• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • skerdienos atliekos

Rezultatai

Skerdienos atliekos - Importas–eksportas

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. ILCO FOOD

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ILCO FOOD, – tai Grossista, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršiena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Jautiena - mėsos gaminiai, Veršiena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rungis Cedex, Prancūzija.

 3. TORVA EUROPE

  Lenkija

  Įmonė TORVA EUROPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Warsaw, Lenkija.

 4. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  Ispanija

  Įmonė INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frozen offal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaragoza, Ispanija.

 5. JC DELCHAMBRE

  Belgija

  Įmonė JC DELCHAMBRE, – tai Grossista, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frozen offal, fresh entrails, red offal, bei white offal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Faimes, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CHARLES FRÈRES

  Prancūzija

  Įmonė CHARLES FRÈRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, bei Skerdienos atliekos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L'étrat, Prancūzija.

 2. AGARAS, UAB

  Lietuva

  Įmonė AGARAS, UAB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiauliena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Kiauliena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Livestock/ cattle purchasing, bei Baltic meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balandiskiu K., Pabirze , Birzai, Lietuva.

 3. JADEMO

  Belgija

  Įmonė JADEMO, – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Skerdienos atliekos, pork butchers, bei wholesale meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zottegem, Belgija.

 4. BLIK

  Prancūzija

  Įmonė BLIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, waste grinders, granulators, bei bale presses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milly-La-Forêt, Prancūzija.

 5. EBNER GMBH

  Austrija

  Įmonė EBNER GMBH, – tai Distributore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, bei Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Irnfritz, Austrija.

 1. COVAMEAT

  Belgija

  Įmonė COVAMEAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, pork processing, pork butchers, bei pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wijtschate, Belgija.

 2. DOHR GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė DOHR GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hippocrepis unisiliquosa, natural entrails, natural pork entrails, bei natural sheep entrails pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 1. NOUVEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė NOUVEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 2. METZGEREI ZIEGLER

  Vokietija

  Įmonė METZGEREI ZIEGLER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Treuchtlingen, Vokietija.

 3. GEFLÜGELHOF DECKER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė GEFLÜGELHOF DECKER GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ladbergen, Vokietija.

 4. SOMMER CATERING UG

  Vokietija

  Įmonė SOMMER CATERING UG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, bei Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brackenheim, Vokietija.

 5. HAUSER GMBH

  Vokietija

  Įmonė HAUSER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, bei Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aschaffenburg, Vokietija.

 6. LANDFLEISCHEREI OTTE GBR

  Vokietija

  Įmonė LANDFLEISCHEREI OTTE GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Uslar, Vokietija.

 7. RAIMUND HÖRMANN

  Vokietija

  Įmonė RAIMUND HÖRMANN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ulm, Vokietija.

 8. GMYREK WURSTWAREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė GMYREK WURSTWAREN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harsleben, Vokietija.

 1. WIRTH GMBH

  Vokietija

  Įmonė WIRTH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, bei Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heilbronn, Vokietija.

 2. WOLFGANG BÜSSING

  Vokietija

  Įmonė WOLFGANG BÜSSING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuss, Vokietija.

 3. HORST SUDMANN

  Vokietija

  Įmonė HORST SUDMANN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, bei Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lilienthal, Vokietija.

 4. MICHAEL SCHMID GMBH

  Vokietija

  Įmonė MICHAEL SCHMID GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, bei Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Regensburg, Vokietija.

 5. HARALD SCHRÖDER FLEISCHWAREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė HARALD SCHRÖDER FLEISCHWAREN GMBH, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, bei Skerdienos atliekos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mönchengladbach, Vokietija.

 6. PETER HEINRICH

  Vokietija

  Įmonė PETER HEINRICH, – tai Fornitore servizi, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos, Spausdinimo ir rinkimo mašinos ir įrengimai, Knygrišyklos - mašinos ir įrengimai, Skerdienos atliekos, Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos, Spausdinimo ir rinkimo mašinos ir įrengimai, bei Knygrišyklos - mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Birkenau, Vokietija.

 7. GRILLY GMBH MILCH- UND SPANFERKELPRODUKTE

  Austrija

  Įmonė GRILLY GMBH MILCH- UND SPANFERKELPRODUKTE, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sipbachzell, Austrija.

 8. MADOSI GMBH

  Vokietija

  Įmonė MADOSI GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weil Am Rhein, Vokietija.

 9. KARL KNEUSEL HANDELSGMBH

  Austrija

  Įmonė KARL KNEUSEL HANDELSGMBH, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, bei Skerdienos atliekos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 10. FLEISCHEREI GUDDORF GMBH

  Vokietija

  Įmonė FLEISCHEREI GUDDORF GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Pieno produktai, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Borken, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai