• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • skintos gėlės

Rezultatai

Skintos gėlės - Importas–eksportas

 1. FLORADOR

  Ispanija

  Įmonė FLORADOR, – tai Grossista, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėlės ir augalai, šiltnamių, import/export service, Gėlės ir augalai, šiltnamių, roses for sale, bei cut roses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 2. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Italija

  Įmonė ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO, – tai Distributore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skintos gėlės, articles for florists, florists' accessories, Skintos gėlės, bei distribution of cut flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ercolano, Italija.

 3. FRANCE FLEURS

  Prancūzija

  Įmonė FRANCE FLEURS, – tai Grossista, veikianti Džiovintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skintos gėlės, Gėlės, wholesale flowers, fresh flowers, Skintos gėlės, bei Gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bordeaux, Prancūzija.

 4. EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI

  Lenkija

  Įmonė EURO PROFESSIONAL FLORISTIK. M. BURACZEWSKI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gorzow Wielkopolski, Lenkija.

 5. LE MIMOSA

  Belgija

  Įmonė LE MIMOSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Floristika - įrankiai ir reikmenys, Skintos gėlės, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, Floristika - įrankiai ir reikmenys, Skintos gėlės, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, bei creation of brides' bouquets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Queue-Du-Bois, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MAGIC OF FLOWERS

  Ukraina

  Įmonė MAGIC OF FLOWERS, – tai Venditore, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dnepropetrovsk, Ukraina.

 2. FLORABEL CHIPIONA

  Ispanija

  Įmonė FLORABEL CHIPIONA, – tai Grossista, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plants and flowers from all over the world, wholesale flowers, bei fresh flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chipiona, Ispanija.

 3. GORI SRL

  Italija

  Įmonė GORI SRL, – tai Grossista, veikianti Žydintys augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skintos gėlės, cut flowers, Skintos gėlės, bouquets and floral compositions, bei cut roses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Piano Di Mommio-Massarosa, Italija.

 4. FLORA 24, S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė FLORA 24, S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cut roses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 9-Černý Most, Čekijos Respublika.

 5. TURKUAZ FLOWER

  Turkija

  Įmonė TURKUAZ FLOWER, – tai Grossista, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 1. ROSES SANT JORDI GIRONA

  Ispanija

  Įmonė ROSES SANT JORDI GIRONA, – tai Grossista, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vilassar De Mar, Ispanija.

 2. MONTFLEURY SELECTION B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė MONTFLEURY SELECTION B.V., – tai Grossista, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cut flowers, bei flower boxes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi De Kwakel, Nyderlandai.

 1. NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR

  Vokietija

  Įmonė NURROSEN.DE / KREITER & SCHECK GBR, – tai Distributore, veikianti Gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skintos gėlės, bei Skintos gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Burgdorf, Vokietija.

 2. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Vokietija

  Įmonė PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Baldai - reikmenys ir dekoratyvieji elementai, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Baldai - reikmenys ir dekoratyvieji elementai, bei Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 3. MAGIC FLORA

  Ukraina

  Įmonė MAGIC FLORA, – tai Grossista, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wholesale flowers, cut flowers, bei indoor and outdoor plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Donetsk, Ukraina.

 4. GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA

  Lenkija

  Įmonė GOSPODARSTWO OGRODNICZE KALISIEWICZ ANDRZEJ I JANINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Książenice, Lenkija.

 5. FLOWERS BY POST UK

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FLOWERS BY POST UK, – tai Venditore, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 6. ASPIDISTRACOOPERATIVA

  Italija

  Įmonė ASPIDISTRACOOPERATIVA, – tai Grossista, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Angri, Italija.

 7. KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA

  Čekijos Respublika

  Įmonė KYTICA-EXPRES S.R.O SLOVAKIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cut roses, artificial flower handicraft workshop, bei cut flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bečváry, Čekijos Respublika.

 8. GOLAZ FLEURS

  Šveicarija

  Įmonė GOLAZ FLEURS, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Tekstiliniai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Renens, Šveicarija.

 1. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bottrop, Vokietija.

 2. SAINT-FRANÇOIS-FLEURS SA

  Šveicarija

  Įmonė SAINT-FRANÇOIS-FLEURS SA, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Tekstiliniai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lausanne, Šveicarija.

 3. BLUMEN ERTLE

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN ERTLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sontheim, Vokietija.

 4. BLUMEN KESSLER

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN KESSLER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Tekstiliniai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Delmenhorst, Vokietija.

 5. A + S BLUMEN-LADEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė A + S BLUMEN-LADEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Tekstiliniai augalai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Tekstiliniai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Biedenkopf, Vokietija.

 6. WEIDNER GMBH

  Vokietija

  Įmonė WEIDNER GMBH, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Gėlės, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 7. INTERMARKT THIELEN VERTRIEBS GMBH

  Vokietija

  Įmonė INTERMARKT THIELEN VERTRIEBS GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Skintos gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geldern, Vokietija.

 8. WALTER HEERMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALTER HEERMANN GMBH, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 9. GEORG REIFIG

  Vokietija

  Įmonė GEORG REIFIG, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Skintos gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Altenberge, Vokietija.

 10. FLORISTERÍA MALLORCA

  Ispanija

  Įmonė FLORISTERÍA MALLORCA, – tai Venditore, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Palma De Mallorca, Ispanija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai