• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • smėlis ir žvyras

Rezultatai

Smėlis ir žvyras - Importas–eksportas

 1. AVITEQ VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Since 1939, AViTEQ has provided top-quality reliable solutions for vibration conveyor and process technology for a wide range of industry sectors and has always been ready to help via its global service.

 2. GESER SPEDITION GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GESER SPEDITION GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mintraching, Vokietija.

 3. LOCAROC SAS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LOCAROC SAS, – tai Multi-Category, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvoros, Vielinis tinklas, suvirintas, Tvoros, bei Vielinis tinklas, suvirintas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dieulouard, Prancūzija.

 4. ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş.

  Turkija

  Įmonė ERIŞSAN BETON VE KUM SAN. A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 5. DORMANN GMBH & CO.

  Vokietija

  Įmonė DORMANN GMBH & CO., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eggolsheim, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD

  Vokietija

  Įmonė DIEBOLD ERDAUFBEREITUNG INH. DANIEL DIEBOLD, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Albstadt, Vokietija.

 2. ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO

  Ispanija

  Įmonė ARENAS SILÍCEAS GÓMEZ VALLEJO, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras ir natūralus akmuo, Marmuras ir natūralus akmuo, basalt, corundum, bei rock crystals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Segovia, Ispanija.

 3. KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH

  Vokietija

  Įmonė KIESWERK MENNEKE KARLS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Brietlingen, Vokietija.

 4. MSIS-GROUP

  Prancūzija

  Įmonė MSIS-GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia silica sand, Silica sand, bei silica pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Strasbourg, Prancūzija.

 5. CEMEX DEUTSCHLAND AG

  Vokietija

  Įmonė CEMEX DEUTSCHLAND AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Betono siurbliai, crushed stone, Betono siurbliai, reinforced concrete, bei Building chemicals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rüdersdorf, Vokietija.

 1. AIZKIBEL S.A.

  Ispanija

  Įmonė AIZKIBEL S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, bei Smėlis ir žvyras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urnieta (gipuzkoa), Ispanija.

 2. HEIDELBERGER BETON GMBH

  Vokietija

  Įmonė HEIDELBERGER BETON GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Heidelberg, Vokietija.

 1. SACO ALBA

  Ispanija

  Įmonė SACO ALBA, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Silica sand pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villar De Chinchilla-Albacete, Ispanija.

 2. JOHANN SCHRÖDER GMBH

  Vokietija

  Įmonė JOHANN SCHRÖDER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Delmenhorst, Vokietija.

 3. ZWECKSTÄTTER GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZWECKSTÄTTER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Smėlis ir žvyras, bei building work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stephanskirchen, Vokietija.

 4. P.H.U. LESZCZYŃSKI

  Lenkija

  Įmonė P.H.U. LESZCZYŃSKI, – tai Multi-Category, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aggregate - building and public works, stone treatment, earthmoving, bei trimming pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 5. AGRÉGABIONS

  Prancūzija

  Įmonė AGRÉGABIONS, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Béthune, Prancūzija.

 6. DE PRINS

  Belgija

  Įmonė DE PRINS, – tai Grossista, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Smėlis ir žvyras, dolomite, bei Pebbles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sterrebeek, Belgija.

 7. MULTI-MIN (EGYPT) FOR MINING

  Egiptas

  Įmonė MULTI-MIN (EGYPT) FOR MINING, veikianti Žaliavos keramikos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, silica, sand for glass-making, Smėlis ir žvyras, bei mining products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cairo, Egiptas.

 8. HOFMANN ESTRICH & BELAG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė HOFMANN ESTRICH & BELAG GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kall, Vokietija.

 1. IMVALO

  Belgija

  Įmonė IMVALO, – tai Grossista, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dredging pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Handzame, Belgija.

 2. WESSEM BELGIUM NV

  Belgija

  Įmonė WESSEM BELGIUM NV, – tai Fornitore servizi, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Smėlis ir žvyras, bei docks and port work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lanaken, Belgija.

 3. BOUWMATERIALEN WILLY CLYMANS

  Belgija

  Įmonė BOUWMATERIALEN WILLY CLYMANS, – tai Distributore, veikianti Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Smėlis ir žvyras, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, construction materials, Smėlis ir žvyras, bei wheelbarrows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tisselt, Belgija.

 4. SIBELCO EGYPT INDUSTRIAL MINERALS

  Egiptas

  Įmonė SIBELCO EGYPT INDUSTRIAL MINERALS, veikianti Žaliavos keramikos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, silica, sand, Smėlis ir žvyras, bei sand for glass-making pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cairo, Egiptas.

 5. CHARLES KESTELEYN

  Belgija

  Įmonė CHARLES KESTELEYN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smiltainis, Smiltainis, Pebbles, crushed stone for construction work, bei gravel excavation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gent, Belgija.

 6. TRANSPORTBEDRIJF VAN LEUSDEN

  Nyderlandai

  Įmonė TRANSPORTBEDRIJF VAN LEUSDEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Kelių transportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Smėlis ir žvyras, bei waste transport pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wageningen, Nyderlandai.

 7. TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN

  Nyderlandai

  Įmonė TRANSPORTBEDRIJF VAN WEES MALDEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Kelių transportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Automobilių transportas - logistikos paslaugos, Smėlis ir žvyras, Automobilių transportas - logistikos paslaugos, bei Smėlis ir žvyras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malden, Nyderlandai.

 8. TRAVAUX PUBLICS SABOULARD

  Prancūzija

  Įmonė TRAVAUX PUBLICS SABOULARD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, Viešųjų darbų rangovai, Smėlis ir žvyras, Aggregates, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Martres-Tolosane, Prancūzija.

 9. ZSCHAITZER SAND- UND KIESGRUBEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZSCHAITZER SAND- UND KIESGRUBEN GMBH, – tai Grossista, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlis ir žvyras, bei Smėlis ir žvyras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Döbeln, Vokietija.

 10. ELLERBROCK ERDBAU UND FUHRBETRIEB GMBH

  Vokietija

  Įmonė ELLERBROCK ERDBAU UND FUHRBETRIEB GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Smėlis ir žvyras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bargteheide, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Smėlis ir žvyras - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 868 Įmonės