• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • rūkyta ir sūdyta mėsa

Rezultatai

Rūkyta ir sūdyta mėsa - Importas–eksportas

 1. ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL

  Lenkija

  Įmonė ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Liszki, Lenkija.

 2. LE BATISTOU SA

  Prancūzija

  Įmonė LE BATISTOU SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta mėsa, Rūkyta ir sūdyta mėsa, salami, parma ham trade, bei dry sausage pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-André-Le-Puy, Prancūzija.

 3. COENEN & CO

  Belgija

  Įmonė COENEN & CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Mėsa ir mėsos gaminiai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsa ir mėsos gaminiai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, bei butcher's shop pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lummen, Belgija.

 4. DUFINA NV

  Belgija

  Įmonė DUFINA NV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kumpis, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Kumpis, Rūkyta ir sūdyta mėsa, cooked ham, bei cooked cold meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lovendegem, Belgija.

 5. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Lenkija

  Įmonė ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kumpis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dešros ir dešrelės, Paštetai, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Dešros ir dešrelės, Paštetai, Rūkyta ir sūdyta mėsa, bei poultry cold meats and salami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aleksandria, Lenkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. P.P.H.U. KAROL

  Lenkija

  Įmonė P.P.H.U. KAROL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wholesale of dressed pork products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Międzyrzec Podlaski, Lenkija.

 2. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Slovėnija

  Įmonė CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, džiovinta, bei Mėsa, džiovinta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Metlika, Slovėnija.

 3. THIERY FREDERIC

  Belgija

  Įmonė THIERY FREDERIC, – tai Venditore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, Mėsa, virta ir konservuota, sausages, Dešros ir dešrelės, bei butcher's shop pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mussy La Ville, Belgija.

 4. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovakija

  Įmonė MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta mėsa, Kiauliena - mėsos gaminiai, Jautiena - mėsos gaminiai, Veršiena - mėsos gaminiai, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Kiauliena - mėsos gaminiai, Jautiena - mėsos gaminiai, bei Veršiena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kopčany, Slovakija.

 5. "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA

  Lenkija

  Įmonė "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dębina, Lenkija.

 1. ANFERJO S.L.

  Ispanija

  Įmonė ANFERJO S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rafelbuñol, Ispanija.

 2. DE BAETS VLEESWAREN BVBA

  Belgija

  Įmonė DE BAETS VLEESWAREN BVBA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta mėsa, Rūkyta ir sūdyta mėsa, fine delicatessen, precooked cotechini, bei sausages pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Evergem, Belgija.

 1. ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT

  Lenkija

  Įmonė ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia traditional delicatessen meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sułkowice, Lenkija.

 2. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumunija

  Įmonė INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, Mėsa, virta ir konservuota, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Avys ir ožkos, Veršių ir galvijų skerdimas, Mėsa, virta ir konservuota, Rūkyta ir sūdyta mėsa, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pascani, Rumunija.

 3. BOGAERT SALAISONS

  Belgija

  Įmonė BOGAERT SALAISONS, – tai Grossista, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta mėsa, Rūkyta ir sūdyta mėsa, dressed pork factory products, beef cold cuts, bei dressed pork products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izier, Belgija.

 4. ANTONIJOAN S.A

  Ispanija

  Įmonė ANTONIJOAN S.A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bacon, bei sausages pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ripollet (Barcelona), Ispanija.

 5. MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO

  Lenkija

  Įmonė MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gruszewnia, Lenkija.

 6. HOUSE OF TASTE

  Nyderlandai

  Įmonė HOUSE OF TASTE, – tai Venditore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, salted meats, Wines - Moselle - Saar - Ruwer, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, bei Delicatessen products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leeuwarden, Nyderlandai.

 7. FABRIKKEN LEPO A/S

  Danija

  Įmonė FABRIKKEN LEPO A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dešros ir dešrelės, Mėsa, virta ir konservuota, Kumpis, Paštetai, Dešros ir dešrelės, Mėsa, virta ir konservuota, Kumpis, bei Paštetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hedehusene, Danija.

 8. PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI

  Turkija

  Įmonė PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 1. MECANOVA, SA

  Ispanija

  Įmonė MECANOVA, SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdyklų mašinos ir įrengimai, Šaldymo kameros, Skerdyklų mašinos ir įrengimai, bei Šaldymo kameros pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rielves-Toledo, Ispanija.

 2. SCHEPERS

  Belgija

  Įmonė SCHEPERS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta mėsa, Rūkyta ir sūdyta mėsa, bei fine delicatessen pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alken, Belgija.

 3. VINCENT TRAITEUR

  Prancūzija

  Įmonė VINCENT TRAITEUR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kumpis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Dešros ir dešrelės, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Paštetai, Dešros ir dešrelės, bei Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Colmar, Prancūzija.

 4. EQUINOX

  Belgija

  Įmonė EQUINOX, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta mėsa, Rūkyta ir sūdyta mėsa, bei horse meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wijnegem, Belgija.

 5. BRACKENIER LBC

  Belgija

  Įmonė BRACKENIER LBC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kumpis, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Kumpis, bei Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oosterzele, Belgija.

 6. SALAISONS DU PONT D'AMOUR

  Belgija

  Įmonė SALAISONS DU PONT D'AMOUR, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta mėsa, Sūriai, Rūkyta ir sūdyta mėsa, bei Sūriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dinant, Belgija.

 7. BENS RETAIL

  Belgija

  Įmonė BENS RETAIL, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kumpis, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Kumpis, bei Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oudenaarde, Belgija.

 8. BINCKEBANCK GMBH

  Vokietija

  Įmonė BINCKEBANCK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Kumpis, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Kumpis, bei Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meldorf, Vokietija.

 9. TRADELIO

  Belgija

  Įmonė TRADELIO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kumpis, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Kumpis, bei Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oudenaarde, Belgija.

 10. QUINTA DOS FUMEIROS

  Portugalija

  Įmonė QUINTA DOS FUMEIROS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Chorizo, bei salami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ponte De Lima, Portugalija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas