• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • profiliai is juoduju metalu

Rezultatai

Profiliai is juoduju metalu - Importas–eksportas

 1. MAURI ALDA E FIGLI

  Italija

  Verified by europages badge

  The range of products offered by A.Mauri comprises special profiles made using a cold-forming of sheet steel, cold rolled steel, zinc-plated and Sendzimir-coated steel, stainless steel and brass and aluminium. Products are made from plans provided by client, developed in partnership with our design office, to meet the needs of the automotive, construction, marine, electro-technical, heating and furniture industries. Our production lines can handle sheets up to 800 mm wide and thicknesses of 0.3 mm to 4 mm, with a maximum length of 12, 500 mm. These characteristics are sufficient to easily meet the specific needs of any of our clients. Profiles are made as standard lengths or can be cut to size. Our production facilities enable us to create precision curved profiles. We have extensive experience in the design and manufacture of special profile installations.

 2. SIPPA

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIPPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bar Sur Aube, Prancūzija.

 3. DOGRAR METAL

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė DOGRAR METAL, – tai Subfornitore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Profiliai iš juodųjų metalų, Plieno ir metalų lankstymas, Lenkimo staklės, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metal work, Laser cutting, bei Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 4. ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALUMERO SYSTEMATIC SOLUTIONS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saulės energijos gavyba, Saulės energija - įrengimai, Konteinerių terminalai, structures for photovoltaic installations, solar plants, Saulės energijos gavyba, photovoltaic solar panels, exposed solar panels, bei industrial applications of solar power pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seeham, Austrija.

 5. HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HERMANUSSEN METALLVERARBEITUNG GMBH, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Werl, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SIKLA GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIKLA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Villingen-Schwenningen, Vokietija.

 2. BECKER PROFILE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BECKER PROFILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Friedewald, Vokietija.

 3. K. MODER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė K. MODER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Apen, Vokietija.

 4. FALK ADLER GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FALK ADLER GMBH & CO.KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 5. FERTUBI FRIULI S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė FERTUBI FRIULI S.R.L., – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Flanšai santechniniai, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Profiliai iš juodųjų metalų, Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų, Flanšai santechniniai, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Profiliai iš juodųjų metalų, bei Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Udine, Italija.

 1. SADEF FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė SADEF FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šalto valcavimo profiliai, bei Šalto valcavimo profiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nogent-Sur-Marne, Prancūzija.

 2. VEFA ALÜMINYUM

  Turkija

  Įmonė VEFA ALÜMINYUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pertvaros, aluminium railing, bei Pertvaros pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. TEMPO MATERIAUX

  Prancūzija

  Įmonė TEMPO MATERIAUX, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vendenheim, Prancūzija.

 2. JORIS IDE

  Belgija

  Įmonė JORIS IDE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stogo dangų medžiagos, building insulation, Šiluminės izoliacinės medžiagos, building panels, bei Stogo dangų medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zwevezele, Belgija.

 3. AUBRY NTV

  Prancūzija

  Įmonė AUBRY NTV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Profiliai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gonesse, Prancūzija.

 4. PROFILMETALL-GRUPPE

  Vokietija

  Įmonė PROFILMETALL-GRUPPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šalto valcavimo profiliai, aluminium profiles, Šalto valcavimo profiliai, steel profiles, bei Aluminium sections for commercial vehicles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hirrlingen, Vokietija.

 5. HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH

  Vokietija

  Įmonė HJW STAHLHANDEL-SPEZIALPROFILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Murr, Vokietija.

 6. LOUIS HESS GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė LOUIS HESS GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamm, Vokietija.

 7. SINIAT GMBH

  Vokietija

  Įmonė SINIAT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oberursel, Vokietija.

 8. ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė ULRICH BÄURLE GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 1. CONTIFONTE

  Prancūzija

  Įmonė CONTIFONTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saverne, Prancūzija.

 2. MECALDE 2

  Ispanija

  Įmonė MECALDE 2, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš juodųjų metalų, Slankiosios durys - pramoninės, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, aluminium display cabinets, Profiliai iš juodųjų metalų, Slankiosios durys - pramoninės, bei Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arbizu-Navarra, Ispanija.

 3. SCHIAVANO

  Italija

  Įmonė SCHIAVANO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo gaminiai statybos pramonei, iron processing, connectors for metal tubes, Metalo gaminiai statybos pramonei, bei sheet and pipe work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casarano, Italija.

 4. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Graikija

  Įmonė HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sijos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Steel girders, steel beams, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei steel structural sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kalochori, Graikija.

 5. YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş.

  Turkija

  Įmonė YEGENOGULLARI SAC VE CELIK MAMULLERI SAN.TIC.A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. METALED STEEL MATERIALS SRL

  Rumunija

  Įmonė METALED STEEL MATERIALS SRL, – tai Distributore, veikianti Statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas konstrukcinis, Vamzdžiai, plieno, Plieno lakštai ir juostos, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Plienas konstrukcinis, Vamzdžiai, plieno, bei Plieno lakštai ir juostos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 7. KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG

  Austrija

  Įmonė KARL MAYER'S NACHFOLGER JOSEF HAUTMANN GES.M.B.H CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 8. NEGOCE+

  Prancūzija

  Įmonė NEGOCE+, – tai Distributore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia i-beams, steel joints and parts, aluminium sheets, bei gratings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tancarville, Prancūzija.

 9. METAALHANDEL PILLAERT

  Belgija

  Įmonė METAALHANDEL PILLAERT, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai iš juodųjų metalų, Profiliai iš juodųjų metalų, beams, bei portals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vleteren, Belgija.

 10. SADEF BELGIQUE

  Belgija

  Įmonė SADEF BELGIQUE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gits, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Profiliai is juoduju metalu - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

1 939 Įmonės