• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. BENASSI AGRICOLTURA E GIARDINAGGIO

  Italija

  Verified by europages badge

  BENASSI Srl is a leading company that designs and manufactures machinery for agricultural mechanisation and gardening. A market player for over 50 years that, thanks to the experience it has built up and to its dealers' trust, can offer the market a range of machines for tillage, field scything and lawn mowing. Every day, we passionately put into our relentless work the skills and know-how we have built up in the course of the years but nevertheless we look towards the future. Ever since it was founded the company has always tried to put a correct value for money at the forefront. Today we can supply machines that combine the experience and knowledge that only time could have given us. Those who choose our machines are careful user who know they can rely on a great brand. Benassi is tradition, experience and quality.

 2. ZSM INH. ZABIULLAH JAWARY

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ZSM INH. ZABIULLAH JAWARY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sangerhausen, Vokietija.

 3. CLOOS & KRAUS

  Liuksemburgas

  Įmonė CLOOS & KRAUS, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys, Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys, used farm machinery, spare parts for agricultural and gardening machines, bei farm machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roost, Liuksemburgas.

 4. COSERWA

  Prancūzija

  Įmonė COSERWA, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sėjos ir sodinimo įranga, Sodininkystė ir daržininkystė, machinery for plant nurseries, nursery supplies, Sėjos ir sodinimo įranga, bei Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hagenbach, Prancūzija.

 5. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turkija

  Įmonė TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, farm machinery, Farm tools, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eskisehir, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ESPACE ENGINS PRO ( DAVID SAS)

  Prancūzija

  Įmonė ESPACE ENGINS PRO ( DAVID SAS), – tai Grossista, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia small tractors, lawn mowers, garden strimmers, bei farm tractors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villeneuve-Saint Germain, Prancūzija.

 2. ARNETOLI MOTOR SRL

  Italija

  Įmonė ARNETOLI MOTOR SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Savaeigės (motorinės) šienapjovės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, scrub-clearing machines, Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reggello, Italija.

 3. LOC IT SA

  Belgija

  Įmonė LOC IT SA, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Auvelais (sambreville), Belgija.

 4. ETESIA S.A.S

  Prancūzija

  Įmonė ETESIA S.A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia garden tractors, electric tractors, bei grounds maintenance equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wissembourg, Prancūzija.

 5. CREOLA GIUSEPPE & C. SAS

  Italija

  Įmonė CREOLA GIUSEPPE & C. SAS, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, agricultural machinery and equipment, farming tools and accessories, Daržo ir sodo įrankiai, bei gardening articles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Briga Novarese, Italija.

 1. SLIMS PLACE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SLIMS PLACE, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hidroponikos įranga ir reikmenys, Hidroponikos įranga ir reikmenys, bio-stimulants - fertilisers, bei horticultural lighting systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hounslow, Jungtinė Karalystė.

 2. MOTORENINSTANDSETZUNG OLDENBURG GMBH

  Vokietija

  Įmonė MOTORENINSTANDSETZUNG OLDENBURG GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wiefelstede, Vokietija.

 1. DFL S.R.L

  Italija

  Įmonė DFL S.R.L, – tai Grossista, veikianti Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, tools, Building - hardware, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei do-it-yourself items pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sala Consilina, Italija.

 2. AUTOLAWNMOW

  Airija

  Įmonė AUTOLAWNMOW, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oldcastle, Airija.

 3. AVRIL INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė AVRIL INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ploemeur, Prancūzija.

 4. MICHEL ODIC

  Prancūzija

  Įmonė MICHEL ODIC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, bei quads pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neulliac, Prancūzija.

 5. GT MACHINERY LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GT MACHINERY LTD, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sheffield, Jungtinė Karalystė.

 6. NORDESTE MÁQUINAS - COMÉRCIO DE MÁQUINAS AGRICOLAS, INDUSTRIAIS E REPRESENTAÇÕES LDA

  Portugalija

  Įmonė NORDESTE MÁQUINAS - COMÉRCIO DE MÁQUINAS AGRICOLAS, INDUSTRIAIS E REPRESENTAÇÕES LDA, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, agricultural accessories, agricultural machinery and equipment, spare parts for agricultural and gardening machines, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mirandela, Portugalija.

 7. NOBUTEC

  Nyderlandai

  Įmonė NOBUTEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wateringen, Nyderlandai.

 8. ETS JACOBY

  Liuksemburgas

  Įmonė ETS JACOBY, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Savaeigės (motorinės) šienapjovės, lawnmowers, garden tractors, Savaeigės (motorinės) šienapjovės, bei cutting-off machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boevange/attert, Liuksemburgas.

 1. SARL GILIBERT ET FILS

  Prancūzija

  Įmonė SARL GILIBERT ET FILS, – tai Grossista, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio mašinos, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio mašinos, bei farming machinery & tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riolas, Prancūzija.

 2. HUURLAND

  Belgija

  Įmonė HUURLAND, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio įrengimų nuoma ir remontas, Žemės ūkio įrengimų nuoma ir remontas, miscellaneous machinery hire, silviculture machinery rental, bei construction site machinery rental pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Denijs-Westrem, Belgija.

 3. BOOMKWEKERIJ WILLAERT

  Belgija

  Įmonė BOOMKWEKERIJ WILLAERT, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystė ir miškininkystė, Sodininkystė ir daržininkystė, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, garden ornaments, Sodininkystė ir miškininkystė, bei Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roeselare, Belgija.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO PRYWATNE MARTEX

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO PRYWATNE MARTEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Otwock, Lenkija.

 5. BRINKMAN

  Belgija

  Įmonė BRINKMAN, – tai Grossista, veikianti Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystė ir daržininkystė, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystė ir daržininkystė, bei supplies for horticulture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kontich, Belgija.

 6. BOONE HYDRO ELEKTRO

  Belgija

  Įmonė BOONE HYDRO ELEKTRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia photovoltaic solar panels, bei solar panel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oostnieuwkerke, Belgija.

 7. BOLLEN-VAN DEN BROEK

  Belgija

  Įmonė BOLLEN-VAN DEN BROEK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rankiniai įrankiai be variklių, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Rankiniai įrankiai be variklių, gardening tools, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lanaken, Belgija.

 8. LUCAS G

  Prancūzija

  Įmonė LUCAS G, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei horticultural supplies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Verrie, Prancūzija.

 9. ETABLISSEMENTS LAPEYRE

  Prancūzija

  Įmonė ETABLISSEMENTS LAPEYRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Force, Prancūzija.

 10. EMAK FRANCE SAS

  Prancūzija

  Įmonė EMAK FRANCE SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lawnmowers, bei grounds maintenance equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rixheim, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

5 072 Įmonės