• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sodinukai- svogūnėliai ir sėklos

Rezultatai

Sodinukai- svogūnėliai ir sėklos - Importas–eksportas

 1. PRIMOZA GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PRIMOZA GMBH, – tai Grossista, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nürnberg, Vokietija.

 2. CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH, – tai Grossista, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Großbeeren, Vokietija.

 3. SARL SEM PLUS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SARL SEM PLUS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seed garlic - distributor-packer-onion-shallot, garlic, onions, scallion, seeds, vegetable bulbs, Seedlings, farmyard feed, bei seed potatoes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Divajeu, Prancūzija.

 4. VILLABAFO

  Graikija

  Įmonė VILLABAFO, – tai Venditore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Thessaloniki, Graikija.

 5. SEMILLAS BATLLE SA

  Ispanija

  Įmonė SEMILLAS BATLLE SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemdirbystės produktai, Žemdirbystės produktai, agricultural products, gardening, bei garden seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Molins De Rei, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FAUNE ET FLORE

  Belgija

  Įmonė FAUNE ET FLORE, – tai Distributore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Durpės ir juodžemis, Naminių gyvūnų maistas, Baldai, projektavimas, Baldai ir dekoratyvieji elementai, sodo, Durpės ir juodžemis, Naminių gyvūnų maistas, Baldai, projektavimas, bei Baldai ir dekoratyvieji elementai, sodo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nandrin, Belgija.

 2. AGASAAT® GMBH

  Vokietija

  Įmonė AGASAAT® GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sėjos ir sodinimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prieskoniai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Prieskoniai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, food industry, bei sorghum pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neukirchen-Vluyn, Vokietija.

 3. V-BEYBI LTD

  Ukraina

  Įmonė V-BEYBI LTD, – tai Grossista, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - importas-eksportas, intermediation for import-export, coriander, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chernigov, Ukraina.

 4. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Prancūzija

  Įmonė PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Vynuogienojų sodinukai, stock cuttings, white dessert grapes, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, bei Vynuogienojų sodinukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montans, Prancūzija.

 5. DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH

  Vokietija

  Įmonė DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wangen, Vokietija.

 1. L'AIL DROMOIS

  Prancūzija

  Įmonė L'AIL DROMOIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Česnakai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, scallion, garlic bulbs, organic garlic, bei Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eurre, Prancūzija.

 2. SCHWAB ROLLRASEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHWAB ROLLRASEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Waidhofen, Vokietija.

 1. SAFRAN DE COTCHIA

  Belgija

  Įmonė SAFRAN DE COTCHIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wasseiges, Belgija.

 2. GAUTIER SEMENCES

  Prancūzija

  Įmonė GAUTIER SEMENCES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cereal sowing seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eyragues, Prancūzija.

 3. ROYALTYAGRO

  Baltarusija

  Įmonė ROYALTYAGRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia turnip top seeds, flax seeds, bei linseed oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mogilev, Baltarusija.

 4. BEJO ZADEN - BELGIUM

  Belgija

  Įmonė BEJO ZADEN - BELGIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šviežios, Biologija - maisto produktai, Daržovės, šviežios, wholesale of vegetables, bei Biologija - maisto produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Belgija.

 5. SERVAGRI

  Belgija

  Įmonė SERVAGRI, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, potatoes, bei Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Orcq, Belgija.

 6. CHIABIA GERMANY

  Vokietija

  Įmonė CHIABIA GERMANY, – tai Venditore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Organinė žemdirbystė, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Organinė žemdirbystė, bei Dietiniai ir naturalūs maisto produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schenefeld, Vokietija.

 7. BIOCÉLIO

  Portugalija

  Įmonė BIOCÉLIO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Abrantes, Portugalija.

 8. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Lietuva

  Įmonė SEKLOS AGRICULTURAL JSC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Daržo ir sodo įrankiai, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Daržo ir sodo įrankiai, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, bei Production of private label pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 1. FLOVEG GMBH

  Vokietija

  Įmonė FLOVEG GMBH, – tai Grossista, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kall, Vokietija.

 2. N. SGARAVATTI & C. S.P.A.

  Italija

  Įmonė N. SGARAVATTI & C. S.P.A., – tai Distributore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pergine Valdarno, Italija.

 3. AGRO SEED SERVICE

  Belgija

  Įmonė AGRO SEED SERVICE, – tai Grossista, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Peas, carrots, bei bean seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Opglabbeek, Belgija.

 4. HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/

  Bulgarija

  Įmonė HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seedlings, beech seedlings, seedlings for fruit growing, bei chestnut seedlings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vidin, Bulgarija.

 5. SEMAILLE

  Belgija

  Įmonė SEMAILLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sowing seeds, bei seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Faulx-Les-Tombes, Belgija.

 6. ETABLISSEMENTS DERASSE

  Belgija

  Įmonė ETABLISSEMENTS DERASSE, – tai Multi-Category, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Galvijininkystė ir paukštininkystė - pašarai, Soil conditioners and fertilizers, bei animal feed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Froidmont, Belgija.

 7. BUDDY BURST

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BUDDY BURST, – tai Distributore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 8. KARL HEMER GMBH

  Vokietija

  Įmonė KARL HEMER GMBH, – tai Grossista, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Worms, Vokietija.

 9. SEMAILLES

  Belgija

  Įmonė SEMAILLES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia organic seeds, aromatic plant seeds, bei cucumber seeds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Faulx-Les-Tombes, Belgija.

 10. VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV

  Nyderlandai

  Įmonė VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV, – tai Grossista, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia flower bulbs, tulip bulbs, hyacinth bulbs, bei narcissus bulbs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Broek Op Langedijk, Nyderlandai.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas

Filtrai

Rezultatai

Sodinukai- svogūnėliai ir sėklos - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 685 Įmonės