• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • rūkyta ir sūdyta žuvis

Rezultatai

Rūkyta ir sūdyta žuvis - Importas–eksportas

 1. BACALAOS ALEJANDRA

  Ispanija

  Įmonė BACALAOS ALEJANDRA, – tai Distributore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dry salted cod, wet salted cod, stockfish ready to serve, bei salt cod fillet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Logroño-La Rioja, Ispanija.

 2. CONSERVAS LINDA PLAYA

  Ispanija

  Įmonė CONSERVAS LINDA PLAYA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta žuvis, Rūkyta ir sūdyta žuvis, anchovies marinated in olive oil, Anchovies, bei anchovy fillets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Colindres-Cantabria, Ispanija.

 3. ROYAL CAVIAR

  Vokietija

  Įmonė ROYAL CAVIAR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia caviar, Wild caviar, bei Farmed caviar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 4. SODIAL

  Belgija

  Įmonė SODIAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jumet, Belgija.

 5. SIMON DUTRIAUX

  Prancūzija

  Įmonė SIMON DUTRIAUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seafood salad pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vendin Le Vieil, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LEONIDIS COMPANY

  Graikija

  Įmonė LEONIDIS COMPANY, – tai Venditore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen fish products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kavala, Graikija.

 2. EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES

  Prancūzija

  Įmonė EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Calais, Prancūzija.

 3. LE MOULIN DU COUVENT

  Prancūzija

  Įmonė LE MOULIN DU COUVENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Descartes, Prancūzija.

 4. TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL

  Italija

  Įmonė TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL, – tai Grossista, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dry salted cod, stock fish, salt cod fillet, bei stockfish ready to serve pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mestre, Italija.

 5. YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI

  Turkija

  Įmonė YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta žuvis, trout, Rūkyta ir sūdyta žuvis, perch, bei gilthead breams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 1. CAVIAR PETROSSIAN

  Prancūzija

  Įmonė CAVIAR PETROSSIAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia caviar, bei Delicatessen products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 2. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta žuvis, frozen fish export, fish shops, Rūkyta ir sūdyta žuvis, bei frozen fish products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Klein Meckelsen, Vokietija.

 1. ALBATROSS SEAFOODS

  Airija

  Įmonė ALBATROSS SEAFOODS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia salmon, smoked salmon, bei fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Killybegs, Airija.

 2. NEPTUN SEAFOOD APS

  Danija

  Įmonė NEPTUN SEAFOOD APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia control panel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Løgstør, Danija.

 3. ARGIS GALAC'SEA

  Prancūzija

  Įmonė ARGIS GALAC'SEA, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Jūros gėrybės, sušaldytos, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Rūkyta ir sūdyta žuvis, Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, Jūros gėrybės, sušaldytos, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Rūkyta ir sūdyta žuvis, bei Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lorient, Prancūzija.

 4. RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A

  Portugalija

  Įmonė RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta žuvis, Rūkyta ir sūdyta žuvis, stockfish specialties, Frozen salt cod, bei Desalted cod pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torres Vedras, Portugalija.

 5. LVIVMOREPRODUCT

  Ukraina

  Įmonė LVIVMOREPRODUCT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, fish product, fish and processed fish products, frozen seafood, bei Žuvys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lvov, Ukraina.

 6. IMPORTGROUP

  Ukraina

  Įmonė IMPORTGROUP, – tai Grossista, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, import, saltwater fish, bei Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Donetsk, Ukraina.

 7. RÄUCHERZWERG

  Vokietija

  Įmonė RÄUCHERZWERG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Rūkyta ir sūdyta žuvis, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Žuvys, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Rūkyta ir sūdyta žuvis, bei Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neufeld, Vokietija.

 8. JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR

  Vokietija

  Įmonė JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Dešrų virimo ir rūkymo įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Dešrų virimo ir rūkymo įrengimai, bei Pieninių mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Röfingen, Vokietija.

 1. SALAZONES COBASAL S.L

  Ispanija

  Įmonė SALAZONES COBASAL S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia salmon, sardine, bei dry salted cod pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baza, Ispanija.

 2. BASKCOD

  Ispanija

  Įmonė BASKCOD, – tai Distributore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lemona, Ispanija.

 3. PREGI DI SICILIA

  Malta

  Įmonė PREGI DI SICILIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mellieha, Malta.

 4. ZALMKOERIER

  Nyderlandai

  Įmonė ZALMKOERIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia smoked salmon, wholesale of fresh fish, bei packaged salmon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urk, Nyderlandai.

 5. SALM INVEST GROUP

  Belgija

  Įmonė SALM INVEST GROUP, – tai Distributore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia smoked salmon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fleurus, Belgija.

 6. JAEGER-VERSAND

  Vokietija

  Įmonė JAEGER-VERSAND, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Dešrų virimo ir rūkymo įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Dešrų virimo ir rūkymo įrengimai, bei Pieninių mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bonefeld, Vokietija.

 7. VIALCO SKOURTOPOULOS S.A.

  Graikija

  Įmonė VIALCO SKOURTOPOULOS S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fish, salted, bei preserved fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Velestino, Graikija.

 8. COMERCIAL AIRAM ZAMORA

  Ispanija

  Įmonė COMERCIAL AIRAM ZAMORA, – tai Distributore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia food sector distribution, bei frozen foods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Logroño, Ispanija.

 9. SARL WILLIAM AND JAMES

  Prancūzija

  Įmonė SARL WILLIAM AND JAMES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia smoked salmon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carentan, Prancūzija.

 10. ARTISAN DU SAUMON (L')

  Belgija

  Įmonė ARTISAN DU SAUMON (L'), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia smoked salmon, bei packaged salmon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boirs, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai