• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sodo purškimo įranga

Rezultatai

Sodo purškimo įranga - Importas–eksportas

 1. BERGMANN MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BERGMANN MASCHINENBAU GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Meppen, Vokietija.

 2. FRITZE B&B GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FRITZE B&B GMBH, – tai Distributore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Chemnitz, Vokietija.

 3. ZEOLITH-SERVICE INH. W. FORSCH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ZEOLITH-SERVICE INH. W. FORSCH, – tai Distributore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kalkar, Vokietija.

 4. GRASSCALM GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GRASSCALM GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Egenhofen, Vokietija.

 5. VARI, A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė VARI, A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia garden equipment, small tractors, bei log splitters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Libice Nad Cidlinou, Čekijos Respublika.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. HORNBACH BAUMARKT AG

  Vokietija

  Įmonė HORNBACH BAUMARKT AG, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bornheim, Vokietija.

 2. XEREX INTERNATIONAL TRADING

  Vokietija

  Įmonė XEREX INTERNATIONAL TRADING, – tai Distributore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 3. CRAFTEGO GMBH

  Vokietija

  Įmonė CRAFTEGO GMBH, – tai Distributore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Feuchtwangen, Vokietija.

 4. REVELLO GIOVANNI SNC

  Italija

  Įmonė REVELLO GIOVANNI SNC, – tai Grossista, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vyno gamyba, mašinos ir įrengimai, backpack extinguishers, Peristaltic tube pumps, Vyno gamyba, mašinos ir įrengimai, bei fillers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santo Stefano Belbo, Italija.

 5. TIMSPRAYER

  Turkija

  Įmonė TIMSPRAYER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Purškimo įrengimai, žemės ūkio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio kultūrų sodinimo ir apsaugos paslaugos, Sodo purškimo įranga, sprayers for farm machinery, sprayers, Žemės ūkio kultūrų sodinimo ir apsaugos paslaugos, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. ALBINO VIEIRA FILHOS LDA.

  Portugalija

  Įmonė ALBINO VIEIRA FILHOS LDA., veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Distiliavimo (alkoholinių gėrimu) mašinos ir įrengimai, distilling apparatus, stills for distilleries, dusters, bei Distiliavimo (alkoholinių gėrimu) mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aveiro, Portugalija.

 2. HARDI-EVRARD

  Prancūzija

  Įmonė HARDI-EVRARD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Purškimo įrengimai, žemės ūkio, Sodo purškimo įranga, sprayer, Purškimo įrengimai, žemės ūkio, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beaurainville, Prancūzija.

 1. TECNOMA TECHNOLOGIES

  Prancūzija

  Įmonė TECNOMA TECHNOLOGIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio įrengimų nuoma ir remontas, Sodo purškimo įranga, Žemės ūkio įrengimų nuoma ir remontas, fuel injection nozzles, Sodo purškimo įranga, bei friskers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Epernay, Prancūzija.

 2. KAYZER ILAÇLAMA MAKINALARI ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI

  Turkija

  Įmonė KAYZER ILAÇLAMA MAKINALARI ITHALAT IHRACAT LIMITED ŞIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia atomizers for agricultural machines, bei portable agricultural atomizers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manisa, Turkija.

 3. AGROSE AGRICULTURAL SPRAYERS

  Turkija

  Įmonė AGROSE AGRICULTURAL SPRAYERS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Purškimo įrengimai, žemės ūkio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo purškimo įranga, fertilizer spreaders, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 4. PULVECENTER

  Prancūzija

  Įmonė PULVECENTER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Purškimo įrengimai, žemės ūkio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo purškimo įranga, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cognac, Prancūzija.

 5. WERCO, SPOL. S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė WERCO, SPOL. S R.O., – tai Venditore, veikianti Siurbliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Purškimo sistemos, Sodo purškimo įranga, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Laikrodiniai jungikliai, Purškimo sistemos, Sodo purškimo įranga, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Laikrodiniai jungikliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 4 , Čekijos Respublika.

 6. AGROJET KONSULTING PIOTR ZASIEWSKI

  Lenkija

  Įmonė AGROJET KONSULTING PIOTR ZASIEWSKI, – tai Distributore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pipes, bei accessories for sprayers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 7. SO.RI. SOLUTIONS S.R.L.

  Italija

  Įmonė SO.RI. SOLUTIONS S.R.L., veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, Sodo purškimo įranga, Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sesto San Giovanni, Italija.

 8. MARTINOLI GIACOMO S.R.L.

  Italija

  Įmonė MARTINOLI GIACOMO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, Sodo purškimo įranga, Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Omegna, Italija.

 1. VALMON, SPOL. S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė VALMON, SPOL. S R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lygmačiai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Lygmačiai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valasske Mezirici, Čekijos Respublika.

 2. TAPLAST S.P.A.

  Italija

  Įmonė TAPLAST S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, bei Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dueville (Vi), Italija.

 3. AKP SPOL. S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė AKP SPOL. S R.O., – tai Multi-Category, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Siurbliai, Purškimo sistemos, Siurbliai, bei Purškimo sistemos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brno , Čekijos Respublika.

 4. LEVIOR S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė LEVIOR S.R.O., – tai Multi-Category, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo purškimo įranga, Rankiniai įrankiai be variklių, Sodo purškimo įranga, bei Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Troubky , Čekijos Respublika.

 5. SPOLDZIELNIA ZAOPATRZENIA OGRODNICZEGO OGROD

  Lenkija

  Įmonė SPOLDZIELNIA ZAOPATRZENIA OGRODNICZEGO OGROD, – tai Grossista, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Traktoriai, sodininkystės, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Traktoriai, sodininkystės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kozy, Lenkija.

 6. POSKA S.R.O.

  Slovakija

  Įmonė POSKA S.R.O., – tai Multi-Category, veikianti Sodo purškimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų presavimas, Plieno ir metalų tekinimas, Plieno ir metalų presavimas, bei Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Skalica , Slovakija.

 7. MARTIGNANI ING. C. S.R.L.

  Italija

  Įmonė MARTIGNANI ING. C. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, Sodo purškimo įranga, Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant'agata Sul Santerno, Italija.

 8. PAPILLON 2000 DISZMUARU ES GYARTO KFT.

  Vengrija

  Įmonė PAPILLON 2000 DISZMUARU ES GYARTO KFT., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo purškimo įranga, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Budapest, Vengrija.

 9. MAROLEX SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė MAROLEX SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo purškimo įranga, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lomianki, Lenkija.

 10. HARDI INTERNATIONAL A/S

  Danija

  Įmonė HARDI INTERNATIONAL A/S, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo purškimo įranga, bei Sodo purškimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Taastrup, Danija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai