• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • rūda- geležies

Rezultatai

Rūda- geležies - Importas–eksportas

 1. ADITIVOS DEL CEMENTO S.L.

  Ispanija

  Įmonė ADITIVOS DEL CEMENTO S.L., – tai Multi-Category, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Huelva, Ispanija.

 2. PLUTO METAL

  Turkija

  Įmonė PLUTO METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ferrous and non-ferrous metals - mining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 3. METALIMEX, A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė METALIMEX, A.S., – tai Multi-Category, veikianti Kuras, kietas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varis ir vario lydiniai, Dujos ir nafta - gavyba, Rūda, geležies, Plienas konstrukcinis, Varis ir vario lydiniai, Dujos ir nafta - gavyba, Rūda, geležies, bei Plienas konstrukcinis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 1 , Čekijos Respublika.

 4. BCMI RESOURCES

  Indonezija

  Įmonė BCMI RESOURCES, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Ji taip pat veikia coal, bei Nickel ores pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sangatta, Indonezija.

 5. MIMETEX

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė MIMETEX, – tai Distributore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron ores, copper ores, lead ores, bei manganese ores pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Francisco, Jungtinės Amerikos Valstijos.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ECOCEMENTO S.A.C.

  Peru

  Įmonė ECOCEMENTO S.A.C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lima, Peru.

 2. MINERA DE ROCAS SL

  Ispanija

  Įmonė MINERA DE ROCAS SL, – tai Fornitore servizi, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, Marmuras ir natūralus akmuo, Rūda, geležies, bei Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi A Cañiza, Ispanija.

 3. SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Shijiazhuang, Kinija.

 4. KAZDAGI MINING LTD.CO.

  Turkija

  Įmonė KAZDAGI MINING LTD.CO., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Balikesir, Turkija.

 5. ARPZ GMBH

  Vokietija

  Įmonė ARPZ GMBH, – tai Grossista, veikianti Popierius, žaliavos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, bei Rūda, geležies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seefeld, Vokietija.

 1. NUDANT JEAN RENE

  Prancūzija

  Įmonė NUDANT JEAN RENE, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, Vynai - Prancūzija, Rūda, geležies, bei Vynai - Prancūzija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ladoix Serrigny, Prancūzija.

 2. STERGIOPOULOS OE - RECYCLE

  Graikija

  Įmonė STERGIOPOULOS OE - RECYCLE, – tai Fornitore servizi, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Ji taip pat veikia recycling, bei metal treatments pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mesogaia, Graikija.

 1. VICINI S.P.A.

  Italija

  Įmonė VICINI S.P.A., – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Rūda, geležies, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, bei Rūda, geležies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Firenze (Fi), Italija.

 2. GRUPO GLOBUS CA

  Venesuela

  Įmonė GRUPO GLOBUS CA, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Maracaibo, Venesuela.

 3. HENAN YUANLONG AL. CO., LTD

  Kinija

  Įmonė HENAN YUANLONG AL. CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sale of aluminium sheets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zhengzhou, Kinija.

 4. HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 5. SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA

  Tunisas

  Įmonė SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jerissa, Tunisas.

 6. BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD

  Kinija

  Įmonė BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nanjing,jiangsu,china, Kinija.

 7. DRENICA

  Vokietija

  Įmonė DRENICA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 8. EGAMIN MINERAL

  Turkija

  Įmonė EGAMIN MINERAL, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 1. ASIANET METALS CO., LTD

  Kinija

  Įmonė ASIANET METALS CO., LTD, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dalian, Kinija.

 2. HIERROS COLMENAR SA

  Ispanija

  Įmonė HIERROS COLMENAR SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, bei Rūda, geležies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Colmenar Viejo, Ispanija.

 3. HEWEA CENTRUM TECHNIKI CARGO SP Z O O

  Lenkija

  Įmonė HEWEA CENTRUM TECHNIKI CARGO SP Z O O, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, bei Rūda, geležies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wroclaw, Lenkija.

 4. SURUCUOGLU MINING LTD.

  Turkija

  Įmonė SURUCUOGLU MINING LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 5. RANA GRUBER MINERAL AS

  Norvegija

  Įmonė RANA GRUBER MINERAL AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, bei Rūda, geležies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mo I Rana, Norvegija.

 6. VAN RAAK STAAL TILBURG B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė VAN RAAK STAAL TILBURG B.V., – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, bei Rūda, geležies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tilburg, Nyderlandai.

 7. THE EGREMONT MINING CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė THE EGREMONT MINING CO LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, bei Rūda, geležies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Egremont, Jungtinė Karalystė.

 8. GAI MINING AND PROCESSING ENTERPRISE PUBLIC JOINT STOCK COMPANY

  Krievija

  Įmonė GAI MINING AND PROCESSING ENTERPRISE PUBLIC JOINT STOCK COMPANY, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūda, geležies, bei Rūda, geležies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Orenburg Region, Krievija.

 9. ANPING COUNTY HENGLI HARDWARE WIRE MESH CO.LTD

  Kinija

  Įmonė ANPING COUNTY HENGLI HARDWARE WIRE MESH CO.LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hardware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi shijiazhuang, Kinija.

 10. ONSHOREMINERALS

  Indija

  Įmonė ONSHOREMINERALS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūda, geležies pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron ores, bei manganese ores pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ahmedabad, Indija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Rūda- geležies - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

450 Įmonės