• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sėjos ir sodinimo įranga

Rezultatai

Sėjos ir sodinimo įranga - Importas–eksportas

 1. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Turkija

  Verified by europages badge

  Welcome to AGRI SECA Agriculture Machinery, a premier manufacturer of high-quality agricultural machinery since 1976, based in Turkey. Our extensive range of top-tier planting machines, including onion and garlic planting machines, caters to the diverse needs of farmers worldwide. Explore our cutting-edge lineup: •Broad Bean Seed Planter •Garlic Planter Machine •Onion Planter Machine •Tillage Machine •Universal Seed Planter •Vegetable Planter At AGRI SECA, we're dedicated to driving innovation in agriculture through the integration of technology and traditional craftsmanship. Each machine is meticulously crafted to ensure reliability, efficiency, and maximum performance in the field. Our mission is to empower farmers with the tools they need to succeed in today's ever-changing agricultural landscape. Whether you're a small-scale farmer or managing large agricultural operations, AGRI SECA Agriculture Machinery is your trusted partner for sustainable growth and prosperity. With a steadfast commitment to excellence and customer satisfaction, we're revolutionizing farming practices one machine at a time. Partner with AGRI SECA Agriculture Machinery and experience the difference in quality, performance, and reliability. Join us in cultivating success and shaping the future of agriculture.

 2. COSERWA

  Prancūzija

  Įmonė COSERWA, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sėjos ir sodinimo įranga, Sodininkystė ir daržininkystė, machinery for plant nurseries, nursery supplies, Sėjos ir sodinimo įranga, bei Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hagenbach, Prancūzija.

 3. AGASAAT® GMBH

  Vokietija

  Įmonė AGASAAT® GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prieskoniai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Prieskoniai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, food industry, bei sorghum pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neukirchen-Vluyn, Vokietija.

 4. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumunija

  Įmonė SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Džiovinti vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sėjos ir sodinimo įranga, Žemės ūkis - importas-eksportas, Sodinimas, Vaismedžiai, Sėjos ir sodinimo įranga, Žemės ūkis - importas-eksportas, Sodinimas, bei Vaismedžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Girov, Rumunija.

 5. LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN

  Ispanija

  Įmonė LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seeds, organic seeds, Seeds for market gardeners, bei hemp pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valencia, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DOM W OGRODZIE

  Lenkija

  Įmonė DOM W OGRODZIE, – tai Multi-Category, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Sėjos ir sodinimo įranga, Augalai, shrubbery, Sėjos ir sodinimo įranga, bei irrigation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 2. Q-AGRO GMBH

  Vokietija

  Įmonė Q-AGRO GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia export, seeds, fertilizer, bei Professional advisory services pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Quedlinburg, Vokietija.

 3. OASEEDS

  Ispanija

  Įmonė OASEEDS, – tai Venditore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Benidorm, Ispanija.

 4. SANTA FE 420 SC

  Ispanija

  Įmonė SANTA FE 420 SC, – tai Venditore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hemp, gardening articles, lighting equipment, bei food for tortoises pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Fe, Ispanija.

 5. POZITIF TOHUM

  Turkija

  Įmonė POZITIF TOHUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tomatoes, melon, bei eggplant pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antalya, Turkija.

 1. MTD POLAND SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė MTD POLAND SP. Z O.O., – tai Venditore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Orle, Lenkija.

 2. XURRI TERRES VEGETALS S.L.-TERVEX

  Ispanija

  Įmonė XURRI TERRES VEGETALS S.L.-TERVEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia decorative stones pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cassa De La Selva, Ispanija.

 1. IGEA PRO SRL

  Italija

  Įmonė IGEA PRO SRL, – tai Grossista, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Perugia, Italija.

 2. TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S

  Danija

  Įmonė TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystė ir daržininkystė, Medienos gaminiai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystė ir daržininkystė, bei Medienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odense S, Danija.

 3. VAN DER AUWERA

  Belgija

  Įmonė VAN DER AUWERA, – tai Grossista, veikianti Medelyno augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sėjos ir sodinimo įranga, Sėjos ir sodinimo įranga, bei pots pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aartselaar, Belgija.

 4. SAALET APS

  Danija

  Įmonė SAALET APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sowing machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ulstrup, Danija.

 5. VERDALIA

  Ispanija

  Įmonė VERDALIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sant Feliu De Llobregat, Ispanija.

 6. TAIZHOU SOL PLASTICS CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė TAIZHOU SOL PLASTICS CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hangzhou, Kinija.

 7. SCARYBIRD

  Prancūzija

  Įmonė SCARYBIRD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pest removal products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Berain, Prancūzija.

 8. CESPLAY

  Ispanija

  Įmonė CESPLAY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia synthetic grass pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 1. GGG DÜSING GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė GGG DÜSING GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Sėjos ir sodinimo įranga, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gelsenkirchen, Vokietija.

 2. LELY NEDERLAND

  Nyderlandai

  Įmonė LELY NEDERLAND, – tai Grossista, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Sėjos ir sodinimo įranga, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, bei Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maassluis, Nyderlandai.

 3. J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Baldai ir dekoratyvieji elementai, sodo, Sėjos ir sodinimo įranga, Baldai ir dekoratyvieji elementai, sodo, bei Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trier, Vokietija.

 4. VREDO DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė VREDO DEUTSCHLAND GMBH, – tai Grossista, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga, Sėjos ir sodinimo įranga, Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga, bei Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Evessen, Vokietija.

 5. REBSCHULE STEINMANN E.K

  Vokietija

  Įmonė REBSCHULE STEINMANN E.K, veikianti Švietimo organizacijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sėjos ir sodinimo įranga, bei Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sommerhausen, Vokietija.

 6. PRODANA SEEDS A/S

  Danija

  Įmonė PRODANA SEEDS A/S, – tai Grossista, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystė ir daržininkystė, bei Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odense Sv, Danija.

 7. SCHREIBERS SAATZUCHT GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHREIBERS SAATZUCHT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sėjos ir sodinimo įranga, bei Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Söllingen, Vokietija.

 8. WESTLAND HORTICULTURE LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė WESTLAND HORTICULTURE LIMITED, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sėjos ir sodinimo įranga, bei Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Belfast, Jungtinė Karalystė.

 9. SEDOS, S.R.O.

  Slovakija

  Įmonė SEDOS, S.R.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sėjos ir sodinimo įranga, bei Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Krakovany, Slovakija.

 10. SKLEP OGRODNICZY

  Lenkija

  Įmonė SKLEP OGRODNICZY, – tai Venditore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia traditional shop, bei seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Krosno Odrzańskie, Lenkija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai