• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eichenzell, Vokietija.

 2. CASA VACANZE SELVA DI MONTE

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė CASA VACANZE SELVA DI MONTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Empoli, Italija.

 3. TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH, – tai Grossista, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mörfelden-Walldorf, Vokietija.

 4. SICILIA CONFEZIONI

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė SICILIA CONFEZIONI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Drabužių siuvimo reikmenys, Moteriški drabužiai, Drabužių siuvimo reikmenys, bei Moteriški drabužiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bronte, Italija.

 5. TRIBU DE PARIS

  Prancūzija

  Įmonė TRIBU DE PARIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstilės atspaudimas, Tekstilės vėlimas, custom-made clothing, embroidery, Tekstilės atspaudimas, bei Tekstilės vėlimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ivry Sur Seine, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. RDF GROUP LLC

  Krievija

  Įmonė RDF GROUP LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Manekenai, demonstravimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Mokymo priemonės, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Mokymo priemonės, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), bei tailoring accessory pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Krievija.

 2. PIERANGELO SERVICE S.R.L.

  Italija

  Įmonė PIERANGELO SERVICE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto pramonė - mašinos ir įrenginiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, manufacture of special machinery, Machine maintenance, bei bespoke machining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Teolo, Italija.

 3. ALFATEX

  Belgija

  Įmonė ALFATEX, – tai Grossista, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, bei pressure-sensitive tapes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Petegem-Leie, Belgija.

 4. CONSULENZATTIVA

  Italija

  Įmonė CONSULENZATTIVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia motor pumps, bei civil defence work and equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lograto, Italija.

 5. BLUE STAR

  Belgija

  Įmonė BLUE STAR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drabužių siuvimo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aprangos priedai, Skrybėlės ir kepurės, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Aprangos priedai, Skrybėlės ir kepurės, straps, bei Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Melle, Belgija.

 1. SPETSTEHPROM SIG

  Ukraina

  Įmonė SPETSTEHPROM SIG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia machines and equipment for the clothing industry, bei laboratory chairs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cherkassy, Ukraina.

 2. HENRI PETIT & CIE

  Prancūzija

  Įmonė HENRI PETIT & CIE, – tai Grossista, veikianti Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), bei Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aubenas, Prancūzija.

 1. BROOKLYN

  Belgija

  Įmonė BROOKLYN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vyriški drabužiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Moteriški drabužiai, Drabužiai, vaikams ir kūdikiams, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Aprangos priedai, Moteriški drabužiai, Drabužiai, vaikams ir kūdikiams, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, bei Aprangos priedai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harelbeke, Belgija.

 2. SEWPORT

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SEWPORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 3. ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdaila, siuvinėjimas ir tiulis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audiniai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Audiniai, bei Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gerstetten, Vokietija.

 4. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belgija

  Įmonė BONAS TEXTILE MACHINERY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, bei Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marke, Belgija.

 5. RIMGM GMBH

  Vokietija

  Įmonė RIMGM GMBH, – tai Grossista, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), ironer, bei steam wand pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reutlingen, Vokietija.

 6. AKC TEXTILES

  Nyderlandai

  Įmonė AKC TEXTILES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tekstilės ir drabužių importas - eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, textile business and clothing industry trade associations, clothing for new-born babies, bei professional attire for hotels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zevenaar, Nyderlandai.

 7. HEBETEC WÄSCHEREITECHNIK UND SERVICE GMBH

  Vokietija

  Įmonė HEBETEC WÄSCHEREITECHNIK UND SERVICE GMBH, – tai Distributore, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Skalbimo mašinos ir džiovinimo centrifugos (pramoninės), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), bei Skalbimo mašinos ir džiovinimo centrifugos (pramoninės) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gerstetten, Vokietija.

 8. PFEIL NÄHMASCHINEN

  Vokietija

  Įmonė PFEIL NÄHMASCHINEN, – tai Grossista, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), bei Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mühlau, Vokietija.

 1. WGS GMBH

  Vokietija

  Įmonė WGS GMBH, – tai Distributore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Filtravimo įrengimai ir reikmenys, Vandens gerinimas, pramoninė įranga ir įrengimai, Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Filtravimo įrengimai ir reikmenys, Vandens gerinimas, pramoninė įranga ir įrengimai, bei Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wasungen, Vokietija.

 2. SCHUF NÄHTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHUF NÄHTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), bei Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Enger, Vokietija.

 3. HEFU HEINZ HETTICH SAGL

  Šveicarija

  Įmonė HEFU HEINZ HETTICH SAGL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Verpalai ir siūlai, Vilna - verpalai ir siūlai, Audiniai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Verpalai ir siūlai, Vilna - verpalai ir siūlai, bei Audiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Minusio, Šveicarija.

 4. MATEX TEXTILMASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė MATEX TEXTILMASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH, – tai Grossista, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), bei Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Krefeld, Vokietija.

 5. ROLAND UND BERND STRIPP GBR

  Vokietija

  Įmonė ROLAND UND BERND STRIPP GBR, – tai Grossista, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), bei Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sulzbach, Vokietija.

 6. RUDOLF SCHWARZ

  Vokietija

  Įmonė RUDOLF SCHWARZ, – tai Grossista, veikianti Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos, Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos, Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, bei Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Herzogenrath, Vokietija.

 7. HALMEN MASCHINENSERVICE

  Vokietija

  Įmonė HALMEN MASCHINENSERVICE, – tai Grossista, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Skalbimo mašinos ir džiovinimo centrifugos (pramoninės), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), bei Skalbimo mašinos ir džiovinimo centrifugos (pramoninės) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haibach, Vokietija.

 8. BT BONELLI & TOBISCH GBR

  Vokietija

  Įmonė BT BONELLI & TOBISCH GBR, – tai Distributore, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), bei Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sulzbach, Vokietija.

 9. PRÄZISFORM GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė PRÄZISFORM GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audimo mašinos ir įrengimai, Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audimo mašinos ir įrengimai, Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, bei Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ulm, Vokietija.

 10. NÄHMASCHINENMANN BERNHARD GEPART

  Austrija

  Įmonė NÄHMASCHINENMANN BERNHARD GEPART, – tai Distributore, veikianti Audiniai, plaušo paruošimas verpimo ir audimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai), Audinių baigiamosios apdailos, marginimo ir dažymo įrengimai, Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai, Siuvimo mašinos ir reikmenys (pramoninės), bei Skalbyklos ir cheminis valymas - mašinos ir įrengimai (pramoniniai) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St. Pölten, Austrija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Rūbų siuvimo pramoninės mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

1 017 Įmonės