• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • slidininkų- lyniniai ir krėsliniai keltuvai

Rezultatai

Slidininkų- lyniniai ir krėsliniai keltuvai - Importas–eksportas

 1. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH in Großröhrsdorf near Dresden has been at your service since 2002 in the search for high quality products manufactured in Germany. We manufacture lashing straps, lifting belts and round slings and are one of the most prominent companies in Europe in this area. It is not just because of the quality of our lashing straps, the other products from our range and our excellent service that we offer that we have continued to grow over the past few years and are constantly expanding our range and our service portfolio. We offer a number of solutions in the following areas: Load securing, textile slings, chains and cables, lifting devices.

 2. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EUROSTONE HERMELER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Metalų apdorojimas, staklių dalys ir reikmenys, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, bei Pramonės įrangos nuoma pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haltern Am See, Vokietija.

 3. DOPPELMAYR SEILBAHNEN GMBH

  Austrija

  Įmonė DOPPELMAYR SEILBAHNEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, cable car/gondola, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, bei cable car pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wolfurt, Austrija.

 4. C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA

  Italija

  Įmonė C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, industrial systems, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Acqui Terme, Italija.

 5. ZINGRICH CABLETRANS GMBH

  Šveicarija

  Įmonė ZINGRICH CABLETRANS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Reichenbach Im Kandertal, Šveicarija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. POMA (SA)

  Prancūzija

  Įmonė POMA (SA), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cable cars - systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Voreppe, Prancūzija.

 2. COMFORTLIFT ORONA

  Belgija

  Įmonė COMFORTLIFT ORONA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei stair lifts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waregem, Belgija.

 3. ATELIER DUMON

  Belgija

  Įmonė ATELIER DUMON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, Keltuvai ir eskalatoriai, car parking system, machine building, bei pallet movers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brugge, Belgija.

 4. MONTAZ EQUIPEMENT

  Prancūzija

  Įmonė MONTAZ EQUIPEMENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi La Ravoire, Prancūzija.

 5. KUKA AUTOMATISERING + ROBOTS

  Belgija

  Įmonė KUKA AUTOMATISERING + ROBOTS, – tai Grossista, veikianti Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Automatiniai mechanizmai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Automatiniai mechanizmai, software, bei positioners pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Houthalen, Belgija.

 1. ZURRFIX GMBH HEBE- UND ZURRGURTE

  Vokietija

  Įmonė ZURRFIX GMBH HEBE- UND ZURRGURTE, – tai Fornitore servizi, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dornstadt, Vokietija.

 2. ALFONS THOMAS

  Belgija

  Įmonė ALFONS THOMAS, – tai Venditore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, Autovežiai, Keltuvai ir eskalatoriai, Breakdown truck with telescopic crane, Autovežiai, bei special and equipped motor vehicles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merchtem, Belgija.

 1. SCHMIDT INNOVATIVE TECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHMIDT INNOVATIVE TECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 2. CROSBY EUROPE

  Belgija

  Įmonė CROSBY EUROPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, Keltuvai ir eskalatoriai, hydraulic lifts, electric lifts, bei lifts and hoists for the building trade pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heist-Op-Den-Berg, Belgija.

 3. BEERSE METAALWERKEN

  Belgija

  Įmonė BEERSE METAALWERKEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų formavimas, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų formavimas, bei metal warping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beerse, Belgija.

 4. AQUARIUS GERMANY GMBH

  Vokietija

  Įmonė AQUARIUS GERMANY GMBH, – tai Grossista, veikianti Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Metalų apdorojimo staklės, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 5. ZUTHER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ZUTHER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Karwitz, Vokietija.

 6. SACHS LIFTCONCEPT®

  Vokietija

  Įmonė SACHS LIFTCONCEPT®, – tai Distributore, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Knüllwald, Vokietija.

 7. KIROW ARDELT GMBH

  Vokietija

  Įmonė KIROW ARDELT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Kranai ir portaliniai kranai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Lengvosios metalo konstrukcijos, Kranai ir portaliniai kranai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eberswalde, Vokietija.

 8. PETER SIMON UND RICHARD BOLTESCH

  Vokietija

  Įmonė PETER SIMON UND RICHARD BOLTESCH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Pramoninių įrengimų montavimas ir išmontavimas, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Pramoninių įrengimų montavimas ir išmontavimas, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lenggries, Vokietija.

 1. AEROCOM GMBH & CO.

  Vokietija

  Įmonė AEROCOM GMBH & CO., – tai Grossista, veikianti Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Radarai ir radijo navigaciniai įrenginiai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, bei Radarai ir radijo navigaciniai įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ratingen, Vokietija.

 2. AUFZUG-TECHNIK GRAMM GMBH

  Vokietija

  Įmonė AUFZUG-TECHNIK GRAMM GMBH, – tai Distributore, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremerhaven, Vokietija.

 3. DOWATEC GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė DOWATEC GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, bei Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reiskirchen, Vokietija.

 4. SCHUR AUFZUG - ELEKTRO - TECHNIK

  Vokietija

  Įmonė SCHUR AUFZUG - ELEKTRO - TECHNIK, – tai Distributore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Apdailos darbai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rösrath, Vokietija.

 5. LIFTSERVICE - AUFZÜGE K. ARBTER GMBH

  Austrija

  Įmonė LIFTSERVICE - AUFZÜGE K. ARBTER GMBH, – tai Distributore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Statybos aikštelių įranga, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Lengvosios metalo konstrukcijos, Statybos aikštelių įranga, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 6. NIGG SEILBAHNEN GMBH

  Šveicarija

  Įmonė NIGG SEILBAHNEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, Transporto priemonių elektrinės ir elektroninės dalys bei atsarginės dalys, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys, bei Transporto priemonių elektrinės ir elektroninės dalys bei atsarginės dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Untervaz, Šveicarija.

 7. LIFTTEC GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė LIFTTEC GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybos aikštelių įranga, Kėlimo įrengimai, Darbiniai keltuvai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Statybos aikštelių įranga, Kėlimo įrengimai, Darbiniai keltuvai, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hartmannsdorf, Vokietija.

 8. LUDWIG SYSTEM GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė LUDWIG SYSTEM GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabeliai - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Tvirtinimas - medžiagos, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schneizlreuth, Vokietija.

 9. SCHNEIDER AG GERÜSTVERMIETUNG

  Šveicarija

  Įmonė SCHNEIDER AG GERÜSTVERMIETUNG, – tai Distributore, veikianti Pastoliai ir kopėčios pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, Statybos aikštelių įranga, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, Statybos aikštelių įranga, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oberhasli, Šveicarija.

 10. ERNST-ARBEITSSICHERHEIT GÜNTHER ERNST

  Vokietija

  Įmonė ERNST-ARBEITSSICHERHEIT GÜNTHER ERNST, – tai Grossista, veikianti Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybos aikštelių įranga, Kranai ir portaliniai kranai, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Statybos aikštelių įranga, Kranai ir portaliniai kranai, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Limburg, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai