• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais

Rezultatai

Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais - Importas–eksportas

 1. METFIX GROUP

  Kazachstanas

  Verified by europages badge

  METFIX GROUP has been supplying screws, dowels, consumables, fasteners for fittings, anchors, fasteners, clamps, nails, mounting foam, sealant since 1996. The main reason why customers choose us is our extensive expertise and using components from leading manufacturers, well known across the world. Our fasteners are used both in almost all branches of construction and industry and for minor household repairs. Wide range of plastic fasteners has been produced at the new production facilities: dowels, rebar fixers, fasteners for insulation materials, and also a workshop for packing fasteners into small consumer packaging has been opened. Production control is carried out by experienced specialists using the latest technologies. The quality of the fastening equipment has been confirmed by independent experts who conducted control tests. All products have necessary certificates. We offer to our clients: - constant availability of more than 2500 products in stock, - fast and cheap shipments to any point in the market, - individual approach to every client and, last but not the least, We offer free shipments and installment payments for the orders starting from USD 20 000.

 2. IPS - INDUSTRIAL PIPING SERVICE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė IPS - INDUSTRIAL PIPING SERVICE GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Burghausen, Vokietija.

 3. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dušo padėklai, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Vonios kambario reikmenys, Spintelės, vonios kambario, Vonios kambariai - baldai ir priedai, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, mechanical anchor, suspended ceiling accessories, bei chemical anchor pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. I GAS DIRECT

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė I GAS DIRECT, – tai Venditore, veikianti Krosnelės ir lempos, turistiniai žygiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Roofing accessories, catering, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sunderland, Jungtinė Karalystė.

 5. HKL BAUMASCHINEN AUSTRIA GMBH

  Austrija

  Įmonė HKL BAUMASCHINEN AUSTRIA GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wiener Neudorf, Austrija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LIEBHERR-MIETPARTNER GMBH

  Vokietija

  Įmonė LIEBHERR-MIETPARTNER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ludwigshafen, Vokietija.

 2. INGCO

  Rumunija

  Įmonė INGCO, – tai Distributore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Pramoniniai įrankiai, Elektriniai įrankiai, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Pramoniniai įrankiai, bei Elektriniai įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarasau, Rumunija.

 3. FREITAG WERKZEUGE UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Vokietija

  Įmonė FREITAG WERKZEUGE UND INDUSTRIEBEDARF GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Elektrotechnikos rankiniai įrankiai (be variklių) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Abrazyviniai diskai, Tvirtinimas - medžiagos, Baldai ir įranga dirbtuvėms, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Abrazyviniai diskai, Tvirtinimas - medžiagos, bei Baldai ir įranga dirbtuvėms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuenkirchen, Vokietija.

 4. NORDJYSK LIFT - ODENSE

  Danija

  Įmonė NORDJYSK LIFT - ODENSE, – tai Fornitore servizi, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liftai, bei Liftai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odense Sø, Danija.

 5. TOOLBOX HIRE LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TOOLBOX HIRE LTD, – tai Fornitore servizi, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Edinburgh, Jungtinė Karalystė.

 1. PRODICLEAN

  Prancūzija

  Įmonė PRODICLEAN, – tai Distributore, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, sand blasters, bei Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Larroque, Prancūzija.

 2. METALMAN ENGINEERING

  Airija

  Įmonė METALMAN ENGINEERING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia blades, discs for polishing machines, pans, bei floating floor pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waterford, Airija.

 1. INGOLD & BURGERT GMBH

  Vokietija

  Įmonė INGOLD & BURGERT GMBH, – tai Grossista, veikianti Elektrotechnikos rankiniai įrankiai (be variklių) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Vaškavimo mašinos, pramoninės, Aukšto slėgio valymo mašinos, Darbo saugos įrengimai, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Vaškavimo mašinos, pramoninės, Aukšto slėgio valymo mašinos, bei Darbo saugos įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freiburg, Vokietija.

 2. BAUDELET MATERIELS

  Prancūzija

  Įmonė BAUDELET MATERIELS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hazebrouck, Prancūzija.

 3. TECHNIDIS DOCKS MARITIMES

  Prancūzija

  Įmonė TECHNIDIS DOCKS MARITIMES, – tai Distributore, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai rankiniai įrankiai (be variklių), Metalo gaminiai statybos pramonei, Statybiniai rankiniai įrankiai (be variklių), bei Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Nazaire, Prancūzija.

 4. DEKOR PUHB

  Lenkija

  Įmonė DEKOR PUHB, – tai Multi-Category, veikianti Metalų apdorojimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, grinders, manual power tools, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pozna?, Lenkija.

 5. GITANA UAB

  Lietuva

  Įmonė GITANA UAB, – tai Distributore, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Klaipedos R., Lietuva.

 6. AG PASSIVHAUS

  Vokietija

  Įmonė AG PASSIVHAUS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Durach, Vokietija.

 7. IHR HANDELS GMBH

  Vokietija

  Įmonė IHR HANDELS GMBH, – tai Grossista, veikianti Tiksliosios pramonės rankiniai įrankiai (be variklių) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Elektrotechnikos rankiniai įrankiai (be variklių), Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Tvirtinimas - medžiagos, Kėlimo įrengimai, Elektrotechnikos rankiniai įrankiai (be variklių), Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Tvirtinimas - medžiagos, bei Kėlimo įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bersenbrück, Vokietija.

 8. MAX HEIMERL BAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė MAX HEIMERL BAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schönthal, Vokietija.

 1. LOCATOU

  Belgija

  Įmonė LOCATOU, – tai Fornitore servizi, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tool rental, bei chemical toilets for hire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seraing, Belgija.

 2. BUILDINGTOOLS GMBH

  Vokietija

  Įmonė BUILDINGTOOLS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 3. GRAMA-TRADE, EXPORT-IMPORT-TRANSIT GMBH

  Austrija

  Įmonė GRAMA-TRADE, EXPORT-IMPORT-TRANSIT GMBH, – tai Grossista, veikianti Tarpinės ir sandarinimo medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stogo dangų medžiagos, Dažai ir lakai, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Lakštai ir juostos, aliuminio, Stogo dangų medžiagos, Dažai ir lakai, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, bei Lakštai ir juostos, aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Graz-Neuhart, Austrija.

 4. VALEITALY

  Italija

  Įmonė VALEITALY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Perugia, Italija.

 5. SC BB COM CONSULTATIV SRL

  Rumunija

  Įmonė SC BB COM CONSULTATIV SRL, – tai Distributore, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Siurbliai, tools, equipment, Siurbliai, bei milling tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 6. NIENHAUS & THIELKES GMBH

  Vokietija

  Įmonė NIENHAUS & THIELKES GMBH, – tai Grossista, veikianti Pramoniniai deimantai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rankiniai įrankiai (be variklių) sunkvežimiams, Elektrotechnikos rankiniai įrankiai (be variklių), Rankiniai gręžtuvai, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Rankiniai įrankiai (be variklių) sunkvežimiams, Elektrotechnikos rankiniai įrankiai (be variklių), Rankiniai gręžtuvai, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rhede, Vokietija.

 7. JOSEF SCHNURRER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė JOSEF SCHNURRER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weiden i.d.OPf, Vokietija.

 8. DWITH.DK

  Danija

  Įmonė DWITH.DK, – tai Fornitore servizi, veikianti Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ardymo darbų rangovai, Čerpės ir grindinys - įmonės, Ardymo darbų rangovai, bei Čerpės ir grindinys - įmonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Herlufmagle, Danija.

 9. ETABLISSEMENTS BAISE

  Belgija

  Įmonė ETABLISSEMENTS BAISE, – tai Grossista, veikianti Plieno gamybos žaliava pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Metalo gaminiai statybos pramonei, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Pramoniniai gaminiai iš metalo, Metalo gaminiai statybos pramonei, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, bei Cleansing products - industrial pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boussu, Belgija.

 10. COMPTOIR DE MATERIAUX

  Belgija

  Įmonė COMPTOIR DE MATERIAUX, – tai Grossista, veikianti Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėgėjų nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, hardware for construction work, Mėgėjų nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, bei Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chenée, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

330 Įmonės