• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • skerdienos atliekos

Rezultatai

Skerdienos atliekos - Importas–eksportas

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. ILCO FOOD

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ILCO FOOD, – tai Grossista, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršiena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Jautiena - mėsos gaminiai, Veršiena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rungis Cedex, Prancūzija.

 3. TORVA EUROPE

  Lenkija

  Įmonė TORVA EUROPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Warsaw, Lenkija.

 4. INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U.

  Ispanija

  Įmonė INTERNATIONAL CASING PRODUCTS S.L.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frozen offal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaragoza, Ispanija.

 5. JC DELCHAMBRE

  Belgija

  Įmonė JC DELCHAMBRE, – tai Grossista, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frozen offal, fresh entrails, red offal, bei white offal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Faimes, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CHARLES FRÈRES

  Prancūzija

  Įmonė CHARLES FRÈRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, bei Skerdienos atliekos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L'étrat, Prancūzija.

 2. AGARAS, UAB

  Lietuva

  Įmonė AGARAS, UAB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiauliena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Kiauliena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Livestock/ cattle purchasing, bei Baltic meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balandiskiu K., Pabirze , Birzai, Lietuva.

 3. COVAMEAT

  Belgija

  Įmonė COVAMEAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, pork processing, pork butchers, bei pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wijtschate, Belgija.

 4. DOHR GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė DOHR GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hippocrepis unisiliquosa, natural entrails, natural pork entrails, bei natural sheep entrails pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 5. BLIK

  Prancūzija

  Įmonė BLIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdienos atliekos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, waste grinders, granulators, bei bale presses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milly-La-Forêt, Prancūzija.

 1. JADEMO

  Belgija

  Įmonė JADEMO, – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Skerdienos atliekos, pork butchers, bei wholesale meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zottegem, Belgija.

 2. EBNER GMBH

  Austrija

  Įmonė EBNER GMBH, – tai Distributore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, bei Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Irnfritz, Austrija.

 1. JOHANNES HEEG

  Vokietija

  Įmonė JOHANNES HEEG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, bei Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eschau, Vokietija.

 2. KARIN HERPEL

  Vokietija

  Įmonė KARIN HERPEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Linden, Vokietija.

 3. FLEISCHEREI VIOLKA

  Vokietija

  Įmonė FLEISCHEREI VIOLKA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hannover, Vokietija.

 4. METZGEREI & PARTYSERVICE GÖRGEN GBR

  Vokietija

  Įmonė METZGEREI & PARTYSERVICE GÖRGEN GBR, – tai Distributore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, bei Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adenau, Vokietija.

 5. BECKER'S FLEISCHWAREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė BECKER'S FLEISCHWAREN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Dešros ir dešrelės, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nörten-Hardenberg, Vokietija.

 6. BUCHNER & SOHN INH. HERBERT BUCHNER GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė BUCHNER & SOHN INH. HERBERT BUCHNER GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Landshut, Vokietija.

 7. STÄDTISCHER SCHLACHTHOF

  Vokietija

  Įmonė STÄDTISCHER SCHLACHTHOF, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balingen, Vokietija.

 8. FLEISCHEREI GEUE

  Vokietija

  Įmonė FLEISCHEREI GEUE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arnsberg, Vokietija.

 1. ULRIKE BRAND-DÖHNE

  Vokietija

  Įmonė ULRIKE BRAND-DÖHNE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vöhl, Vokietija.

 2. HANS SCHULTHESS

  Šveicarija

  Įmonė HANS SCHULTHESS, – tai Distributore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Žuvys, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Skerdienos atliekos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Basel, Šveicarija.

 3. RUDOLF STRÖBEL

  Austrija

  Įmonė RUDOLF STRÖBEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tullnerbach-Lawies, Austrija.

 4. WOLF GMBH

  Vokietija

  Įmonė WOLF GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwandorf, Vokietija.

 5. HANS KREMERS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė HANS KREMERS GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Kiaušiniai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Žuvys, Kiaušiniai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Skerdienos atliekos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mönchengladbach, Vokietija.

 6. MINK & WÜST GMBH

  Vokietija

  Įmonė MINK & WÜST GMBH, – tai Distributore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Pieno produktai, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hilgert, Vokietija.

 7. LE TRAITEUR VERTRIEBS GMBH

  Vokietija

  Įmonė LE TRAITEUR VERTRIEBS GMBH, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mühltal, Vokietija.

 8. STRENGER SCHÄFER & CO. NACHF. GMBH

  Vokietija

  Įmonė STRENGER SCHÄFER & CO. NACHF. GMBH, – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skerdienos atliekos, Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai, Prieskoniai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Skerdienos atliekos, Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai, Prieskoniai, bei Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Essen, Vokietija.

 9. JURK & CO. HANDELSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG WILD - GEFLÜGEL IMPORT - EXPORT - GROSSHANDEL

  Vokietija

  Įmonė JURK & CO. HANDELSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG WILD - GEFLÜGEL IMPORT - EXPORT - GROSSHANDEL, – tai Fornitore servizi, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 10. EG FLEISCHEREI FISCHER

  Vokietija

  Įmonė EG FLEISCHEREI FISCHER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, Mėsa, virta ir konservuota, Žuvys, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sassenberg, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai