• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • pyragaičiai ir kiti kepiniai- kepti kepykloje

Rezultatai

Pyragaičiai ir kiti kepiniai- kepti kepykloje - Importas–eksportas

 1. SEPA SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė SEPA SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, bei Duonos ir pyrago gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pieve Porto Morone, Italija.

 2. PATISSERIE FABIÉ

  Prancūzija

  Įmonė PATISSERIE FABIÉ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saint Julien Aux Bois, Prancūzija.

 3. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Įmonė KYIVKYI BKK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duona ir pyragaičiai, bei Duona ir pyragaičiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 4. AMERICAN DESSERTS

  Prancūzija

  Įmonė AMERICAN DESSERTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, Duonos ir pyrago gaminiai, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, fruit tartlets, bei prepared dessert mixtures for institutions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villers Cotterets, Prancūzija.

 5. FORCHY PATISSIER SA

  Prancūzija

  Įmonė FORCHY PATISSIER SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duonos ir pyrago gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, Saldumynai su šokoladu, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, Saldumynai su šokoladu, sweet cakes and pastries, bei fruit pastries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Yvetot, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CD S.A.

  Lenkija

  Įmonė CD S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia filling, bei cream for the chocolate industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 2. ITH

  Tunisas

  Įmonė ITH, – tai Distributore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sahloul Sousse, Tunisas.

 3. DELY GAUFRES SRL

  Belgija

  Įmonė DELY GAUFRES SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wafers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Estaimpuis, Belgija.

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Ispanija

  Įmonė COMIDA MUNDIAL FOOD, – tai Distributore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Picos, šaldytos, bei Picos, šaldytos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sevilla, Ispanija.

 5. HACI KASIM OGULLARI

  Turkija

  Įmonė HACI KASIM OGULLARI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. BAISERS SUCRES

  Prancūzija

  Įmonė BAISERS SUCRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia food product quality control, bei frozen fresh cakes & pastries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bagnolet, Prancūzija.

 2. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Ispanija

  Įmonė PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vienos pyragas ir bandelės, Kepiniai, twice-baked, puff pastry, Vienos pyragas ir bandelės, bei Kepiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santibáñez De La Peña-Palencia, Ispanija.

 1. DIMOBA

  Ispanija

  Įmonė DIMOBA, – tai Distributore, veikianti Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, kepykla - Mašinos ir įranga, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, bei kepykla - Mašinos ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Almería, Ispanija.

 2. DULYMAZ S.L.L

  Ispanija

  Įmonė DULYMAZ S.L.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Touron nougat, martorana fruit, easter cakes, bei environmentally-friendly products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malagón, Ispanija.

 3. BRIOCHES FONTENEAU

  Prancūzija

  Įmonė BRIOCHES FONTENEAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duonos gaminiai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, bei Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boufféré, Prancūzija.

 4. F.B.F. SPA

  Italija

  Įmonė F.B.F. SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mažmeninė prekyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, brioches, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, bei private label brioches pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Romanengo, Italija.

 5. EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI

  Italija

  Įmonė EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, sicilian cassata, doved-shaped easter cakes, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, bei sicilian cannoli pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Raffadali, Italija.

 6. REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L.

  Ispanija

  Įmonė REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Collado Villalba, Ispanija.

 7. 2F FAST&FRESH

  Turkija

  Įmonė 2F FAST&FRESH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate cakes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 8. ALSANCAK UNLU MAMÜLLER

  Turkija

  Įmonė ALSANCAK UNLU MAMÜLLER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, bei Muffins pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 1. CUPIELLO

  Italija

  Įmonė CUPIELLO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Napoli, Italija.

 2. BABALI KONSTANTINA & CO LTD

  Graikija

  Įmonė BABALI KONSTANTINA & CO LTD, – tai Grossista, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Athens-Metamorfosi, Graikija.

 3. CAKE AND LACE WEDDINGS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CAKE AND LACE WEDDINGS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wedding cakes, birthday cake, bei christening cake pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Newbury, Jungtinė Karalystė.

 4. DIAMANT-93 LTD.

  Bulgarija

  Įmonė DIAMANT-93 LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Keksai, confectionery, bei Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Radievo, Dimitrovgrad Municipality, Bulgarija.

 5. BALCAM DIAGONAL S.L.

  Ispanija

  Įmonė BALCAM DIAGONAL S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 6. PASTELERÍA GIMAR

  Ispanija

  Įmonė PASTELERÍA GIMAR, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vienos pyragas ir bandelės, Vienos pyragas ir bandelės, food industry, cake, bei frollino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Molina De Segura - Murcia, Ispanija.

 7. PRODUCTOS KELMY, S.A.U.

  Ispanija

  Įmonė PRODUCTOS KELMY, S.A.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sugar for glazing, bei confectionery making products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jijona, Ispanija.

 8. BERIPAN S.L.

  Ispanija

  Įmonė BERIPAN S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pastries, bei home-made confectionery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tafalla, Ispanija.

 9. AFERIN GIDA SAN. VE DIS TICARET LIMITED STI.

  Turkija

  Įmonė AFERIN GIDA SAN. VE DIS TICARET LIMITED STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Yenidogan/sancaktepe Istanbul, Turkija.

 10. BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY

  Turkija

  Įmonė BGS BASARAN FOOD DOMESTIC AND FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prieskoniai, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, sauces and seasonings, Prieskoniai, bei Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai