• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • savarinė mova (užraktas)

Rezultatai

Savarinė mova (užraktas) - Importas–eksportas

 1. NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Kinija

  Verified by europages badge

  Įmonė NINGBO HONGYU METAL PRODUCTS CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veržlės ir varžtai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Savarinė mova (užraktas), Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, HDG Guardrail bolts, hexagonal bolts, stainless steel screws and nuts, special self-tapping screws, chipboard screws, eye bolt, bei round head screws pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Yuyao City,zhejiang, Kinija.

 2. AIV HANDELSGES. MBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė AIV HANDELSGES. MBH, – tai Grossista, veikianti Savarinė mova (užraktas) pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Frankfurt, Vokietija.

 3. KAISER + CO. GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KAISER + CO. GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Savarinė mova (užraktas) pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Breckerfeld, Vokietija.

 4. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Poilsinių laivų įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Grandinės, geležinės ir plieninės, Šarnyrai, Spynos, sklendės ir raktai, Stainless steel wire ropes, Stainless steel nuts, Stainless steel screws, bei accessories and equipment for ships and sailboats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 5. DAVID DORFMÜLLER SÖHNE GMBH + CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DAVID DORFMÜLLER SÖHNE GMBH + CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Savarinė mova (užraktas) pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Remscheid, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. U.S.A JUXIN INT'L ENTERPRISE DEV.CONTROL GROUP LIMITED

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė U.S.A JUXIN INT'L ENTERPRISE DEV.CONTROL GROUP LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Savarinė mova (užraktas) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia stainless steel screws and nuts, bei Blind rivet technology pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guangzhou, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 2. GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK

  Vokietija

  Įmonė GEBR. WITTLER GMBH & CO KG MASCHINENFABRIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinių reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Savarinė mova (užraktas), Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo, Savarinė mova (užraktas), rods, tap wenches, bei Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bielefeld, Vokietija.

 3. RENOLD FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė RENOLD FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Savarinė mova (užraktas), Pavarų dėžės, Savarinė mova (užraktas), bei Pavarų dėžės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vendeville, Prancūzija.

 4. SHS GMBH

  Vokietija

  Įmonė SHS GMBH, – tai Grossista, veikianti Savarinė mova (užraktas) pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Freiburg, Vokietija.

 5. G & J GRIEP UND JETEK HANDEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė G & J GRIEP UND JETEK HANDEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Savarinė mova (užraktas), Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, bei Savarinė mova (užraktas) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bentwisch, Vokietija.

 1. OLDENBURGER TAUWERK

  Vokietija

  Įmonė OLDENBURGER TAUWERK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai, plieniniai, Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), Plastmasės - pramoniniai produktai, Vielos ir kabeliai, plieniniai, Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oldenburg, Vokietija.

 2. METALLVERARBEITUNG JANZ

  Vokietija

  Įmonė METALLVERARBEITUNG JANZ, – tai Distributore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Varžtai, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, bei Varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ockenheim, Vokietija.

 1. MONTAGETECHNIK ROTENBURG UWE FRIEDRICH

  Vokietija

  Įmonė MONTAGETECHNIK ROTENBURG UWE FRIEDRICH, – tai Distributore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Specialios veržlės ir varžtai, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, bei Specialios veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotenburg, Vokietija.

 2. FERDINAND HÖFLE KG

  Austrija

  Įmonė FERDINAND HÖFLE KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), Pramoninė tekstilė, Audiniai, Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), Pramoninė tekstilė, bei Audiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dornbirn, Austrija.

 3. H. D. BRÖSECKE GMBH

  Vokietija

  Įmonė H. D. BRÖSECKE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, bei Santechninė armatūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plettenberg, Vokietija.

 4. HENSSGEN INTERNATIONAL

  Vokietija

  Įmonė HENSSGEN INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Kabeliai - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių), Savarinė mova (užraktas), Kranų ir portalinių kranų kabinos, Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo, Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių), Savarinė mova (užraktas), Kranų ir portalinių kranų kabinos, bei Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bocholt, Vokietija.

 5. A. W. NIEMEYER GMBH

  Vokietija

  Įmonė A. W. NIEMEYER GMBH, – tai Grossista, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, Savarinė mova (užraktas), Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Vielos ir kabeliai iš spalvotųjų metalų, bei Savarinė mova (užraktas) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiel, Vokietija.

 6. DAVID DIETRICHS -SEILEREI- INH. DIETMAR DONATH

  Vokietija

  Įmonė DAVID DIETRICHS -SEILEREI- INH. DIETMAR DONATH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Savarinė mova (užraktas), Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Automobiliniai kranai, Grandinės, geležinės ir plieninės, Savarinė mova (užraktas), Kėlimo įrengimai ir reikmenys, bei Automobiliniai kranai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salzwedel, Vokietija.

 7. CODIPRO

  Vokietija

  Įmonė CODIPRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, bei Santechninė armatūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 8. H+H CELCON GMBH

  Vokietija

  Įmonė H+H CELCON GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), Dažai ir lakai, Kanceliarinės prekės, Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), Dažai ir lakai, bei Kanceliarinės prekės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wittenborn, Vokietija.

 1. ALBERT POHLE GMBH

  Vokietija

  Įmonė ALBERT POHLE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, bei Savarinė mova (užraktas) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zeulenroda-Triebes, Vokietija.

 2. MUTTERN-ONLINESHOP

  Vokietija

  Įmonė MUTTERN-ONLINESHOP, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Veržlės su sriegiu, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, bei Veržlės su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wehingen, Vokietija.

 3. ADOLF WÜRTH GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ADOLF WÜRTH GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Lengvosios metalo konstrukcijos, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Magdeburg, Vokietija.

 4. THAL-PARTS

  Vokietija

  Įmonė THAL-PARTS, – tai Grossista, veikianti Kabeliai - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, pramoninė, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, bei Santechninė armatūra, pramoninė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Raesfeld, Vokietija.

 5. TETENBORG BEFESTIGUNGSGROSSHANDEL

  Vokietija

  Įmonė TETENBORG BEFESTIGUNGSGROSSHANDEL, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Veržlės su sriegiu, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, bei Veržlės su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saerbeck, Vokietija.

 6. HSK HAMBURGER SCHRAUBENKONTOR

  Vokietija

  Įmonė HSK HAMBURGER SCHRAUBENKONTOR, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Lengvosios metalo konstrukcijos, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 7. RALF HELMUT LANGE GMBH

  Vokietija

  Įmonė RALF HELMUT LANGE GMBH, – tai Grossista, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Varžtai, Santechninė armatūra, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Varžtai, bei Santechninė armatūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ennepetal, Vokietija.

 8. WOLFGANG BOCKISCH

  Vokietija

  Įmonė WOLFGANG BOCKISCH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oedheim, Vokietija.

 9. SEILEREI SAMMT

  Vokietija

  Įmonė SEILEREI SAMMT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Automobiliniai kranai, Kabeliai - reikmenys, Savarinė mova (užraktas), Kėlimo įrengimai ir reikmenys, bei Automobiliniai kranai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elsterberg, Vokietija.

 10. ROSENTALER SCHRAUBEN

  Austrija

  Įmonė ROSENTALER SCHRAUBEN, – tai Grossista, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, Veržlės su sriegiu, Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Veržlės ir varžtai, bei Veržlės su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St. Margareten Im Rosental, Austrija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas