• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sodininkystė ir miškininkystė

Rezultatai

Sodininkystė ir miškininkystė - Importas–eksportas

 1. GROWGROUP IFS B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė GROWGROUP IFS B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barendecht, Nyderlandai.

 2. DE PLANTENMEESTER

  Nyderlandai

  Įmonė DE PLANTENMEESTER, – tai Venditore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengelo, Nyderlandai.

 3. GRUPAL MEDIO AMBIENTE, S.L.

  Ispanija

  Įmonė GRUPAL MEDIO AMBIENTE, S.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gardening, forest services and related activities, forest maintenance, bei forest fire-fighting service pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hornachuelos, Ispanija.

 4. GINKEL GROEP

  Nyderlandai

  Įmonė GINKEL GROEP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia public space design, bei design of hanging gardens pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Veenendaal, Nyderlandai.

 5. T. GRUPPEN VIJVERTECHNIEK

  Nyderlandai

  Įmonė T. GRUPPEN VIJVERTECHNIEK, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ruinerwold, Nyderlandai.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BRAEKEN EDDY

  Belgija

  Įmonė BRAEKEN EDDY, – tai Fornitore servizi, veikianti Purškimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystė ir miškininkystė, Sodo laistymo sistemos, Landšafto architektūra - projektavimo - konstravimo biurai, Sodo reikmenys, Sodininkystė ir miškininkystė, Sodo laistymo sistemos, Landšafto architektūra - projektavimo - konstravimo biurai, bei Sodo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Overpelt, Belgija.

 2. BOOMKWEKERIJ WILLAERT

  Belgija

  Įmonė BOOMKWEKERIJ WILLAERT, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystė ir miškininkystė, Sodininkystė ir daržininkystė, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, garden ornaments, Sodininkystė ir miškininkystė, bei Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roeselare, Belgija.

 3. FLORALIS D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė FLORALIS D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dubrava, Kroatija.

 4. LOCOVERDE

  Belgija

  Įmonė LOCOVERDE, – tai Multi-Category, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kelių tiesimas - rangovai, floor bricks, landscape architecture, bei Kelių tiesimas - rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bilzen, Belgija.

 5. ALMA SEGES SOC. COOP.

  Italija

  Įmonė ALMA SEGES SOC. COOP., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodininkystė ir miškininkystė, Vaisiai, Sodininkystė ir miškininkystė, lettuce, bei water-melon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eboli, Italija.

 1. ONINK TUINEN

  Nyderlandai

  Įmonė ONINK TUINEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia regular garden maintenance, bei clinker floor coverings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zeewolde, Nyderlandai.

 2. ENERPELLETS - PRODUÇÃO, COMERCIALIZAÇÃO DE PELLETS DE MADEIRA, S.A

  Portugalija

  Įmonė ENERPELLETS - PRODUÇÃO, COMERCIALIZAÇÃO DE PELLETS DE MADEIRA, S.A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pedrógão Grande, Portugalija.

 1. ALPHA DELTA MACHINERY

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ALPHA DELTA MACHINERY, – tai Grossista, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia log splitters, bei log splitting machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chapelton, Jungtinė Karalystė.

 2. CARSKO DRVO D.O.O.

  Serbija

  Įmonė CARSKO DRVO D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kruševac, Serbija.

 3. BAUMPFLEGE ZIELINSKI

  Vokietija

  Įmonė BAUMPFLEGE ZIELINSKI, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rosengarten, Vokietija.

 4. PEETOOM BESTRATING EN TUINAANLEG

  Nyderlandai

  Įmonė PEETOOM BESTRATING EN TUINAANLEG, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia clinker floor coverings, garden laying-out, bei landscape gardening consultancy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Burgerbrug, Nyderlandai.

 5. MYPOT CERAMIC AND TERRACOTTA POTS

  Turkija

  Įmonė MYPOT CERAMIC AND TERRACOTTA POTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pots of flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. ROYAL FLOWERS

  Ukraina

  Įmonė ROYAL FLOWERS, – tai Distributore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dnepr, Ukraina.

 7. CLYDESIDE TRADING SOCIETY LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CLYDESIDE TRADING SOCIETY LTD, – tai Venditore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial weed killers, bei tecartherapy and ozone oxygen therapy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kirkmuirhill, Jungtinė Karalystė.

 8. MUSCHKUNSTGRAS

  Nyderlandai

  Įmonė MUSCHKUNSTGRAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Apeldoorn, Nyderlandai.

 1. WYCINKA I PRZYCINANIE DRZEW. PROFESJONALNI DRWALE.

  Lenkija

  Įmonė WYCINKA I PRZYCINANIE DRZEW. PROFESJONALNI DRWALE., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sosnowiec, Lenkija.

 2. WOBC S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė WOBC S.R.O., – tai Distributore, veikianti Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Organinė žemdirbystė, Sodininkystė ir miškininkystė, Organinė žemdirbystė, bei Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 4-Braník, Čekijos Respublika.

 3. ARC EN CIEL PAYSAGE

  Prancūzija

  Įmonė ARC EN CIEL PAYSAGE, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tree felling, creation of parks, gardens and terraces, wooden flower box, bei fencing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Maur Des Fosses, Prancūzija.

 4. MIDLANDS LUBRICANTS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MIDLANDS LUBRICANTS LTD, – tai Distributore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia refined industrial greases, bei Biodegradable lubricants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Redditch, Jungtinė Karalystė.

 5. MUSCH EN ZN.HOVENIERSBEDRIJF

  Nyderlandai

  Įmonė MUSCH EN ZN.HOVENIERSBEDRIJF, – tai Venditore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia synthetic grass pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Apeldoorn, Nyderlandai.

 6. ABC NATUREL ÜRÜNLER İÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turkija

  Įmonė ABC NATUREL ÜRÜNLER İÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI, – tai Distributore, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi İstanbul, Turkija.

 7. BRONDEL BOOMVERZORGING

  Belgija

  Įmonė BRONDEL BOOMVERZORGING, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia trees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi 's Gravenwezel, Belgija.

 8. BISCO F.LLI S.N.C. DI BISCO P.A. RAIMONDO & C.

  Italija

  Įmonė BISCO F.LLI S.N.C. DI BISCO P.A. RAIMONDO & C., – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodininkystė ir miškininkystė, Vaisiai, bei Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adria, Italija.

 9. PAGLIARO MARIA

  Italija

  Įmonė PAGLIARO MARIA, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodininkystė ir miškininkystė, Vaisiai, bei Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valle Di Maddaloni, Italija.

 10. ORTOFRUTTICOLA BENZON & VOLPATO S.R.L.

  Italija

  Įmonė ORTOFRUTTICOLA BENZON & VOLPATO S.R.L., veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodininkystė ir miškininkystė, Vaisiai, bei Sodininkystė ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Treviso, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Sodininkystė ir miškininkystė - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

16 737 Įmonės