• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • smėlis ir žvyras

Rezultatai

Smėlis ir žvyras - Importas–eksportas

 1. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Since 1939, AViTEQ has provided top-quality reliable solutions for vibration conveyor and process technology for a wide range of industry sectors and has always been ready to help via its global service.

 2. GESER SPEDITION GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GESER SPEDITION GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mintraching, Vokietija.

 3. DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Albstadt, Vokietija.

 4. ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş.

  Turkija

  Įmonė ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 5. DORMANN GMBH & CO.

  Vokietija

  Įmonė DORMANN GMBH & CO., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eggolsheim, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH

  Vokietija

  Įmonė KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Brietlingen, Vokietija.

 2. ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  Ispanija

  Įmonė ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras ir natūralus akmuo, Marmuras ir natūralus akmuo, basalt, corundum, bei rock crystals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Segovia, Ispanija.

 3. CEMEX DEUTSCHLAND AG

  Vokietija

  Įmonė CEMEX DEUTSCHLAND AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Betono siurbliai, crushed stone, Betono siurbliai, reinforced concrete, bei Building chemicals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rüdersdorf, Vokietija.

 4. MSIS-GROUP

  Prancūzija

  Įmonė MSIS-GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia silica sand, Silica sand, bei silica pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Strasbourg, Prancūzija.

 5. SACO ALBA

  Ispanija

  Įmonė SACO ALBA, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Silica sand pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villar De Chinchilla-Albacete, Ispanija.

 1. HEIDELBERGER BETON GMBH

  Vokietija

  Įmonė HEIDELBERGER BETON GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Heidelberg, Vokietija.

 2. BOUWMATERIALEN WILLY CLYMANS

  Belgija

  Įmonė BOUWMATERIALEN WILLY CLYMANS, – tai Distributore, veikianti Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Smėlis ir žvyras, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, construction materials, Smėlis ir žvyras, bei wheelbarrows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tisselt, Belgija.

 1. WESSEM BELGIUM NV

  Belgija

  Įmonė WESSEM BELGIUM NV, – tai Fornitore servizi, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Smėlis ir žvyras, bei docks and port work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lanaken, Belgija.

 2. SARL CM QUARTZ

  Prancūzija

  Įmonė SARL CM QUARTZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Smėlis ir žvyras, quartz, bei marble granulates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Denis Catus, Prancūzija.

 3. CHARLES KESTELEYN

  Belgija

  Įmonė CHARLES KESTELEYN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smiltainis, Smiltainis, Pebbles, crushed stone for construction work, bei gravel excavation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gent, Belgija.

 4. TRANSPORTBEDRIJF VAN LEUSDEN

  Nyderlandai

  Įmonė TRANSPORTBEDRIJF VAN LEUSDEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Kelių transportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Smėlis ir žvyras, bei waste transport pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wageningen, Nyderlandai.

 5. P.H.U. LESZCZYŃSKI

  Lenkija

  Įmonė P.H.U. LESZCZYŃSKI, – tai Multi-Category, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aggregate - building and public works, stone treatment, earthmoving, bei trimming pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 6. ZSCHAITZER SAND- UND KIESGRUBEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZSCHAITZER SAND- UND KIESGRUBEN GMBH, – tai Grossista, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, bei Smėlis ir žvyras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Döbeln, Vokietija.

 7. CARRIÈRES FEIDT LUXEMBOURG

  Liuksemburgas

  Įmonė CARRIÈRES FEIDT LUXEMBOURG, – tai Multi-Category, veikianti Laiptai, akmeniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, stone floors, bei Smėlis ir žvyras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Folschette, Liuksemburgas.

 8. LUCKAUER BETONWERK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė LUCKAUER BETONWERK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Luckau, Vokietija.

 1. GRINDSPLIT-DISCOUNTER

  Nyderlandai

  Įmonė GRINDSPLIT-DISCOUNTER, – tai Grossista, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hazerswoude-Dorp Nederland, Nyderlandai.

 2. MULTI-MIN (EGYPT) FOR MINING

  Egiptas

  Įmonė MULTI-MIN (EGYPT) FOR MINING, veikianti Žaliavos keramikos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, silica, sand for glass-making, Smėlis ir žvyras, bei mining products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cairo, Egiptas.

 3. SATIC - MINERA

  Belgija

  Įmonė SATIC - MINERA, – tai Multi-Category, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grit, limestone, bei dolomite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antwerpen, Belgija.

 4. OTTO DÖRNER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė OTTO DÖRNER GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Atliekų pakartotinas panaudojimas ir perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės medžiagos, Plastmasės - pramoninės mašinos, Smėlis ir žvyras, Statybinės medžiagos, Plastmasės - pramoninės mašinos, paper recycling, bei Smėlis ir žvyras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 5. HOFMANN ESTRICH & BELAG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė HOFMANN ESTRICH & BELAG GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kall, Vokietija.

 6. THOLEN GRONDWERKEN

  Belgija

  Įmonė THOLEN GRONDWERKEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Smėlis ir žvyras, bei building demolitions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bocholt, Belgija.

 7. SCHAUWVLIEGHE

  Belgija

  Įmonė SCHAUWVLIEGHE, – tai Grossista, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marketing of granite, bei Silica sand pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gent, Belgija.

 8. ELLERBROCK ERDBAU UND FUHRBETRIEB GMBH

  Vokietija

  Įmonė ELLERBROCK ERDBAU UND FUHRBETRIEB GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bargteheide, Vokietija.

 9. CONECO

  Belgija

  Įmonė CONECO, – tai Grossista, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia quick lime, iron products, bei sand, gravel and crushed stone for road paving pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ham-sur-Heure, Belgija.

 10. REOR -TS BCN SLU

  Ispanija

  Įmonė REOR -TS BCN SLU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mataró Barcelona, Ispanija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Smėlis ir žvyras - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 867 Įmonės