• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. SKS MACHINES

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė SKS MACHINES, – tai Fornitore servizi, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naudotos mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalų pramonės mašinos ir įrengimai, Medienos apdorojimo mašinos ir įrengimai, Plytų gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Metalai - mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei Naudotos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Willebroek, Belgija.

 2. RASTAL GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė RASTAL GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia drinking glasses, glasses, coffee cups, bei gift items pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Höhr-Grenzhausen, Vokietija.

 3. STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė STAR UNIVERSAL (GOSPORT) LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medinių plokščių gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gosport, Jungtinė Karalystė.

 4. OFFICINE BELLUCCI SRLS

  Italija

  Įmonė OFFICINE BELLUCCI SRLS, – tai Venditore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia glass processing, glass grinding, bei machines for glass cutting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stroncone, Italija.

 5. PRAETOR TRADE

  Turkija

  Įmonė PRAETOR TRADE, – tai Grossista, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Parketo grindys, accessories for pvc window and door frames, ceramics, electrical ceramics, technical, bei Parketo grindys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi İstanbul, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FRATELLI PEZZA S.R.L.

  Italija

  Įmonė FRATELLI PEZZA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia supplies for the glass industry, bei machinery and equipment for the glass industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Clusone, Italija.

 2. GEM-PROJECTS

  Belgija

  Įmonė GEM-PROJECTS, – tai Fornitore servizi, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nijlen, Belgija.

 3. ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ASHTON INDUSTRIAL SALES LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harlow, Jungtinė Karalystė.

 4. MODAARTS CONCEPT

  Turkija

  Įmonė MODAARTS CONCEPT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 5. LIE-MA-TEC, INH. WOLFGANG LIEBST

  Vokietija

  Įmonė LIE-MA-TEC, INH. WOLFGANG LIEBST, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Unsleben, Vokietija.

 1. GUOFENG CERAMICS TECHNOLOGY CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė GUOFENG CERAMICS TECHNOLOGY CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia artistic ceramic furnishings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dongguan, Kinija.

 2. FABERGLASS

  Italija

  Įmonė FABERGLASS, – tai Venditore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Terni, Italija.

 1. KALIX

  Prancūzija

  Įmonė KALIX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kosmetikos pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, mascara, bei Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Courcouronnes, Prancūzija.

 2. GLOBAL FILTERS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GLOBAL FILTERS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medinių plokščių gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei air filtration system pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verwood, Jungtinė Karalystė.

 3. GUANGZHOU HUICHI GLASS TECHNICAL CO.

  Kinija

  Įmonė GUANGZHOU HUICHI GLASS TECHNICAL CO., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Guangzhou, Kinija.

 4. AFYON CAM MOZAIK

  Turkija

  Įmonė AFYON CAM MOZAIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia building-grade glass, glass mosaic, mosaic tiles, bei ceramics for bathrooms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Afyonkarahisar, Turkija.

 5. CONSTRUKTGLAS

  Belgija

  Įmonė CONSTRUKTGLAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklas, pramoninis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklas - pertvaros ir durys, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Viela armuotas lakštinis stiklas, Stiklas, lakštinis, Stiklas - pertvaros ir durys, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Viela armuotas lakštinis stiklas, bei Stiklas, lakštinis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harelbeke, Belgija.

 6. 3M TECHNICAL CERAMICS

  Alandų salos

  Įmonė 3M TECHNICAL CERAMICS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neuss, Alandų salos.

 7. MEDIPRINT APPARATEBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė MEDIPRINT APPARATEBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Grafing B. München, Vokietija.

 8. LUOYANG GANGXIN GLASS TECHNOLOGY CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė LUOYANG GANGXIN GLASS TECHNOLOGY CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Luoyang, Kinija.

 1. BOTTERO GMBH

  Vokietija

  Įmonė BOTTERO GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Storas lakštinis stiklas ir veidrodžiai, Tuščiaviduriai stiklo gaminiai, Storas lakštinis stiklas ir veidrodžiai, Tuščiaviduriai stiklo gaminiai, bei machine building pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grevenbroich, Vokietija.

 2. SIEGFRIED SEIDL

  Austrija

  Įmonė SIEGFRIED SEIDL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mediena, neapdirbta, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, Apdailos darbai, Dažymas - rangovai, Mediena, neapdirbta, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, Apdailos darbai, bei Dažymas - rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Steyr, Austrija.

 3. VETROX AG

  Šveicarija

  Įmonė VETROX AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Tuščiaviduriai stiklo gaminiai, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei Tuščiaviduriai stiklo gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pfaffikon, Šveicarija.

 4. HARWARDT GLASFACHBETRIEB GMBH

  Vokietija

  Įmonė HARWARDT GLASFACHBETRIEB GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mediena, neapdirbta, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, Apdailos darbai, Dažymas - rangovai, Mediena, neapdirbta, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, Apdailos darbai, bei Dažymas - rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meckenheim, Vokietija.

 5. HEINZ SCHOLL AG

  Šveicarija

  Įmonė HEINZ SCHOLL AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spausdinimo ir rinkimo mašinos ir įrengimai, Knygrišyklos - mašinos ir įrengimai, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Spausdinimo ir rinkimo mašinos ir įrengimai, Knygrišyklos - mašinos ir įrengimai, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, bei Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gwatt, Šveicarija.

 6. GLAS-TECHNIK-OBJEKTBERATUNG A. HARK

  Vokietija

  Įmonė GLAS-TECHNIK-OBJEKTBERATUNG A. HARK, – tai Distributore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mediena, neapdirbta, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, Apdailos darbai, Dažymas - rangovai, Mediena, neapdirbta, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, Apdailos darbai, bei Dažymas - rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wilsdruff, Vokietija.

 7. C-TECHNOLOGY

  Nyderlandai

  Įmonė C-TECHNOLOGY, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Keramika, pramoninė, Keramika, ugniai atspari, Keraminiai komponentai elektriniai, Keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Keramika, pramoninė, Keramika, ugniai atspari, bei Keraminiai komponentai elektriniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waalwijk, Nyderlandai.

 8. EUREKA SYSTEM

  Italija

  Įmonė EUREKA SYSTEM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, working of marbles, granites and stones, bei Keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelnuovo Rangone, Italija.

 9. NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK

  Vokietija

  Įmonė NEW-MAINLAND DEUTSCHLAND IHN.GLAS-LINK HARALD LINK, – tai Grossista, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Apdailos darbai, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frankfurt, Vokietija.

 10. GMC GMBH

  Vokietija

  Įmonė GMC GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Mediena, neapdirbta, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, Apdailos darbai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Mediena, neapdirbta, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

3 334 Įmonės