• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sausainių kepyklos

Rezultatai

Sausainių kepyklos - Importas–eksportas

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Pietų Korėja

  Kepyklų ir konditerijos pramonėje naudojamas "Ryžių pyrago mašina" SYP ryžių pyrago mašina gali būti klasifikuojama kaip Kepyklų mašina arba Konditerijos mašina. Mes gaminame ryžių pyragas Popping Machine. Ši natūrali grūdų pjaustymo mašina gamina grūdų drožles arba pyragą tik naudojant 100% natūralių grūdų, pavyzdžiui, ryžius, rudus ryžius, kukurūzus, miežius ir tt. Ryžių pyragaičiai gali gaminti Bulvių mikroschemą, sojų pupelę arba kt. Naudodami bulvių padėklą arba sojų Pupelių padėklai. Kadangi 100% grūdų užkanda yra puikus mitybinio turinio ir gauna gerą reputaciją iš vartotojų, tai yra lengva komercializuoti. Mūsų SYP serija turi kompaktišką dizainą ir puikų patogumą naudoti. Taip pat lengva kontroliuoti laiką, storį ir formą, todėl jis plačiai naudojamas iš parduotuvių į gamyklas. Tai taip pat vadinama kaip ryžių pyragas popping mašina, popped pyragaičių mašina, ryžių pop mašina, kukurūzų pyragas mašina, puffing mašina, puffed torto mašina, korėjiečių ryžių pyragas mašina, pop mašina ir tt

  Visi produktai, susiję su "sausainių kepyklos"

 2. FLAVIE'S & CO

  Prancūzija

  Įmonė FLAVIE'S & CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Sausainių kepyklos, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plérin, Prancūzija.

 3. SARL PIVERT

  Prancūzija

  Įmonė SARL PIVERT, – tai Grossista, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainiai ir sausieji pyragai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sausainių kepyklos, Sausainiai ir sausieji pyragai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sausainių kepyklos, Biscuits without added sugar, healthy biscuits, bei rich biscuits pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Fouillade, Prancūzija.

 4. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Prancūzija

  Įmonė SAS LIMOUZI SAVEURS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Nuga, Konditerija, Saldainiai su karamele, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Keksai, bei Crackers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Objat, Prancūzija.

 5. BISCUITERIE WHITE MARK

  Prancūzija

  Įmonė BISCUITERIE WHITE MARK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montauroux, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ALSACE BISCUITS TRADITION

  Prancūzija

  Įmonė ALSACE BISCUITS TRADITION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, Keksai, Sausainių kepyklos, bei Keksai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geudertheim, Prancūzija.

 2. MARMELO GREEK FOOD PRODUCTS

  Graikija

 3. BISCOTTIFICIO SARTORELLI

  Italija

 4. BISCUITERIE AFA

  Prancūzija

 5. BISCOTTI PAOLO FORTI SAS

  Italija

 1. PRIMAX

  Lenkija

 2. FORFUN FORTUNE COOKIE

  Turkija

 1. CANNOLIFICIO MONGIBELLO

  Italija

 2. LA MAISON DU BISCUIT

  Prancūzija

 3. LOTUS BAKERIES FRANCE

  Prancūzija

 4. SARL BISCUITERIE DE CHAMBORD

  Prancūzija

 5. CERISE PARIS

  Prancūzija

 6. ZIV LTD

  Bulgarija

 7. BISCUITERIE CARON

  Prancūzija

 8. BISCUITERIE DUTOIT

  Prancūzija

 1. ASOLO DOLCE SPA

  Italija

 2. MADELEINES BIJOU

  Prancūzija

 3. TERRABISCO S.A.

  Rumunija

 4. LES AVENTURIERS DU BISCUIT

  Prancūzija

 5. TAART EN DOLCI

  Nyderlandai

 6. FORNERIA VENEZIANA S.R.L.

  Italija

 7. FÁBRICA DE CAVACAS DAS CALDAS

  Portugalija

 8. TROPPOGOLOSO DI MANZO PASQUALINO

  Italija

 9. MAISON TOUSSAINT

  Prancūzija

 10. VAN DER HUIR UND WENHOLT GMBH & CO. KG

  Vokietija