• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sodinukai ir trąšos

Rezultatai

Sodinukai ir trąšos - Importas–eksportas

 1. SERKIM KIMYA

  Turkija

  Verified by europages badge

  At Serkim Kimya, we stand at the forefront of innovation, producing superior Animal Source Amino Acids and natural fertilizers in our cutting-edge facility nestled within Bursa, Turkey. Our commitment to quality, ethics, and sustainability drives our mission to deliver exceptional products that resonate with your values. Our sense of accomplishment is derived from the meticulous creation of Amino Acids, sourced with precision from the collagen located beneath cattle hides. These hides are acquired through HALAL slaughter, adhering unwaveringly to Islamic principles. Ingrained in ethical sourcing, our amino acids epitomize the embodiment of integrity and excellence. Our comprehensive range extends to natural, organic, and halal amino acids, tailored to meet diverse needs. Our products cater not only to agricultural excellence but also serve as premium animal feed additives. Beyond our commitment to excellence, we are ardent advocates for environmental sustainability and organic agricultural practices. In a world grappling with escalating chemical fertilizer use, we hold a profound understanding of nitrogen dynamics, organic matter interactions, and their pivotal impact on ecosystems. Our commitment to producing premium Animal Source Amino Acids and natural fertilizers is steadfast, paving the way for greener, more responsible agricultural practices. Contact us for more information!

 2. HUMER MÜLLBOXEN E. U.

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė HUMER MÜLLBOXEN E. U., – tai Fornitore servizi, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pinsdorf, Austrija.

 3. AFB ESOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė AFB ESOLUTIONS GMBH & CO. KG, – tai Distributore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Grünberg, Vokietija.

 4. CONRAD ELECTRONIC GMBH & CO KG

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė CONRAD ELECTRONIC GMBH & CO KG, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wels, Austrija.

 5. BTU-CENTER

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė BTU-CENTER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, Natūralios trašos, Organinė žemdirbystė, bio-stimulants - fertilisers, Fitosanitariniai produktai, fungicidai ir pesticidai, organic and biological fertilizer, biostimulants, Natūralios trašos, bei organic soil improvers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofiyivska Borshahivka, Ukraina.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. KVITNY, CJSC

  Lietuva

 2. DOGUS NURSERY - WALNUT TREE AND WALNUT SAPLINGS

  Turkija

  Įmonė DOGUS NURSERY - WALNUT TREE AND WALNUT SAPLINGS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Balikesir, Turkija.

 3. AMF TRADING LLC

  Ukraina

  Įmonė AMF TRADING LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fertilizer, bei peat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 4. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukraina

  Įmonė HERMES AGRI-COMPANY LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sliekai (trąša) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Natūralios trašos, Organinė žemdirbystė, Sodinukai ir trąšos, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Natūralios trašos, Organinė žemdirbystė, bei Sodinukai ir trąšos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Znamyanka, Ukraina.

 5. INVEST IN ANATOLIA

  Turkija

  Įmonė INVEST IN ANATOLIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia almond plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. CARL SIEGL & CO KG

  Austrija

  Įmonė CARL SIEGL & CO KG, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wiener Neustadt, Austrija.

 2. BÖWE GMBH

  Vokietija

  Įmonė BÖWE GMBH, – tai Distributore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Aurich, Vokietija.

 1. BICK POINTS

  Vokietija

  Įmonė BICK POINTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oberderdingen, Vokietija.

 2. SOLDAN VERTRIEBS-GMBH

  Vokietija

  Įmonė SOLDAN VERTRIEBS-GMBH, – tai Grossista, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Norderstedt, Vokietija.

 3. VOXTRADE GMBH

  Vokietija

  Įmonė VOXTRADE GMBH, – tai Grossista, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Lausick, Vokietija.

 4. JULIUS BERGER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė JULIUS BERGER GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

 5. AXEB

  Ispanija

  Įmonė AXEB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Purškimo įrengimai, žemės ūkio, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, biostimulants, amino-acids, Purškimo įrengimai, žemės ūkio, bei Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lleida, Ispanija.

 6. ANKAFERT-AGRICULTURE-FOREIGN-TRADE-CO-LTD

  Turkija

  Įmonė ANKAFERT-AGRICULTURE-FOREIGN-TRADE-CO-LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Aksaray, Turkija.

 7. SCHÄFER GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHÄFER GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alheim-Heinebach, Vokietija.

 8. ECOIDROGEL®

  Italija

  Įmonė ECOIDROGEL®, – tai Distributore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Termini Imerese, Italija.

 1. GROWSHOP GREENCITYCENTER

  Ispanija

  Įmonė GROWSHOP GREENCITYCENTER, – tai Distributore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alcala De Henares Madrid, Ispanija.

 2. LANDKAUFHAUS MAYER GMBH

  Vokietija

  Įmonė LANDKAUFHAUS MAYER GMBH, – tai Distributore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Siegsdorf, Vokietija.

 3. NEZIROGULLARI ORGANIK GUBRE

  Turkija

  Įmonė NEZIROGULLARI ORGANIK GUBRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Humic acid, fertilizer for cereal crops, bei fertilizer for tree-growers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malatya, Turkija.

 4. GOLDENHANDSGROUP

  Vokietija

  Įmonė GOLDENHANDSGROUP, – tai Distributore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Leipzig, Vokietija.

 5. OLIMPUM

  Turkija

  Įmonė OLIMPUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chemical fertilizers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 6. FERTILEX INTERNACIONAL SL

  Ispanija

  Įmonė FERTILEX INTERNACIONAL SL, – tai Grossista, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chemical fertilizers, bei organic fertilizers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant Vicenç Dels Horts, Ispanija.

 7. RIFONTA GMBH

  Vokietija

  Įmonė RIFONTA GMBH, – tai Distributore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 8. WEYLAND STEINER HANDWERKS- UND INDUSTRIEBEDARF GMBH & CO KG

  Austrija

  Įmonė WEYLAND STEINER HANDWERKS- UND INDUSTRIEBEDARF GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bergheim, Austrija.

 9. KHAIEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė KHAIEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia organic fertilizers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mannheim, Vokietija.

 10. BLUMI - BLUMENERDENERZEUGUNG GES.M.B.H

  Austrija

  Įmonė BLUMI - BLUMENERDENERZEUGUNG GES.M.B.H, – tai Grossista, veikianti Sodinukai ir trąšos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Anif, Austrija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Sodinukai ir trąšos - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

9 591 Įmonės