• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų

Rezultatai

Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų - Importas–eksportas

 1. ALPM

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALPM, – tai Subfornitore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Macon, Prancūzija.

 2. RB MÉCANIQUE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė RB MÉCANIQUE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tikslioji mechanika pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Gręžimo staklės, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Gręžimo staklės, bei Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bart, Prancūzija.

 3. DELHOMME MECANIQUE SARL

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė DELHOMME MECANIQUE SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Kalimas - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, bei Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ciry Le Noble, Prancūzija.

 4. FERTIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNOLOGIE

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė FERTIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNOLOGIE, – tai Fornitore servizi, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hadersfeld / Wien, Austrija.

 5. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Gręžimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Smulkios metalinės detalės, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Tikslioji mechanika, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, bei precision machining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pisogne, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GILGEN GLEITSCHLEIFEN

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė GILGEN GLEITSCHLEIFEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Thörishaus, Šveicarija.

 2. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Prancūzija

 3. MW-DREHTEILE

  Vokietija

  Įmonė MW-DREHTEILE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Geisingen, Vokietija.

 4. COMAT SRL

  Vokietija

  Įmonė COMAT SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Westerheim, Vokietija.

 5. MOBOTEC MANUEL GÖTZ

  Vokietija

  Įmonė MOBOTEC MANUEL GÖTZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mühlhausen, Vokietija.

 1. FLURY DÉCOLLETAGE AG

  Šveicarija

  Įmonė FLURY DÉCOLLETAGE AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Luterbach, Šveicarija.

 2. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Vokietija

  Įmonė WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, precision turning, CNC turned parts, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, bei Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Oeynhausen, Vokietija.

 1. F&O MASCHINENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė F&O MASCHINENBAU GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dernbach, Vokietija.

 2. ELLEMS AG

  Šveicarija

  Įmonė ELLEMS AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hünenberg, Šveicarija.

 3. TEK METAL

  Turkija

  Įmonė TEK METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. FARGO METAL

  Turkija

  Įmonė FARGO METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalų apdorojimas, staklių dalys ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų perdirbimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Machining of steels and metals, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, bei Plieno ir metalų perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Çorlu, Turkija.

 5. MORTELETTE F

  Prancūzija

  Įmonė MORTELETTE F, – tai Subfornitore, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, punching, aluminium accessories, bei Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lagrave, Prancūzija.

 6. KRÄSS ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė KRÄSS ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Unterdießen, Vokietija.

 7. HANS BAYER

  Vokietija

  Įmonė HANS BAYER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, bei filleting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pottenstein, Vokietija.

 8. MECAPLUS

  Prancūzija

  Įmonė MECAPLUS, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tekinimas, Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Plieno ir metalų tekinimas, Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, bei Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lachapelle-Sous-Rougemont, Prancūzija.

 1. LASER 49

  Prancūzija

  Įmonė LASER 49, – tai Fornitore servizi, veikianti Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų sulenkimas, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, laser cutting units, Plieno ir metalų sulenkimas, bei Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ecouflant, Prancūzija.

 2. MARECHAL & FILS

  Belgija

  Įmonė MARECHAL & FILS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, bar turning, all metals, Bar turning steel and metals, metal milling, bei Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Theux, Belgija.

 3. TEKNOMASYON

  Turkija

  Įmonė TEKNOMASYON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tools and machinery for metalworking, hydraulic and pneumatic components, bei tapping machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 4. INTER MECA

  Prancūzija

  Įmonė INTER MECA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalų apdorojimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų štampavimas ir pjovimas - staklių dalys ir reikmenys, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Gofravimo staklės, Metalų štampavimas ir pjovimas - staklių dalys ir reikmenys, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Gofravimo staklės, bei metal deformation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hericourt, Prancūzija.

 5. GSR GUSTAV STURSBERG GMBH

  Vokietija

  Įmonė GSR GUSTAV STURSBERG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, bei threading tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Remscheid, Vokietija.

 6. HARALD TENNIE OHG

  Vokietija

  Įmonė HARALD TENNIE OHG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rankiniai įrankiai be variklių, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Rankiniai įrankiai be variklių, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Veržlės ir varžtai, bei Santechninė armatūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 7. PROHANDLING

  Vokietija

  Įmonė PROHANDLING, – tai Venditore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia filleting machines, hydraulic presses, bei systems and machines for metal drilling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Magdeburg, Vokietija.

 8. MASCHINEN- UND STAHLBAU EDMUND BECKER GMBH

  Vokietija

  Įmonė MASCHINEN- UND STAHLBAU EDMUND BECKER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tekinimas, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, Šlifavimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų tekinimas, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Šlifavimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 9. A + S ALBRECHT + SCHULTE

  Vokietija

  Įmonė A + S ALBRECHT + SCHULTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rankiniai įrankiai be variklių, Tiksliosios pramonės rankiniai įrankiai (be variklių), Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Veržlės ir varžtai, Rankiniai įrankiai be variklių, Tiksliosios pramonės rankiniai įrankiai (be variklių), Nešiojamieji įrankiai su varikliais, bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

 10. CNC DREHEREI WALDSCHMIDT

  Vokietija

  Įmonė CNC DREHEREI WALDSCHMIDT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bobingen, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai