SERVICE, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Maintal, Vokietija.

 5. AP ALUPROFIL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė AP ALUPROFIL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Winterberg, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EASYFENSTER GÖPPER INH. THOMAS GÖPPER

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EASYFENSTER GÖPPER INH. THOMAS GÖPPER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kehl, Vokietija.

 2. WIPRO GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WIPRO GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wickede, Vokietija.

 3. PLASTICMETALL GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė PLASTICMETALL GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 4. ALU-SYSTEMTEC EILENBURG GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALU-SYSTEMTEC EILENBURG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eilenburg, Vokietija.

 5. ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Braunau Am Inn, Austrija.

 1. TBM TECHNISCHES BÜRO MÜNCHEN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė TBM TECHNISCHES BÜRO MÜNCHEN GMBH, – tai Distributore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 2. TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė TRAFILERIE CARLO GNUTTI - S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žalvaris, Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Žalvaris, Vielos tempimas iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chiari, Italija.

 1. AUBRY NTV

  Prancūzija

  Įmonė AUBRY NTV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gonesse, Prancūzija.

 2. ALUSO GMBH

  Vokietija

  Įmonė ALUSO GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ludwigsfelde, Vokietija.

 3. HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH

  Austrija

  Įmonė HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nenzing, Austrija.

 4. ASK MONTAGETECHNIK GMBH

  Austrija

  Įmonė ASK MONTAGETECHNIK GMBH, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Anthering, Austrija.

 5. MONDIALPOSTA GROUP S.R.L.S.

  Italija

  Įmonė MONDIALPOSTA GROUP S.R.L.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia mailbox for period houses, aluminium mail boxes, pvc mail boxes, bei wooden mail boxes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 6. GIORGI METALLI SRL

  Italija

  Įmonė GIORGI METALLI SRL, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 7. WARSTEINER ALU SYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė WARSTEINER ALU SYSTEME GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Warstein, Vokietija.

 8. EXPALUM

  Ispanija

  Įmonė EXPALUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium profiles, powder-coating of profiles, aluminium sheets, bei aluminium rolling shutter pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fuente Del Maestre-Badajoz, Ispanija.

 1. M.M. GRIGLIATI

  Italija

  Įmonė M.M. GRIGLIATI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Turėklai ir porankiai, gratings, railings, Turėklai ir porankiai, bei fencing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Udine, Italija.

 2. 3S-B (SUNSCREEN SYSTEM BUILDING)

  Prancūzija

  Įmonė 3S-B (SUNSCREEN SYSTEM BUILDING), – tai Multi-Category, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St Andre Du Bois, Prancūzija.

 3. PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A.

  Portugalija

  Įmonė PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paveikslų rėmai ir įrėminimas, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Paveikslų rėmai ir įrėminimas, bei Profiliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi São Pedro Do Sul, Portugalija.

 4. SARL D PERRIER

  Prancūzija

  Įmonė SARL D PERRIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Metalinės verandos, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Metalinės verandos, roller shutters, bei windows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Dizier, Prancūzija.

 5. NOVAPROFIL

  Prancūzija

  Įmonė NOVAPROFIL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tignieu-Jameyzieu, Prancūzija.

 6. SOMETAMBI-SOC.METALOMECANICA EQUIP.TÉCNICOS AMBIENTE, LDA.

  Portugalija

  Įmonė SOMETAMBI-SOC.METALOMECANICA EQUIP.TÉCNICOS AMBIENTE, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Évora, Portugalija.

 7. STIB

  Prancūzija

  Įmonė STIB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, metal anchoring, electrical connectors, bei Heat dissipators pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuville-Sur-Ain, Prancūzija.

 8. DELPH SA

  Prancūzija

  Įmonė DELPH SA, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, machining of iron profiles, bei milling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brienon-Sur-Armancon, Prancūzija.

 9. MCP

  Prancūzija

  Įmonė MCP, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Langinės, Strypai iš spalvotųjų metalų, windows, automatic grilles, doors and gates, bei Langinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pavilly, Prancūzija.

 10. ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING

  Austrija

  Įmonė ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Braunau Am Inn, Austrija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai