• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sodininkų- girininkų ir peizažistų paslaugos

Rezultatai

Sodininkų- girininkų ir peizažistų paslaugos - Importas–eksportas

 1. SHEEP-CLEANER

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SHEEP-CLEANER, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montgobert, Prancūzija.

 2. OMEGA 69

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė OMEGA 69, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Landšafto darbų rangovai, Medžių skiepijimas ir kirtimas, Sodinimas, Valymas, pramoninis, Landšafto darbų rangovai, Medžių skiepijimas ir kirtimas, Sodinimas, bei Valymas, pramoninis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Fons, Prancūzija.

 3. MOLDOVAN NETTOYAGE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė MOLDOVAN NETTOYAGE, – tai Fornitore servizi, veikianti Valymo įmonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dažymas - rangovai, Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, Valymas, pramoninis, Mūrijimas - darbai, Dažymas - rangovai, Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, Valymas, pramoninis, bei Mūrijimas - darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istres, Prancūzija.

 4. TITIS ESPACE VERT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė TITIS ESPACE VERT, – tai Fornitore servizi, veikianti Landšafto darbų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, Tvoros, Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, bei Tvoros pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aulnay Sous Bois, Prancūzija.

 5. LA VISION VERTE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LA VISION VERTE, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Landšafto darbų rangovai, Sodinimas, Landšafto darbų rangovai, bei Sodinimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L'etang-La-Ville, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS

  Ispanija

  Įmonė IGNASI CONILLAS -ARQ. D'EXTERIORS, – tai Distributore, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia arbors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant Cugat Del Vallès, Barcelona, Ispanija.

 2. MARRIOTT CONSTRUCTION LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MARRIOTT CONSTRUCTION LTD, – tai Fornitore servizi, veikianti Statyba, pramoninė - rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Restauravimas ir atnaujinimas - rangovai, Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, building construction, Restauravimas ir atnaujinimas - rangovai, bei Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 3. GIARDINAGGIO E AMBIENTE

  Italija

  Įmonė GIARDINAGGIO E AMBIENTE, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sale of garden plants, parks and garden planning, bei nurseries for garden centres pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castiglione Della Pescaia, Italija.

 4. AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH

  Šveicarija

  Įmonė AB LIEGENSCHAFTEN SERVICE GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bollingen, Šveicarija.

 5. EUROCESPED®

  Ispanija

  Įmonė EUROCESPED®, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia synthetic grass, grass for sports facilities, lawn roll laying, bei lawns in 24 hours pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Almería, Ispanija.

 1. TOP-GREEN

  Italija

  Įmonė TOP-GREEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pianiga, Italija.

 2. OFFICINA DEL VERDE SRLS

  Italija

  Įmonė OFFICINA DEL VERDE SRLS, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi San Massimo All'adige, Italija.

 1. GREENAREA

  Ispanija

  Įmonė GREENAREA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Akustinės plokštės, decorative covering, garden laying-out, bei Akustinės plokštės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sagunto, Ispanija.

 2. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Turkija

  Įmonė KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 3. GREAT GARDEN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GREAT GARDEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia erection of residential building fencing, bei parks and garden planning pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wallingford, Jungtinė Karalystė.

 4. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Turkija

  Įmonė SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, Landšafto architektūra - projektavimo - konstravimo biurai, Medelyno augalai, nurseries, Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, Landšafto architektūra - projektavimo - konstravimo biurai, bei Medelyno augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sakarya, Turkija.

 5. ART & JARDINS

  Prancūzija

  Įmonė ART & JARDINS, – tai Fornitore servizi, veikianti Landšafto darbų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, landscape gardening consultancy, bei Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maubec, Prancūzija.

 6. ROLLRASEN GOLDBACH GMBH

  Vokietija

  Įmonė ROLLRASEN GOLDBACH GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia garden equipment hire, bei fruit tree growing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maintal-Dörnigheim, Vokietija.

 7. PASSION JARDIN

  Belgija

  Įmonė PASSION JARDIN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Landšafto architektūra - projektavimo - konstravimo biurai, parks and garden planning, garden laying-out, regular garden maintenance, bei Landšafto architektūra - projektavimo - konstravimo biurai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mellier, Belgija.

 8. BIZNAGARDEN JARDINERIA

  Ispanija

  Įmonė BIZNAGARDEN JARDINERIA, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pastatų valymas, bei Pastatų valymas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Málaga, Ispanija.

 1. PROPERTIS

  Prancūzija

  Įmonė PROPERTIS, – tai Fornitore servizi, veikianti Valymo įmonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valymo paslaugos, Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, cleaning companies, Valymo paslaugos, cleaning of premises, bei Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bagneux, Prancūzija.

 2. POISON IVY DESIGN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė POISON IVY DESIGN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia landscape architecture, bei floral preparations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Farnham, Jungtinė Karalystė.

 3. JARDIN DE CARACTÈRE

  Prancūzija

  Įmonė JARDIN DE CARACTÈRE, – tai Fornitore servizi, veikianti Landšafto darbų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, open plan office, landscape architecture, bei Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Cendre, Prancūzija.

 4. HAINMÜLLER GARTENGESTALTUNG

  Vokietija

  Įmonė HAINMÜLLER GARTENGESTALTUNG, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia regular garden maintenance, landscape gardening consultancy, bei refrigeration plant and equipment bulkheads pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Steißlingen, Vokietija.

 5. PAUCHARD SAS

  Prancūzija

  Įmonė PAUCHARD SAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Žemės ūkio paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, Landšafto darbų rangovai, Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos, Landšafto darbų rangovai, landscape planning, bei open plan office pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roville Devant Bayon, Prancūzija.

 6. BRDR. SINDBY APS

  Danija

  Įmonė BRDR. SINDBY APS, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vallensbæk, Danija.

 7. HGS HOME AND GARDEN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HGS HOME AND GARDEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sandhurst, Jungtinė Karalystė.

 8. LUROT CHRISTIAN

  Belgija

  Įmonė LUROT CHRISTIAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia creation of parks, gardens and terraces, swimming pool design, ceramic flooring for civic use outdoors, bei outdoor industrial flooring pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Serinchamps, Belgija.

 9. KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE

  Lenkija

  Įmonė KAJUS. USŁUGI OGRODNICZE, – tai Multi-Category, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Parkai ir sodai - konsultantai, Sodo laistymo sistemos, Plačialapiai medžiai ir krūmai, Parkai ir sodai - konsultantai, Sodo laistymo sistemos, lawns, bei Plačialapiai medžiai ir krūmai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bełchatów, Lenkija.

 10. DAVID ANDERSEN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DAVID ANDERSEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Altrincham, Jungtinė Karalystė.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai