• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • skėtimo varžtai ir sąvaržos

Rezultatai

Skėtimo varžtai ir sąvaržos - Importas–eksportas

 1. WBR ROHR- UND BAUELEMENTE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  As a technologically leading supplier, we have been the preferred partner of the international construction industry for years. Our longitudinally welded cladding tubes for pre-stressed concrete technology and the rectangular cavity pipes for the pre-cast industry are just two examples of our outstanding manufacturing competence. This is why we are constantly striving to push ahead with new innovations and further developments. Thin-walled, longitudinally welded tubes by the metre or tube cylinders for use in various industrial sectors are an expression of our technological leadership in development and production. We manufacture precisely fitting tubes and components for "rational construction" in the highest product quality, which is a matter of course for us. In addition, we convince with our customer-oriented, competent advice and a flexible, reliable and efficient service. Thus we can also provide you with tailor-made solutions for a wide range of requirements.

 2. GS-BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GS-BEFESTIGUNGSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Plettenberg, Vokietija.

 3. ERNST THOMAS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ERNST THOMAS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Strypai su sriegiu, Veržlės su sriegiu, Varžtai, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Strypai su sriegiu, Veržlės su sriegiu, Varžtai, bei Hammerhead bolts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hemer, Vokietija.

 4. ANKER SCHROEDER ASDO GMBH

  Vokietija

  Įmonė ANKER SCHROEDER ASDO GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių pastatų statyba, Tiltai - statyba, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, Tvirtinimas - medžiagos, Pramoninių pastatų statyba, Tiltai - statyba, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, bei Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 5. DAVREUX NOIZET

  Prancūzija

  Įmonė DAVREUX NOIZET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabliai metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Strypai su sriegiu, steel flanges, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, hose fastening collars, bei Strypai su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thilay, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ZENTEX S.R.L.

  Italija

  Įmonė ZENTEX S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tekstilė - mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, parts and accessories for textile machines, straps, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei bevelling machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valdagno, Italija.

 2. ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES

  Prancūzija

  Įmonė ANC'OS - FABRICANT DE TIGES D'ANCRAGE, TIGES FILETÉES, TIRANTS, HAUBANAGE ET FIXATIONS LOURDES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Strypai su sriegiu, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei wind turbine anchoring cage pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Donchery, Prancūzija.

 3. LAURENT FIXATION

  Prancūzija

  Įmonė LAURENT FIXATION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, Strypai su sriegiu, Tvirtinimas - medžiagos, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, Strypai su sriegiu, bei knick-knacks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thilay, Prancūzija.

 4. GEDEX SERVICE

  Vokietija

  Įmonė GEDEX SERVICE, – tai Grossista, veikianti Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Erkrath, Vokietija.

 5. SILVA & VENTURA - TORNEARIA MECÂNICA LDA

  Portugalija

  Įmonė SILVA & VENTURA - TORNEARIA MECÂNICA LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia clamping systems, stainless steel, fishing gear, bei Pneumatic stapling machine pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rocas Do Vouga, Portugalija.

 1. ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H.

  Austrija

  Įmonė ISTOR SPANN-ANKERTECHNIK GES.M.B.H., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Tvirtinimas - medžiagos, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Plienas, Tvirtinimas - medžiagos, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oeynhausen, Austrija.

 2. SBS SCHNEIDER BAU SYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė SBS SCHNEIDER BAU SYSTEME GMBH, – tai Distributore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Tvirtinimas - medžiagos, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Veržlės ir varžtai, Lengvosios metalo konstrukcijos, Tvirtinimas - medžiagos, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Koblenz, Vokietija.

 1. REINHOLD LEUZE UND WOLFGANG SCHILLING

  Vokietija

  Įmonė REINHOLD LEUZE UND WOLFGANG SCHILLING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Plastmasinės grindų dangos, Apdailos darbai, Kasimas ir gręžinių gręžimas, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Plastmasinės grindų dangos, Apdailos darbai, bei Kasimas ir gręžinių gręžimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lichtenstein, Vokietija.

 2. MCLAN

  Bulgarija

  Įmonė MCLAN, – tai Grossista, veikianti Statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Varžtai, Saugos diržai, transporto priemonių, Kompresoriai, stūmokliniai, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Varžtai, Saugos diržai, transporto priemonių, bei Kompresoriai, stūmokliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plovdiv, Bulgarija.

 3. DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI

  Turkija

  Įmonė DERSAN CIVATA VE DÖVME SAN.VE TIC.LTD.STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Geležies ir plieno kalvinis štampavimas ir išspaudimas, forging metals, Bolts - machines, Geležies ir plieno kalvinis štampavimas ir išspaudimas, bei forged fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adana, Turkija.

 4. MINOVA MAI GMBH

  Austrija

  Įmonė MINOVA MAI GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Tvirtinimas - medžiagos, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Importas - eksportas, plieno ir metalų, bei Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Feistritz An Der Drau, Austrija.

 5. GRASS GMBH

  Austrija

  Įmonė GRASS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinės baldų dalys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, zippers, bei Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Höchst, Austrija.

 6. JÜNGLING GALA-BAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė JÜNGLING GALA-BAU GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Landšafto darbų rangovai, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei Landšafto darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reifferscheid, Vokietija.

 7. A W 2 LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė A W 2 LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai su sriegiu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Tvirtinimas - medžiagos, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Tvirtinimas - medžiagos, bei Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sheffield, Jungtinė Karalystė.

 8. KURT KARGL BODENANKERFUNDAMENTE

  Austrija

  Įmonė KURT KARGL BODENANKERFUNDAMENTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 1. VERPELLI S.R.L.

  Italija

  Įmonė VERPELLI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Melzo (mi), Italija.

 2. OTTO BRENTZEL STAHLVERARBEITUNG E.K.

  Vokietija

  Įmonė OTTO BRENTZEL STAHLVERARBEITUNG E.K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mūrvinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, Tvirtinimas - medžiagos, Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fischbach Bei Kaiserslautern, Vokietija.

 3. AURA CUSTOM SOLUTIONS LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė AURA CUSTOM SOLUTIONS LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Southampton, Jungtinė Karalystė.

 4. KELLER GRUNDBAU GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė KELLER GRUNDBAU GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Fornitore servizi, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skėtimo varžtai ir sąvaržos, bei Skėtimo varžtai ir sąvaržos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 5. HALFEN-RISS GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

 6. POLLOK VERWALTUNGS GMBH

  Vokietija

Raskite kainas, taikomas