• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • sriegių sriegimas - plieno ir metalų

Rezultatai

Sriegių sriegimas - plieno ir metalų - Importas–eksportas

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalija

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA is a Portuguese company founded in 1996 and specializing as the best outsourcing partner for the production and manufacturing of precision mechanics – cut 3, 4 or 5 pieces (aluminum, steel or stainless steel. We supply all Central and Northern Europe with CNC precision machining, welding, made-to-measure projects, bespoke outsourcing, production in medium series, precision CNC machining of components in metallic alloys, project development and assembly. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO has a technical team of experts that provides your company with fast delays and customer support throughout the entire journey. Contact us today to know more about!

 2. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portugalija

  Verified by europages badge

  Įmonė DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tikslioji mechanika pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Aviacinių įrengimų gamintojai, CNC milling, CNC 4-axis milling work, mechanical design company, aeronautical screw-cutting, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, plastic screw-cutting, bei plastic screw-cutting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vimieiro Braga, Portugalija.

 3. BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Delligsen, Vokietija.

 4. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Gręžimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Smulkios metalinės detalės, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Tikslioji mechanika, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, bei precision machining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pisogne, Italija.

 5. KEBA FASTENINGS

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KEBA FASTENINGS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimo dalys (metalinės) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Veržlės ir varžtai, Screws for plastics, plastic screws, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Thread forming screws, cold formed parts, hot formed parts, bei fastening parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GEWINDE SCHIRRA GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GEWINDE SCHIRRA GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Illingen, Vokietija.

 2. ST.AN MECHANICS

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė ST.AN MECHANICS, – tai Fornitore servizi, veikianti Tikslioji mechanika pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų - suvirinimas ir litavimas, Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų - suvirinimas ir litavimas, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Spilamberto, Italija.

 3. CELO FIJACIONES SL

  Ispanija

  Įmonė CELO FIJACIONES SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 4. HILALSAN

  Turkija

  Įmonė HILALSAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metal working, high pressure polishing machines for industrial use, bei shear type cutting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 5. OMIP S.R.L.

  Italija

  Įmonė OMIP S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tikslioji mechanika pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roccapiemonte, Italija.

 1. WALZKRAFT GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALZKRAFT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mönchengladbach, Vokietija.

 2. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Vokietija

  Įmonė WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, precision turning, CNC turned parts, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, bei Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Oeynhausen, Vokietija.

 1. PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Deilingen, Vokietija.

 2. NOLOT SAS

  Prancūzija

  Įmonė NOLOT SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Strypai su sriegiu, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, machines for production and working threads, screws, bolts, nuts and rivets, bei Strypai su sriegiu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Etang-Sur-Arroux, Prancūzija.

 3. SEDC INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė SEDC INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Inserts and tools for thread regeneration, bei filleting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cluses, Prancūzija.

 4. ETS CARRE

  Prancūzija

  Įmonė ETS CARRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, copper processing, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ouarville, Prancūzija.

 5. ALGI INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė ALGI INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tekinimas, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų tekinimas, Bar turning steel and metals, filleting, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marignier, Prancūzija.

 6. BROVEDANI GROUP SPA

  Italija

  Įmonė BROVEDANI GROUP SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Frezavimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Kalimas - plieno ir metalų, precision mechanics, Mechanical components, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, bei Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Vito Al Tagliamento, Italija.

 7. FILETAGES INDUSTRIES

  Prancūzija

  Įmonė FILETAGES INDUSTRIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šlifavimas - plieno ir metalų, Šlifavimas - plieno ir metalų, bei Flat and cylindrical grinding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bornel, Prancūzija.

 8. PROST DECOLLETAGE

  Prancūzija

  Įmonė PROST DECOLLETAGE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Automated fettling, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Morez, Prancūzija.

 1. O.M.P. PICCINELLI S.R.L.

  Italija

  Įmonė O.M.P. PICCINELLI S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų tekinimas, Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų tekinimas, bei precision machining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Darzo Di Storo, Italija.

 2. A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES

  Prancūzija

  Įmonė A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pavarų dėžės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, pine nuts, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, broaching, bei gear teeth grinding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuvy En Mauges, Prancūzija.

 3. CO.ME.R. S.R.L.

  Italija

  Įmonė CO.ME.R. S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, bei machining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rossano Veneto, Italija.

 4. UNIMEX FORMDRILL

  Prancūzija

  Įmonė UNIMEX FORMDRILL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal inserts, bei Drill bits pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aulnay Sous Bois Cedex, Prancūzija.

 5. HANS BAYER

  Vokietija

  Įmonė HANS BAYER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, bei filleting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pottenstein, Vokietija.

 6. FIBRO

  Prancūzija

  Įmonė FIBRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Prekybos organizavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Gręžimas - plieno ir metalų, Frezavimo staklės, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Gręžimas - plieno ir metalų, bei Frezavimo staklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schiltigheim, Prancūzija.

 7. MULTISTATION

  Prancūzija

  Įmonė MULTISTATION, – tai Fornitore servizi, veikianti Vadybos ir verslo organizavimo konsultantai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Vidinių sriegių pjovimo staklės, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, boring, bei Vidinių sriegių pjovimo staklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dinard Cedex, Prancūzija.

 8. NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Vokietija

  Įmonė NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saarbrücken, Vokietija.

 9. GERBO FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė GERBO FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nešiojami tiksliosios pramonės rankiniai įrankiai su varikliais, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Nešiojami tiksliosios pramonės rankiniai įrankiai su varikliais, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, bei industrial grinding work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarreguemines-Remelfing, Prancūzija.

 10. GRADEL BAUDIN

  Prancūzija

  Įmonė GRADEL BAUDIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvirtinimas - medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, bei hardware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Magland, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai