• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • ratukai- pasukami

Rezultatai

Ratukai- pasukami - Importas–eksportas

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Blickle is one of the world's leading producers of wheels and castors. The company stocks over 30, 000 different products in its standard range. Blickle develops special solutions for special requirements. Today, the company produces more than 15 million wheels, swivel and fixed castors annually. The wheels and castors can be used in all kinds of machinery and transportation devices, such as in intralogistics, mechanical and plant engineering and the food industry. The company was founded in 1953. Blickle initially manufactured wheelbarrow wheels. This resulted in a range of high-quality wheels, swivel and fixed castors. In 1967, the first overseas sales company was established. Today, Blickle is represented by 21 dedicated sales companies in Europe, North America, Asia and Australia, as well as by exclusive agencies in over 120 countries worldwide.

 2. NAUMANN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė NAUMANN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hatzfeld, Vokietija.

 3. MIRO GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MIRO GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oldenburg, Vokietija.

 4. STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wermelskirchen, Vokietija.

 5. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Vokietija

  Įmonė ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratai, ratukai ir ritinėliai - padengti guma, Ratai, ratukai ir ritinėliai prekių gabenimui, Ratai ir ratukai pramoniniams vagonėliams, Ratukai baldams, Ratai, ratukai ir ritinėliai - padengti guma, Ratai, ratukai ir ritinėliai prekių gabenimui, Ratai ir ratukai pramoniniams vagonėliams, bei Ratukai baldams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hückeswagen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LAGERO

  Nyderlandai

  Įmonė LAGERO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Ji taip pat veikia trolley mounted bins pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ijsselstein, Nyderlandai.

 2. JANUS INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė JANUS INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langinės, Ratukai, pasukami, Langinės, Ratukai, pasukami, bei Mechanized welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rieux, Prancūzija.

 3. FENGSHUN TAIYADA CASTERS CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė FENGSHUN TAIYADA CASTERS CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Meizhou, Kinija.

 4. TENTE AG

  Šveicarija

  Įmonė TENTE AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hunenberg, Šveicarija.

 5. AS ROLLEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė AS ROLLEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hückeswagen, Vokietija.

 1. ZWENKWIELEN.NET

  Nyderlandai

  Įmonė ZWENKWIELEN.NET, – tai Venditore, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai, pasukami, Conveyor rollers and return runners - parts and fittings, industrial wheels, Ratukai, pasukami, bei impellers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Doornspijk, Nyderlandai.

 2. NOVALVENT D.O.O.

  Slovėnija

  Įmonė NOVALVENT D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai, pasukami, Ratukai baldams, Baldai - priedai, Wheels for furniture, Ratukai, pasukami, Ratukai baldams, bei Baldai - priedai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jesenice, Slovėnija.

 1. ROLLEN.SHOP

  Vokietija

  Įmonė ROLLEN.SHOP, – tai Venditore, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai, pasukami, bei Ratukai, pasukami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 2. BLICKLE BV

  Belgija

  Įmonė BLICKLE BV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratai specialūs pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratai, ratukai ir ritinėliai, Ratukai, pasukami, Ratai, ratukai ir ritinėliai, industrial wheels, Ratukai, pasukami, bei handling wheels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lier, Belgija.

 3. INTERWIEL

  Nyderlandai

  Įmonė INTERWIEL, – tai Grossista, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial wheels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Duiven, Nyderlandai.

 4. GAME BVBA

  Belgija

  Įmonė GAME BVBA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai, pasukami, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, idler rollers, Ratukai, pasukami, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ingelmunster, Belgija.

 5. BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH

  Šveicarija

  Įmonė BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai, pasukami, bei Ratukai, pasukami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lyssach, Šveicarija.

 6. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai, pasukami, Ratai ir ratukai pramoniniams vagonėliams, Ratai, ratukai ir ritinėliai - padengti guma, Ratukai, pasukami, Ratai ir ratukai pramoniniams vagonėliams, bei Ratai, ratukai ir ritinėliai - padengti guma pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crownhill, Milton Keynes, Jungtinė Karalystė.

 7. DAS SPOL. S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė DAS SPOL. S R.O., – tai Multi-Category, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Kranai ir portaliniai kranai, Ratukai, pasukami, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Kranai ir portaliniai kranai, bei Ratukai, pasukami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frýdek-Místek , Čekijos Respublika.

 8. NAVRÁTIL, SPOL.S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė NAVRÁTIL, SPOL.S R.O., – tai Multi-Category, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Ratukai baldams, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, bei Ratukai baldams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grygov, Čekijos Respublika.

 1. RW FINANZ AG

  Šveicarija

  Įmonė RW FINANZ AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratai, ratukai ir ritinėliai, Ratai, ratukai ir ritinėliai - metaliniai, Ratai, ratukai ir ritinėliai - padengti guma, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Ratai, ratukai ir ritinėliai - metaliniai, bei Ratai, ratukai ir ritinėliai - padengti guma pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thal, Šveicarija.

 2. ROLLENBAU SLOVENSKO

  Slovakija

  Įmonė ROLLENBAU SLOVENSKO, – tai Multi-Category, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, Ratukai baldams, Mechaninės pavaros sistemos ir dalys, bei Ratukai baldams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hlohovec , Slovakija.

 3. METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK

  Lenkija

  Įmonė METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - mašinos, jų gamybai, Ratukai, pasukami, Tvirtinimas - mašinos, jų gamybai, bei Ratukai, pasukami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tarnów, Lenkija.

 4. BANCHET MANUTENTION SA

  Šveicarija

  Įmonė BANCHET MANUTENTION SA, – tai Grossista, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai prekių gabenimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratai ir ratukai pramoniniams vagonėliams, Ratukai, pasukami, Ratai ir ratukai pramoniniams vagonėliams, bei Ratukai, pasukami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chambesy, Šveicarija.

 5. AGEMA, S.R.O.

  Slovakija

  Įmonė AGEMA, S.R.O., – tai Multi-Category, veikianti Ratukai baldams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai, pasukami, bei Ratukai, pasukami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stará Turá , Slovakija.

 6. A & L CASTORS LTD

  Airija

  Įmonė A & L CASTORS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai, pasukami, bei Ratukai, pasukami pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dublin, Airija.

 7. GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ratukai, pasukami pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi King's Lynn, Jungtinė Karalystė.

 8. RENOST, S.R.O.

  Slovakija

Raskite kainas, taikomas