• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sausainių kepyklos

Rezultatai

Sausainių kepyklos - Importas–eksportas

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Pietų Korėja

  Verified by europages badge

  Kepyklų ir konditerijos pramonėje naudojamas "Ryžių pyrago mašina" SYP ryžių pyrago mašina gali būti klasifikuojama kaip Kepyklų mašina arba Konditerijos mašina. Mes gaminame ryžių pyragas Popping Machine. Ši natūrali grūdų pjaustymo mašina gamina grūdų drožles arba pyragą tik naudojant 100% natūralių grūdų, pavyzdžiui, ryžius, rudus ryžius, kukurūzus, miežius ir tt. Ryžių pyragaičiai gali gaminti Bulvių mikroschemą, sojų pupelę arba kt. Naudodami bulvių padėklą arba sojų Pupelių padėklai. Kadangi 100% grūdų užkanda yra puikus mitybinio turinio ir gauna gerą reputaciją iš vartotojų, tai yra lengva komercializuoti. Mūsų SYP serija turi kompaktišką dizainą ir puikų patogumą naudoti. Taip pat lengva kontroliuoti laiką, storį ir formą, todėl jis plačiai naudojamas iš parduotuvių į gamyklas. Tai taip pat vadinama kaip ryžių pyragas popping mašina, popped pyragaičių mašina, ryžių pop mašina, kukurūzų pyragas mašina, puffing mašina, puffed torto mašina, korėjiečių ryžių pyragas mašina, pop mašina ir tt

 2. BISCUITERIE WHITE MARK

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė BISCUITERIE WHITE MARK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montauroux, Prancūzija.

 3. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SAS LIMOUZI SAVEURS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Nuga, Konditerija, Saldainiai su karamele, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Keksai, bei Crackers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Objat, Prancūzija.

 4. FLAVIE'S & CO

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė FLAVIE'S & CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Sausainių kepyklos, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Sausainiai ir sausieji pyragai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plérin, Prancūzija.

 5. ALSACE BISCUITS TRADITION

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALSACE BISCUITS TRADITION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, Keksai, Sausainių kepyklos, bei Keksai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geudertheim, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SMAKULI

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė SMAKULI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Sausainių kepyklos, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Keksai, biscuit production, biscuit factory, Sausainių kepyklos, biscuit, bei gluten-free product pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lviv, Ukraina.

 2. BISCOTTIFICIO SARTORELLI

  Italija

  Įmonė BISCOTTIFICIO SARTORELLI, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainiai ir sausieji pyragai, twice-baked, Sausainiai ir sausieji pyragai, Biscuits without added sugar, bei frollino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lozzo Di Cadore, Italija.

 3. CONFEITARIA MONTE VERDE LDA

  Portugalija

  Įmonė CONFEITARIA MONTE VERDE LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casal De Santa Cecília, Caldas Da Rainha, Portugalija.

 4. PAINS D'EPICES FORTWENGER

  Prancūzija

  Įmonė PAINS D'EPICES FORTWENGER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gertwiller, Prancūzija.

 5. MARMELO GREEK FOOD PRODUCTS

  Graikija

  Įmonė MARMELO GREEK FOOD PRODUCTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kavala, Graikija.

 1. BISCUITERIE AFA

  Prancūzija

  Įmonė BISCUITERIE AFA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainiai ir sausieji pyragai, bei Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Appietto, Prancūzija.

 2. SARL PIVERT

  Prancūzija

  Įmonė SARL PIVERT, – tai Grossista, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainiai ir sausieji pyragai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sausainių kepyklos, Sausainiai ir sausieji pyragai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sausainių kepyklos, bei Biscuits without added sugar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Fouillade, Prancūzija.

 1. BISCOTTI PAOLO FORTI SAS

  Italija

  Įmonė BISCOTTI PAOLO FORTI SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainiai ir sausieji pyragai, supplies for institutions, Sausainiai ir sausieji pyragai, bei wholesale bakery products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelbuono, Italija.

 2. PRIMAX

  Lenkija

  Įmonė PRIMAX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, Sausainių kepyklos, wafers, biscuit factory, bei Food Manufacturer pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wołomin, Lenkija.

 3. FORFUN FORTUNE COOKIE

  Turkija

  Įmonė FORFUN FORTUNE COOKIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Saldumynai be šokolado, Keksai, Saldumynai be šokolado, sweet cakes and pastries, bei Snack Foods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkey, Turkija.

 4. CANNOLIFICIO MONGIBELLO

  Italija

  Įmonė CANNOLIFICIO MONGIBELLO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sicilian cannoli pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Belpasso, Italija.

 5. LA MAISON DU BISCUIT

  Prancūzija

  Įmonė LA MAISON DU BISCUIT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Keksai, biscuits for infants, bei biscuit factory pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sortosville-En-Beaumont, Prancūzija.

 6. CERISE PARIS

  Prancūzija

  Įmonė CERISE PARIS, – tai Distributore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate, sweets, Bags and purses, bei biscuit tins pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi 95870 Bezons, Prancūzija.

 7. LES AVENTURIERS DU BISCUIT

  Prancūzija

  Įmonė LES AVENTURIERS DU BISCUIT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Boulogne Billancourt, Prancūzija.

 8. SARL BISCUITERIE DE CHAMBORD

  Prancūzija

  Įmonė SARL BISCUITERIE DE CHAMBORD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Maslives, Prancūzija.

 1. FORNERIA VENEZIANA S.R.L.

  Italija

  Įmonė FORNERIA VENEZIANA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pastries for breakfast, dry pastries, gluten-free product, bei bakery products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salzano, Italija.

 2. BISCUITERIE DUTOIT

  Prancūzija

  Įmonė BISCUITERIE DUTOIT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, Sausainių kepyklos, bei puff pastry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bohain En Vermandois, Prancūzija.

 3. EGIDIJUS JURKEVICIUS ENTERPRISE

  Lietuva

  Įmonė EGIDIJUS JURKEVICIUS ENTERPRISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keksai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, Duona, Kepiniai, Pyragai - ruošiniai, Sausainių kepyklos, Duona, Kepiniai, bei Pyragai - ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi LAZDIJAI, Lietuva.

 4. MADELEINES BIJOU

  Prancūzija

  Įmonė MADELEINES BIJOU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia madeleines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St-Yrieix la Perche, Prancūzija.

 5. LOTUS BAKERIES FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė LOTUS BAKERIES FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, Sausainių kepyklos, wafers, gallettes, bei confectionery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Comines, Prancūzija.

 6. ASOLO DOLCE SPA

  Italija

  Įmonė ASOLO DOLCE SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Sausainiai ir sausieji pyragai, bakery products, Keksai, puff pastry, bei Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Asolo, Italija.

 7. BEAUVOORDS BAKHUIS

  Belgija

  Įmonė BEAUVOORDS BAKHUIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sweet waffles, bei pancakes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Veurne, Belgija.

 8. BISCUITERIE VEDERE

  Prancūzija

  Įmonė BISCUITERIE VEDERE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, Sausainių kepyklos, bei Soft biscuits pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montgaillard, Prancūzija.

 9. TERRABISCO S.A.

  Rumunija

  Įmonė TERRABISCO S.A., – tai Distributore, veikianti Krekeriai ir sūdyti užkandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sausainių kepyklos, bei Sausainių kepyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 10. TAART EN DOLCI

  Nyderlandai

  Įmonė TAART EN DOLCI, – tai Fornitore servizi, veikianti Sausainių kepyklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pastries, bei cake pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eindhoven, Nyderlandai.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas