• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • slidininkų- lyniniai ir krėsliniai keltuvai

Rezultatai

Slidininkų- lyniniai ir krėsliniai keltuvai - Importas–eksportas

 1. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH in Großröhrsdorf near Dresden has been at your service since 2002 in the search for high quality products manufactured in Germany. We manufacture lashing straps, lifting belts and round slings and are one of the most prominent companies in Europe in this area. It is not just because of the quality of our lashing straps, the other products from our range and our excellent service that we offer that we have continued to grow over the past few years and are constantly expanding our range and our service portfolio. We offer a number of solutions in the following areas: Load securing, textile slings, chains and cables, lifting devices.

 2. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EUROSTONE HERMELER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Metalų apdorojimas, staklių dalys ir reikmenys, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, bei Pramonės įrangos nuoma pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haltern Am See, Vokietija.

 3. DOPPELMAYR SEILBAHNEN GMBH

  Austrija

  Įmonė DOPPELMAYR SEILBAHNEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, cable car/gondola, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, bei cable car pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wolfurt, Austrija.

 4. C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA

  Italija

  Įmonė C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, industrial systems, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Acqui Terme, Italija.

 5. ZINGRICH CABLETRANS GMBH

  Šveicarija

  Įmonė ZINGRICH CABLETRANS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Reichenbach Im Kandertal, Šveicarija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. KUKA AUTOMATISERING + ROBOTS

  Belgija

  Įmonė KUKA AUTOMATISERING + ROBOTS, – tai Grossista, veikianti Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Automatiniai mechanizmai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Automatiniai mechanizmai, software, bei positioners pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Houthalen, Belgija.

 2. ATELIER DUMON

  Belgija

  Įmonė ATELIER DUMON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, Keltuvai ir eskalatoriai, car parking system, machine building, bei pallet movers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brugge, Belgija.

 3. ALFONS THOMAS

  Belgija

  Įmonė ALFONS THOMAS, – tai Venditore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, Autovežiai, Keltuvai ir eskalatoriai, Breakdown truck with telescopic crane, Autovežiai, bei special and equipped motor vehicles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merchtem, Belgija.

 4. POMA (SA)

  Prancūzija

  Įmonė POMA (SA), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cable cars - systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Voreppe, Prancūzija.

 5. SCHMIDT INNOVATIVE TECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHMIDT INNOVATIVE TECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 1. COMFORTLIFT ORONA

  Belgija

  Įmonė COMFORTLIFT ORONA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei stair lifts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waregem, Belgija.

 2. BEERSE METAALWERKEN

  Belgija

  Įmonė BEERSE METAALWERKEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų formavimas, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Plieno ir metalų formavimas, bei metal warping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beerse, Belgija.

 1. MONTAZ EQUIPEMENT

  Prancūzija

  Įmonė MONTAZ EQUIPEMENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi La Ravoire, Prancūzija.

 2. ZURRFIX GMBH HEBE- UND ZURRGURTE

  Vokietija

  Įmonė ZURRFIX GMBH HEBE- UND ZURRGURTE, – tai Fornitore servizi, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dornstadt, Vokietija.

 3. CROSBY EUROPE

  Belgija

  Įmonė CROSBY EUROPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, Keltuvai ir eskalatoriai, hydraulic lifts, electric lifts, bei lifts and hoists for the building trade pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heist-Op-Den-Berg, Belgija.

 4. AQUARIUS GERMANY GMBH

  Vokietija

  Įmonė AQUARIUS GERMANY GMBH, – tai Grossista, veikianti Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Metalų apdorojimo staklės, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 5. AVANTI LIFTSYSTEME

  Vokietija

  Įmonė AVANTI LIFTSYSTEME, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Liftai, Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, bei Liftai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sinsheim, Vokietija.

 6. OTIS GMBH & CO OHG

  Vokietija

  Įmonė OTIS GMBH & CO OHG, – tai Grossista, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fellbach, Vokietija.

 7. HOCHTEC BRAUN GMBH

  Vokietija

  Įmonė HOCHTEC BRAUN GMBH, – tai Distributore, veikianti Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybos aikštelių įranga, Kėlimo įrengimai, Darbiniai keltuvai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Statybos aikštelių įranga, Kėlimo įrengimai, Darbiniai keltuvai, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chemnitz, Vokietija.

 8. THOMAS WEISSBACH

  Vokietija

  Įmonė THOMAS WEISSBACH, – tai Fornitore servizi, veikianti Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Biurų nuomos (su įranga) ir gamybinių patalpų nuomos paslaugos, Pramonės projektavimo-konstravimo biurai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Biurų nuomos (su įranga) ir gamybinių patalpų nuomos paslaugos, bei Pramonės projektavimo-konstravimo biurai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Asbach-Bäumenheim, Vokietija.

 1. HYDRAULIC KOMPONENTEN SERVICE

  Vokietija

  Įmonė HYDRAULIC KOMPONENTEN SERVICE, – tai Distributore, veikianti Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir eskalatoriai, Liftai, Informacinės technologijos - programos, Kelių transportas, Keltuvai ir eskalatoriai, Liftai, Informacinės technologijos - programos, bei Kelių transportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Emmering, Vokietija.

 2. ALKO FÖRDERTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė ALKO FÖRDERTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Kėlimo įrengimai, Darbiniai keltuvai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Kėlimo įrengimai, Darbiniai keltuvai, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eberswalde, Vokietija.

 3. HEIM TREPPENLIFTE

  Vokietija

  Įmonė HEIM TREPPENLIFTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Farmaciniai produktai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, bei Farmaciniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ruppichteroth, Vokietija.

 4. ALFRED OBERHOLZER ABFALLTECHNIK

  Austrija

  Įmonė ALFRED OBERHOLZER ABFALLTECHNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Hidraulinė įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Smulkintuvai ir presai, Perdirbimo mašinos ir įrengimai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Smulkintuvai ir presai, Perdirbimo mašinos ir įrengimai, bei Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wals, Austrija.

 5. MAT AUFZUGSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė MAT AUFZUGSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Liftai, Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, bei Liftai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gelsenkirchen, Vokietija.

 6. KONSTRUKTIONSBÜRO FÜR MASCHINENBAU INH. ROBERT HÄNISCH

  Vokietija

  Įmonė KONSTRUKTIONSBÜRO FÜR MASCHINENBAU INH. ROBERT HÄNISCH, – tai Fornitore servizi, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Lengvosios metalo konstrukcijos, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gäufelden, Vokietija.

 7. LIFTMECHATRONIK JANSSEN & BECKER GMBH

  Vokietija

  Įmonė LIFTMECHATRONIK JANSSEN & BECKER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ellenz-Poltersdorf, Vokietija.

 8. HAUER GMBH

  Vokietija

  Įmonė HAUER GMBH, – tai Grossista, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Liftai, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, bei Liftai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Karlsruhe, Vokietija.

 9. WACHSMANN LIFT-TECHNIK INH. BERNHARD WACHSMANN

  Vokietija

  Įmonė WACHSMANN LIFT-TECHNIK INH. BERNHARD WACHSMANN, – tai Distributore, veikianti Statybos aikštelių įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Mediena - pusgaminiai, Parketo grindys, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Mediena - pusgaminiai, bei Parketo grindys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marburg, Vokietija.

 10. FAS FÖRDER ANLAGEN SERVICE GMBH

  Vokietija

  Įmonė FAS FÖRDER ANLAGEN SERVICE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, Keltuvai ir eskalatoriai, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Metalų apdorojimo staklės, Slidininkų, lyniniai ir krėsliniai keltuvai, bei Keltuvai ir eskalatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Belzig, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai